Jump to content
PirateClub.hu

XP.betűvel való ki és bekapcsolása!!!


eset
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

A segítségeteket kérem! Hogy lehet beállítani az XP-úgy,hogy csak egy bizonyos betű lenyomásakor kapcsoljon ki és be!!A kisgyerek állandóan kikapcsolja a gépet,és nagy problémám ez! Valahol lehet állítani,de nem tudom,hogy hol!

 

Segítsetek légyszi!!!

Link to comment
Share on other sites

. A billentyűzettel történő navigációval kapcsolatos legfrissebb információk a beépített súgóban találhatók, emellett a Microsoft kisegítő lehetőségeket bemutató webhelyén további tudnivalók olvashatók a a Windows operációs rendszerben és más Microsoft termékekben használható billentyűparancsokkal és a billentyűzettel történő navigációval kapcsolatban:

http://www.microsoft.com/enable

 

egyes klavik programozhatóan ugyan csak képesek általad válassztott kombinációra automatizálni

 

 

de ! mégis meg kéne nevelni ezt a gyereket inkább (késöbb majd tüzet gyujt a lakásban ? )

megoldhatod h kikapcsoljon billenytüzetre de azt nem tudom hogy oldod meg hogy ha ö meggyomja a kikapcs gombot akkor ne tegye ....

Link to comment
Share on other sites

. A billentyűzettel történő navigációval kapcsolatos legfrissebb információk a beépített súgóban találhatók, emellett a Microsoft kisegítő lehetőségeket bemutató webhelyén további tudnivalók olvashatók a a Windows operációs rendszerben és más Microsoft termékekben használható billentyűparancsokkal és a billentyűzettel történő navigációval kapcsolatban: http://www.microsoft.com/enable

 

egyes klavik programozhatóan ugyan csak képesek általad válassztott kombinációra automatizálni

 

 

de ! mégis meg kéne nevelni ezt a gyereket inkább (késöbb majd tüzet gyujt a lakásban ? )

megoldhatod h kikapcsoljon billenytüzetre de azt nem tudom hogy oldod meg hogy ha ö meggyomja a kikapcs gombot akkor ne tegye ....

 

Kösz a tanácsot,de Magyar nyelv az erősségem!

A gyerekek pedig igen kicsik,és azért nevelgetjük őket,de az egyik 3 éves,a másik másfél éves,és inkább vele van a gond!

 

jobb gomb -> tulajdonságok ->képernyőkímélő -> energiaellátás -> speciális ->Amikor megnyomom a számítógép be/kikapcsológomját -> Módosítod: Nincs műveletre, és eztán nyomogathatja a kissrác, nem fog kikapcsolna, csak a startmenüből!

 

 

 

Köszönöm a tanácsod! Ez így jó lesz! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

A régebbi Abit NF7-S deszkámon olyan lehetőség is volt BIOS-ban,hogy be lehetett neki állítani mindenféle Hot-key kombókat,amivel elindult a verda.Vagy egy adott szöveg beírására is elindult,azt is használtam párszor,de amire emléxem az a Ctrl-F5 volt legtovább,tehát azt lenyomtam,és má be is röffent a gép.És ezek azért,mert nem volt kedvem lehajolni a Power - gombig! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...