Jump to content
PirateClub.hu

Rally


vikking56
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hali !

Sajna Janika nem indul minden magyar futamon , pedig nekem Túri Tomi után Ő a másik kedvencem ! Benik Balázs is lehetne jó , de nem olyan bevállalós mint a többi nagy pilóta ! Szereti elóvatoskodni a versenyeket ! Jó tudom egy wrc nem olcsó mulatság!

 

A többi kategóriában versenyzők pldul sokkal nagyobb elánnal mennek ! Balázs Öcsi , Tárnok Tamás , Varga Cigány stb !

 

emellett az igazi rallyautó számomra a LADA VFTS marad Balatonyi Árpival a vezetőülésben!

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Az óvatosság azonban mint az elmult években láthattuk manapság az itthoni elit mezőnyben egyre kifizetődőbb !

 

Hol vannak a régi nagy csaták emlékei : Érdi Mazda 323-asa , Ranga Subaruja , Janika Toyotája , Vojcsik és Szeleczky Fordja , akkor még volt harc igazán ! :)

Link to comment
Share on other sites

Loeb az élről esett ki

A Szardínia-ralin végig vezető Sebastian Loeb kisodródott az útról, és alaposan összetörte Citroenjét. Marcus Grönholm kihasználta a címvédő hibáját, és megnyerte a versenyt.

A remek hétvégét magáénak tudó francia versenyző a vasárnapi, 13. szakaszon vesztette el irányítását autója felett, amely lesodródott ez útról. Az összetört versenyautóval Loeb már nem tudta folytatni a futamot, vagyis az élről volt kénytelen feladni a dél-olasz viadalt.

Az első helyet Loeb bukása után Marcus Grönholm szerezte meg, aki végül 29,2 másodperces előnnyel végzett az élen honfitársa, Mikko Hirvonen és 1 perc 21,8 másodperccel a spanyol Dani Sordo előtt.
Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Hát ez Grönholm problémája is , mert csak egyetlen talajfajtán van igazán esélye Loeb ellen és ez a hó , és mint tudjuk ilyen rally csak egy van a szezon során és az a svéd rally! :P

 

ÁÁ igen?? Akkor te a norvég rallyt hova sorolnád??? "Erősen ázott murva"??????? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ez bizony így van! Mármint amit a tévedésről mondtál! Azért is olyan könnyű neked megbocsátani a tévedésed! :lol: :lol: :lol:

Arra lennék még kíváncsi, h hol néztél te ennek utánna!?? :):huh:

 

Ajánlom h nézz szét inkább itt! Képek az idei norvég rallyról Ha ez neked murva akkor....

 

http://www.rallye-info.com/gallery.asp?rallyid=33&year=2007

 

Hát igen, ez van te Jómunkásember! :lol: :lol: :P :P :P :P

 

Segítenél h akkor te az Acropolis rallyt, vagy éppen a Mexico Rallyt minek nevezed ha neked ez a murva???? :rolleyes: :rolleyes:

 

Amúgy nem tudom ezt az időeltolós ötletet honnan vetted, hiszen úgy tudom az idei volt az első norvég rally!! ;):P :P :P

 

De mint tudjuk "tévedni emberi dolog!" :P

Módosította spirituell
Tilos a direkt link az oldalon! Code tag használata kötelező!
Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Igazad van tévedtem rossz linkre kattintottam bocsánat , ezzel együtt a rosszindulat csak úgy süt a szavaidból ! Remek ! Csak így tovább !!!! Még sokra viheted ! Legyél politikus! A savazáshoz már értesz! <_<

 

 

Rosszindulat???? Ha rosszindulattal akarok írni neked azt észre fogod venni, elhiheted! Emellett nem tudom ki kezdett gúnyolódni és flegmázni amikor rájött h nincs igaza?? Mellesleg a politikusi szakma hozzád közelebb áll, hiszen te 2 hozzászólásodban írtál hazugságot amit én csak kijavítottam! Sajnálom ha ezáltal megbántva érzed magad! Nem ez volt a cél! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mindegy !

 

Mostmár ! Egyébként hazudni nem szokásom ! Emellett azt hiszem bocsánatot is kértem a tévedésemért ! Ha ennyi nem elég akkor nem elég !!!!

 

Részemről ezzel a Hsz-el befejeztem a rally topic-ot inkább mintsem elfajuljanak a dolgok !

Link to comment
Share on other sites

Mindegy !

