Jump to content
PirateClub.hu

Rally


vikking56
 Share

Recommended Posts

Turiék nyerték a Duna-ralit

A Turi Tamás, Tóth Imre kettős nem vállalt semmiféle kockázatot a Duna-rali zárónapján, de így is magabiztosan nyerték meg a futamot.

A rali országos bajnoki sorozat harmadik futamán a Skoda Fabia WRC-vel versenyző kettős a vasárnapi négy szakaszból hármat megnyerő Turán, Benics (Skoda Octavia) párost és a Botka, Szenner duót előzte meg. Turiék a vasárnapi szakaszokon biztonsági versenyzést mutattak be, Benik Balázs szombati kiesésével ugyanis senki sem veszélyeztette első helyüket.

Turiék a futamgyőzelemnek köszönhetően már 67 pontosak és az élre álltak a 45 pontos Benik, Varga kettős előtt. A következő versenyt egy hónap múlva Szombathelyen rendezik.



Szombathelyen lesz a szomszéd város ahol lakok ugyh mek megnézni! :P
Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Én is Turi Tominak szurkolok , már csak azért is mert a Skoda Fabia WRC-t itt Rákospalotán adták át neki a Skodák Palotájában ahol is személyesen láttam Őt és szerintem abszolút barátságos közvetlen sportember és még szimpatikusan beszélt is !

 

Turi.jpg

 

kép : www.duen.hu-ról

Link to comment
Share on other sites

Na igen Túri nem csak kiváló pilóta, hanem közönségkedvenc is! Nemhiába borsodi...! :lol: A nagy magyar síkságról nem nagyon tudtok neves pilótát mondani! Ahhoz úgy néz ki hegyek között kell felnőni h vki odaérjen a csúcsra! Lásd Janika, Balázs Öcsi, Túri Tamás, Boch Péter stb. a Mecsek vidékéről pedig ne is beszéljünk! :)

Link to comment
Share on other sites

Túri mellett még nagy kedvenc a kis Érdi! Nekem még volt szerencsém egy mezőnyben versenyezni vele a Rally-Túrában! "Sajnos" idén ez már nem így van, hiszen elhagyta a harmadosztályt és az R1ben próbál szerencsét! Remélhetőleg többre viszi majd mint a papa és ő nem lesz "Örök Második"! Habár ezzel a techikával ami épp alatta van...

DuEn_14MC_1460.jpg

DuEn_14MC_1097.jpg

Link to comment
Share on other sites

Grönholm nyerte az Akropolisz-ralit

A finn Marcus Grönholm a görög futam utolsó napján már nem hibázott, magabiztosan őrizte meg előnyét, és továbbra is vezeti a rali világbajnokságot.

A világbajnoki futam zárónapján a finn pilóta megőrizte előnyét, és végül az első helyre hozta be a Ford Focus WRC-t, ezzel pályafutása 28. győzelmét gyűjtötte be. Grönholm 38,6 másodperccel előzte meg a második francia Sebastian Loeböt, míg a harmadik helyet a norvég Petter Solberg szerezte meg.

A világbajnoki pontversenyben élen álló Grönholm a nyolcadik futam után kilenc pontra növelte előnyét a címvédő Loebbel szemben.

Akropolisz-rali, végeredmény:

1. Marcus Grönholm finn Ford Focus WRC 3:49:22,6 óra
2. Sébastien Loeb francia Citroën C4 WRC + 38,6 másodperc
3. Petter Solberg norvég Subaru Impreza WRC + 1:34,1 perc
4. Mikko Hirvonen finn Ford Focus WRC + 2:41,3 perc
5. Henning Solberg norvég Ford Focus WRC + 4:52,7 perc
6. Chris Atkinson ausztrál Subaru Impreza WRC + 6:31,7 perc
7. Jan Kopecky cseh Skoda Fabia WRC + 8:15,8 perc
8. Manfred Stohl osztrák Citroën Xsara WRC + 8:56,2 perc

A világbajnokság állása:

1. Marcus Grönholm 65 pont
2. Sébastien Loeb 56 pont
3. Mikko Hirvonen 49 pont
4. Daniel Sordo 28 pont
5. Petter Solberg 26 pont
6. Henning Solberg 24 pont
Link to comment
Share on other sites

Én a júni 6ot várom nagyon! Jön a Rally2 Ózdra! Mivel oda sajna még licensz nincs, így csak nézők leszünk! :huh: De akkor is élvezetes lesz! A prológ amolyan mini-Miskolc elven kerül megrendezésre salakpályán!

Link to comment
Share on other sites

160 Kg????? :o:o Azért az már durva! De hátha ő is ki tudja majd úgy magyarázni mint ahogyan nem is olyan rég Solberg! :lol::lol: Habár ennek itthon kevés az esélye! Ha pedig a kis Érdi fel tudott jönni 3.nak akkor nagy gratula neki! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Azért ez vicces! És még ezek (mármint az MNASZ) mondják azt ASIról h csal! :huh::angry:<_<:angry: LOL Habár meg lehet érteni őket! (Ez a mondat persze tele van cinizmussal) Hiszen az A8 katban nincs annyi pénz mint a WRCben! Az pedig mégiscsak égő h egy A8 elver több WRCt is! Ez persze ha megnézzük Spici-papának a legkellemetlenebb, hiszen ő egy kb 7 évvel fiatalabb GYÁRI Mitsubishi WRCvel megy! És hamár az MNASZ is ennyire ellene van akkor mit lehet csinálni?? Kövesse Janikát külföldre? Így nyomja el a tehetséget a pénz már a rallyban is! :blink:<_<:angry:

Link to comment
Share on other sites

Na Bettesp!!!Nehogy már véd az Asit!!!Nem vetted észre hogy ő mindig csal??és hogy mindog kizárták???És Spicit meg nehogy már lenézd!!!!!!!!!!!!!!

 

Repasibalint!!!!Nehogy már Loebnek szurkoljál!!!!!!Sajnálos mi???Én utálom, sőt rühellem!!!!!!Grönhol meg megérdemli a győzelmet!!!!!Én már 7 éve Grönholmnak szurkolok!!!!!Azé kár hogy nincsen Peugeot a rallyban!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...