Jump to content
PirateClub.hu

Kézi rajzok és egyéb


Flegeton
 Share

Recommended Posts

Pár kézi rajzom amit haver kapott le. Megjegyzem elég bénán fotóz és szarok lettek (bemozdult, fénylik, rossz szög). Kritikával csak óvatosan érzékeny a lelkem. Kellene már egy szken… …de olyan sok sörbe kerül.

DSCF0245.jpg DSCF0244.jpg DSCF0243.jpg DSCF0242.jpg DSCF0241.jpg DSCF0240.jpg DSCF0238.jpg DSCF0237.jpg DSCF0236.jpgDSCF0235.jpg

Aki rajzol és be tudja digizni az nyugodtan mutassa meg, engem kifejezetten érdekel.

Link to comment
Share on other sites

Köszi mindenkinek!

xXJoCXx jók a képek, de árnyékolás stb, na meg digitálisan még baróbra lehet kiszínezni. Nekem is az angyalos a fav.

Mici121 anime az nagyon jó. Anime/manga –hoz nagyon jó a copic. Te is színezhetnél digitálisan.

 

Na gyerünk jöhetnek még a képek!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jóóók ezek a rajzok skacok, ügyesek vagytok! B) nem is kicsit!!

találtam pár rajzot a dragonball-os időszakomból. ez kb 7-8 éve készült :rolleyes:

post-30171-1185206339_thumb.jpg

ez már valamivel későbbi, talán 2-3 évvel:

post-30171-1185206417_thumb.jpg

ez egy érdekesebb darab, mivel hogy nem vagyok híve a színezésnek :D :

post-30171-1185206481_thumb.jpg

szintén egy színesebb darab, kicsit aránytalan:

post-30171-1185206561_thumb.jpg

ezt pedig a napokban rajzoltam, a szeme nincs túlzottan kidolgozva (barátnőm hugának valami manga-rajzolós újságjának a borítóján volt, ne gondoljátok, hogy fejből menne, mindig is képekről rajzoltam :P ):

post-30171-1185206942_thumb.jpg

 

legtöbbjük fotózva van, némelyik elég rosszul, sorry. de sztem látszanak azért vmennyire.

nem profi "művek", de gondoltam megosztom veletek, ha már kölön topic van az ilyeneknek ;)

Link to comment
Share on other sites

DSCF0244.jpg ez a kép nem annyira teccik elég kaki a fotó minősége én csak annyit látok be van törve az autó oldala és tele van hibával, de lehet h csak nálam jeleníti így meg... Én nem töltöttem volna fel :P

Ez viszont naon teccik sztem ez a legjobb. Naon eredeti: DSCF0242.jpg

A többi képen meg nehéz eldönteni h használtál-e hozzá forrást. Pl. nem másoltad-e vhonnan.

Rengeteg helyen lehet találni ilyen animés cuccokat sztem másoltad...

Link to comment
Share on other sites

ez a kép nem annyira teccik elég kaki a fotó minősége én csak annyit látok be van törve az autó oldala és tele van hibával, de lehet h csak nálam jeleníti így meg... Én nem töltöttem volna fel :P

Ez viszont naon teccik sztem ez a legjobb. Naon eredeti:

A többi képen meg nehéz eldönteni h használtál-e hozzá forrást. Pl. nem másoltad-e vhonnan.

Rengeteg helyen lehet találni ilyen animés cuccokat sztem másoltad...

Jah kocsi: rossz szögből van lekapva na meg megcsillant a grafit. A 4 animés kép létezik valahol 2 Chobitsos 1 Shuffles azt a lovagosat meg nem tudom és én ezt nevezem fan artnak. A zerg is nevezhető annak, az eredetit kép színes és a starcraft 2 egyik bemutatójában lehet látni. Sárkányokat meg tündéreket meg mindenhol lehet látni, de szerintem nem másolat vagy talán megmaradt valami egy jó képből és azt rajzoltam. Azt megjegyezném hogy nem ennyi a képeim száma csak ezeket kapták le és nem különösebben zavar hogy most a kocsi gyengébb lett ezek vannak, majd ha lesznek még lekapva vagy szkennelve azokat is rakom, meg szerintem jó ha mutatom a nem jó képeimet is (úgy teljesebb).

 

 

Mici121: imádom a digitális grafikát és az is jó lett. Habár ha körvonalazod és eltűnnek a cerka vonásai akkor még jobb lenne. A szeme nem lett az igazi. Ez után már csak jobban engedni kellene az árnyék nem árnyék rétegek közötti átmenetet, kicsit furcsább lesz de valahogy jobb is. Kb mint amit én színeztem, meg a gokus képem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

ez a róka nagyon komoly :) utólagos engedélyeddel megpróbáltam kiszínezni photoshoppal (habár ebben még nincs gyakorlatom, szal elég kezdetleges lett :unsure: )

 

roka.png

 

(az aláírásodban viszont a V betűnél elvesztettem a fonalat, szal ott 1:1 lemásoltam :D ) ha érdekel a forrás (PSD) akkor írj pm-et, és elküldöm, vagy feltöltöm valahova, vagy valami :) (ha nem kell, akkor letörölném)

Link to comment
Share on other sites

hali en is mutatnek valamit meg suli ido``ben csinaltam volt

 

http://kepfeltoltes.hu/080110/S4300237_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

http://kepfeltoltes.hu/080110/S4300241_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

http://kepfeltoltes.hu/080110/S4300245_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

errol csak azt kell tudni hogy 2 m agyagbol keszult kie`getett, mattos felulete`t bizonyos quartz okbol kapta, egyik osztalytarsamat abrazolja, gipsz negativokbol keszult, es ez a vizsgamnka`m.

------

ezek pedig egy par festemynem es grafika, azt kell tudni roluk hogy felso ketto`` olajfestekkel keszult sima portre` elo`` alany volt, az also kettp a fantazia szuelemenye es csak graffit.

 

1314238911_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

3850291982_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

7422211693_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

7714195994_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

az alabi szobor ... hat nem tudom mitmondhatnak rola ... szinten agyag ugyan nincs keegetve de megszaradt es diofapa`ccal bekentem es koptattam ez lett belo``le

 

4304602375_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

11017683586_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

ez pedig egy no``i arcot abrazol erdekessege hogy gipszbol keszult ugy oldottam meg hogy egy drot vazra gipszet raktam ra ami mar kezdett megkotni igy nem potyogott le rola majd mikor elerte vegleges tomeget akkor kezdtem vesovel igazitani, a jo benne az hogy kivesni belole konnyu`` de visszarakni mar nem :)

 

8811489307_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

post-74489-1199975760_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja boccs biggrin.gif hogy csináltad ilyen rajz szerűre?? úgyértem a photoshoppal biggrin.gif mert nekem simán egyszínű unsure.gif ... ha megvan a psd még, akkor el tudnád juttatni nekem???

 

előre is köszi

 

Egyeszerű, a fehér rész overlay a sötétebb részek pedig darken, meg a hátteret duplikáltam kétszer az egyik az valami világos már nem emlékszem :D , a másik pedig multypli a multiply van felül :D :D

A psd-t meg mondjuk msn-en? xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...