Jump to content
PirateClub.hu

Hallucináltatok-e már


Amen
 Share

Recommended Posts

ide írhattok történeteket :)

 

nekem például olyan volt h mentem a suli folyosóján, és hirtelen hangos kutyaugatást hallottam, úhy megijedtem tőle, h hátraugrottam, aztán mondták a haverok h ők nem hallottak semmit :D

 

de volt vizuális is, osztálykirámduláson voltam, egy 4 ágyas szobában aludtam. köztudott rólam h alvajáró vagyok, akkor is mászkáltam, ugyanis este mikor már takarodó volt (5-es voltam :D) ott állt a tanár bácsi az ajtóban, h hallgatózzon h dumáluhnk-e még, én meg láttam az árnyékát, és mondtam a többieknek h ott áll a tanár, ezért átrakott éjszakára 1 üres szobába:D na igen, de reggel a rendes szobában találtam magam, visszamentem álmomban, persze semmi ágyneműt nem vittem, át is voltam fázva rendesen :D felkeltem, a többiek még aludtak, de egész végig olyanokat láttam h kelnek ki az ágyból, mennek ki a szobából meg ilyesmi, atzán visszanéztem az ágyukra és ott feküdtek békésen... nagyon szar érzés volt. kimentem a folyosóra, láttam h ott az egész osztály, de nem voltak ott, már olyan ideges voltam, h ütöttem a fejem a falba, h tűnjenek el :S:S:S:S:D

Link to comment
Share on other sites

Az köszi sztori. Én csak 1X haluztam, az is jó sok Absinthe-tól volt, és annyi, hogy azt láttam, hogy a korsó elkezd lecsúszni az asztalról, én meg elkezdtem kapkodni utána, hogy ne már, a drága sör, úristen. :D

Link to comment
Share on other sites

Hát, nem tudom, hogy ez hallucináció volt-e, de azért elmesélem...A suliban voltam, már egy ideje hiányzott az egyik osztálytársam, és egy nap legalább háromszor láttam a folyosón elmenni, vagy csak az arcát... Rossz érzés volt, mert azt hittem, hogy végre visszajött, de aztán mégsem...Hogy ez hallucináció vol vagy sem azt nem tudom, nemnagyon értek hozzá... :(

Link to comment
Share on other sites

Háát vannak betegségek aminek ez a jele, most nem a Skizofréniára gondolok hanem tényleg valós :D sőt olvastam már olyat hogy vk amiat "Halucinált" mert nem volt elég vitamin a szervezetében ( nem tom melyik ). Nameg a vízhiány is okozhat ilyet pl Sivatagban ... Szóval hasonlók miatt lehet túl kevesett ettél de egy biztos drug nélkül csak akkor halucinálsz ha valami hiány lép fel a szervezetedben. Vagy : Skizofrén vagy :D :D :D de az nagyon ritka és akkor már v. beszélgettél volna is a halucinációiddal de ki tudja lehet hogy ez csak a kezdet :D a legtöbb skizofrén nem is látja a "Társait" csak halja, a legrosszabak közé tartozik amikor már látják :D. Pl biztos láttad már a Csodálatos Elmét ő is csak halucinált az elején.

Link to comment
Share on other sites

csak nem vagyok skizofrén, mert ilyen ez már 3 éve történt:D azóta meg nem volt semmi semmi komolyabb, csak nagyon ritkán hallok hangokat :D

de sztem az átfázás miatt hallucináltam, tényleg nagyon le voltam hűlve :D és igen, láttam a Csodálatos elmét, de nem vagyok John Nash :P (se József Attila :D)

Link to comment
Share on other sites

fürdőszobában reggel mosom a fogam , felnézek , a tükörben látok egy arcot, és épp megy be a szobába.

elkönyveltem a röpke 2 órás alvás és az előző esti alkoholizálás hatásának.

mondom magamban biztos, és mentem zuhanyozni.

 

nemsokkal késöbb kopog haver , hogy egy kislány sírását hallotta a házból.

nem hallottam semmit . ő ott maradt a nappaliban . én meg go vissza.

 

a zuhany alatt kristálytiszán hallottam hogy egy csaj a nevemet mondja.

 

és ha az egész világ csak Amen halucinációja???

