Jump to content
PirateClub.hu

Fitymaszűkület?


kakarotto3
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nem azért félek mert kínos hanem a fájdalom stb félek atól hogy nagyon fáj meg ilyen meg a műtétől is félek meg ilyen nagyon félek az egésztől:S:Sird le mien érzés volt xD jobat nem tok az nem érdekel hogy dörzsölődik vagy a varrat

csak a műtét semmi más

 

Nyugodtan menj el egy urulógushoz és mutasd meg neki, ha nem túl komoly az eset, akkor bemetszést fog javasolni, de ha komolyabb, akkor a műtétet javasolja.

 

Egyáltalán nem kell félni, én is átestem egy ilyen műtéten. Kicsit kellemetlen volt, de túl lehet élni.

Link to comment
Share on other sites

Úgy ahogy mondjátok! nemkell félni, oda kell menni mint egy férfi és kész... Amikor nekem csinálták, kinn ültem a folyosón, mondta az orvos, hogy menjek befeküdni, mondom jó neem itt kint.. behívtak megcsinálták, este már haverokkal buliztam.. ennyi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hali!

 

Nekem is van egy ilyesmi problémám. Szal mindig megmostam, nyugalmi állapotban hátra tudom húzni. Kisebb koromban voltunk is dokinál, mert le volt tapadva, azt megcsinálta a doki. Azóta nincs letapadva sehol. De merevedésnél nem tudom hátrahúzni, max félig! Fitymaszűkületem lenne?

Link to comment
Share on other sites

hát bono92, bár én nem értek hozzá, mert nekem még sose volt semmilyen baj a dákómmal, de azt hiszem, hogy jól tippeltél sajnos:/ de ne hallgass rám! inkább menny el orvoshoz, mert mondom, fogalmam sincs milyen egy fitymaszükület, ugyanis ahogy irtam nekem nincs/nem volt eddig. az orvos pedig tudni fogja. úgy vagyok vele, hogy inkább az a pár perc szenvedés ameddig megcsinálja, mint amikor egy nővel vagy és akkor jelentkezik a probléma.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

kérdés milyen komoly is a szűkület. előfordulhat hogy annyira hogy a már a makkról se jön le és akkor az igen fájdalmas lehet... amúgy ajánlatos a doki mert az elején még minden féle beavatkozás nélkül orvosolható a probléma némi kenőccsel később azomban a fitymádba kerülhet...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Nekem is van egy ilyesmi problémám. Szal mindig megmostam, nyugalmi állapotban hátra tudom húzni. Kisebb koromban voltunk is dokinál, mert le volt tapadva, azt megcsinálta a doki. Azóta nincs letapadva sehol. De merevedésnél nem tudom hátrahúzni, max félig! Fitymaszűkületem lenne?

 

Rövidfék problémád van,nem fitymaszákület. HA figymaszűkületről lenne szó, akkor a fitymádat nemtudnád lehuzni a makkodról. Olvass utána a rövidfék betegségnek.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...