 

Mostmár ! Egyébként hazudni nem szokásom ! Emellett azt hiszem bocsánatot is kértem a tévedésemért ! Ha ennyi nem elég akkor nem elég !!!!

 

Részemről ezzel a Hsz-el befejeztem a rally topic-ot inkább mintsem elfajuljanak a dolgok !

 

Ki mondta h nem elég az a bocsántkérés?? Ki mondta h egyáltalán szükség van rá?? Sztem te dramatizáltad túl a dolgot! Mert ha nem lett volna telenyomva "jóindulat-smile"val a hsz-om akkor azt mondom h lehurroglak a***** meg rosszindulattal válaszolok! De ez nem így volt! Na mind1!

 

 

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás, illetve egyéb sértő kifejezések használata! Warn-nal büntetjük!
Link to comment
Share on other sites

Hali! Ismét egy saját hír. Dunaújvárosban megrendezésre került ma a 4. Duna-Rally. A telefonommal készítettem felvételt (az egész rally) nem volt nagy szám. mivel aszfaltrally volt, de szerintem jó volt. Szerintem érdemes megnézni. Sajnos az eleje (0ás, 00ás,000ás autók nincsenek benne...) a 000 auto egy lada volt, és direkt minden kanyarban kifarolt :) Sajna nincs meg, de attól még voltak jó esetek. Elég rossz helyen álltunk haverral de ez volt. ha megnézitek minden hely ahonann lehetett normálisan látni, tömve volt.

 

http://rapidshare.com/files/33351271/Rally.rar.html

Link to comment
Share on other sites

8. DUNA Rallye Prológ eredmények:

 

1. Benik Balázs - Varga István >WRC

2.Túri Tamás - Tóth Imre >WRC

3. Spitzmüller Csaba - Kazár Miklós >WRC

4. Botka Dávid - Szenner Zsolt >A8

5. Hideg Krisztián - Kerék István >A8

6. Ifj. Érdi Tibor - Lukács József >WRC !!!!!!!!!

7. Vizin Lázsló - Zsíros Gábor >WRC

8. Szőllősi Péter - Nyírfás Julianna >N4

9. Fenyvesi Gábor - Gyöngy Imre >N4

10. Zambelly György - Fejes Gábor >A8

 

 

... 20. Tagai Tamás - Tagai Róbert >WRC

21. Borsi Gergely Baranyai László >WRC

 

 

... 37. Herczig Norbert - Csökő Zoltán >WRC

 

 

... 89. Turán Frigyes - Benics Kálmán >WRC

Link to comment
Share on other sites

<font size="1">A 8. Duna Rallye 5. gyorsaságija után a Turi-Tóth páros áll az élen 1/2 perces előnnyel! Őket követi a 2. helyen a Herczig-Csökő páros, majd a 3. helyen majd' 2 perces hátránnyal a Turán-Benics kettő, akik egy WRC-hz méltatlan 89. helyen zárták a tegnapi prológot! Ám mint utólag kiderült ennek is megvolt az oka! Tudniillik a prológ rajtja előtt nem sokkal felhőszakadás zúdult a város egyes részeire. Nevezetesen a szervizparkra is. A szerelőket is meglepte a zivatar, és mire letakarták a Skoda Octavia WRC-t, addigra a motorháztető nyílásán beázhattak a trafók. Emiatt működött csak három henger az autóban.

 

Sokaknak hiányozhat az élmezőnyből A Benik-Varga duó! Noshát a Benik Balázs - Varga István kettős az élről búcsúzott a negyedik gyorsasági szakaszon, elődeikhez - Spiciékhez és Tagaiékhoz - hasonlóan ők is kiszakították egyik kereküket Várpalota is Iszka között. A gyorsról még kijöttek, de folytatni már nem tudták a küzdelmet.

 

A holnapi naptól legjobban a Herczig-Csökő párosnak van oksa félni, hiszen a 2. gyorsasági háromnegyedénél elment a kormányváltójuk, amit át kellett tenni mechanikusba, ami nem is lett volna baj, de eltűnt a negyedik sebességi fokozat az Subaru Impreza WRCből. Így igazán figyelemre méltó h abszolút 2. helyen állnak, és remélhetőleg a szervíz holnapra megoldja ezt a problémát!

 

Az én favorit párosom az Érdi Tibor - Lukács József páros a 6. helyen zárta a mai napot a Toyota Corolla WRCvel!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...