Link to comment
Share on other sites

X-ray, meg lehet, de akkor én szellemeket is hallucinálok a világba, mert ha te a haveroddal ugyanazt hallucináltátok, az már érdekes lenne :D

 

ModThisName: ez normális, velem is előszokott fordulni ha nagyon álmos vagyok (bár van néhány furcsa dolgom, lehet h ez is az :D)

Link to comment
Share on other sites

nem tom, de ha én zenéléket hallom,akkor meghallgatom őet, aztán ha már nem hallom olyan erősen akkor lefekszek :D

és miért van az, hogy nem emlékszem rá micsináltam éjszaka(pl kimegyek inni, betakarom a hugomat, átkapcsolom a tv-t) ????

Lehet már nagoyn fáradt voltál és álmos

 

és ált énis elfelejtek olyan dolgokat amire nagyon nemfigyelek oda :D :D

amugy velem nemfordult elö ilyen (asszem oO ) oO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

amúgy a sok halu tényleg lehet a skizofrénia jele:S meg a sok déja vü is azt mutatja hogy nicsnen renben valami, vagy csak boszorkány vagy...

én meg ezt enm tudom hogy hallucináció vagy más eset volt... szerintem ha az ember már érez valmit, az enm az... fizikaórán ültem a padban és hirtelen az egész terem elmosódott, éreztem hogy egy irrrdatlan erő húz előre, éreztem hogy gyorsulok, és mint ha az nfs-ben a nitrót nyomnád be, oylan effektet láttam, emellett hirtelen a legtávolabb ülők is uyganolyan közel lettek mitn az előttem levők... na utána snitt, majdnem felborultam a székben, metrt uganott találtam magam, csak még volt egy kis kezdőlöketem, ordítottam egyet, na persze az osztály rögtön rámfigyelt, és persze aznap nem volt senki mellettem

és emellett kb 20 perc kiesett az életemből... talán ez már nem halu:huh:

Link to comment
Share on other sites

Velem nemrég történt, hogy a fekete földön lévő gatyámra azt hittem, hogy egyik osztálytársam kutyája (névszerint Buba :D ) és rám néz. Tök megilyedtem :D

Elég sokszor van dejavum, és egyszer még kb. ovis koromban volt: egyik éjszaka kimentem előszobába és az anyámat kerestem aki a konyha elött áll, és futkároztam az előszoba és a nappali között, néha benéztem a wc-be fürdőszobába is. Anyám mellett mindig elmentem, de nem vettem észre. Kb 10-15 ször futottam körbe aztán észrevettem, hogy ott van megpusziltam és elmentem aludni. Erre egyáltalán nem emlékszem anyám mesélte másnap.

Link to comment
Share on other sites

Igen. Hallucináltam már. Amikor szélgörcsöm volt, és vonaglottam az ágyon. Egyszer csak a harctéren találom magam, nagy fegyverropogés, robbanások... Társaim meghaltak mellettem... Én meg csak vonaglok, vonaglok. Aztán kicsit lecsillapodott. Akkor vízvezetékeket láttam. Azon gondolkoztam, hogy a vízvezetékeket miért csak 87 fokos kanyarban árulják. Aztán... ÁÁÁÁ!! Megint jöttek a görcsök és én megint a harctéren voltam...

Link to comment
Share on other sites

Nekem egyszer részegen pofázott egy alumínium domoboz. Én meg mondtam hogy te alumínium geci anyádnal pofáz :lol: ÉS ütöttem. Haverok szedtek le róladoboz az előző hszbe

 

na bazz

ezt rendesen elírtam

 

Nekem egyszer részegen pofázott egy alumínium doboz. Én meg mondtam hogy te alumínium geci anyádnak pofázz ÉS ütöttem. Haverok szedtek le róla :lol:

Módosította Gabi89
Tripla post
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

ha sokáig játszok valami hülyejátékkal igen.túlságosan is beleélem magam.az utolsó az volt h mivel elromlótt a fülhallgatóm egyfolytába játszottam a telefonomon egy ilyen hülye kockás játkkal. h rakj egymás mellé 3at és akkor kigyűlik egy sorod és pont. és egész héten ezt játszottam ha felé is meg oda is. szombaton meg beképzeltem h a húú de jó barátom egy zöld oszlop és van benne egy lila amit mindenképp k ikell szedjek mert igy nem tökéletes. de csak pár pillanat volt. mindenesetre miután elmeséltem neki nagyon kiröhögött...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...