Jump to content
PirateClub.hu

Szellem járás


Spacemarine00
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hát az én történetem kicsit különös, olvassátok és figyeljetek:

 

mi egy bérházba lakunk ahol apukám szülei meg nagyszülei is meghaltak(érdekes) na szóval én a kisszobába alszom és az ajtóval szemben van az előszoba. na szóval mikor este fekszek az ágyamba néha de csak ritkán előfordul hogy

hangokat hallok a folyosón(pl mikormegyünk ki metlakink van és ha megyünk ki igy kopok a sarkunk) na és én ilyet hallok pedig senki sincs a szobába se a folyosón.mivel ha lenne kint valaki hallanám meg tudnám ismerem a hangokat mikor apukám megy ki a konyhába esetéeg a wc-re. ilyenkor mikor ezt hallom beparázok de nagyon próbálok nem ilyenre figyelni de valahogy leköti a figyelmem.. egyszer történt mikr ugyanigy a szobámban voltam már az ágyban voltam mikor a konyhából hangokat halottam pontosan mikor záródik a szekrényajtó. senki nemvotl kinnt az ég világon senki vagy háromszor becsukódott és kinyitódott az ajtó.. ettől nekem végem volt nagyon paráztam..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
hát az én történetem kicsit különös, olvassátok és figyeljetek:

 

mi egy bérházba lakunk ahol apukám szülei meg nagyszülei is meghaltak(érdekes) na szóval én a kisszobába alszom és az ajtóval szemben van az előszoba. na szóval mikor este fekszek az ágyamba néha de csak ritkán előfordul hogy

hangokat hallok a folyosón(pl mikormegyünk ki metlakink van és ha megyünk ki igy kopok a sarkunk) na és én ilyet hallok pedig senki sincs a szobába se a folyosón.mivel ha lenne kint valaki hallanám meg tudnám ismerem a hangokat mikor apukám megy ki a konyhába esetéeg a wc-re. ilyenkor mikor ezt hallom beparázok de nagyon próbálok nem ilyenre figyelni de valahogy leköti a figyelmem.. egyszer történt mikr ugyanigy a szobámban voltam már az ágyban voltam mikor a konyhából hangokat halottam pontosan mikor záródik a szekrényajtó. senki nemvotl kinnt az ég világon senki vagy háromszor becsukódott és kinyitódott az ajtó.. ettől nekem végem volt nagyon paráztam..

 

Hívd ki a rovarirtókat hidd el jobb lesz :D

Link to comment
Share on other sites

halljátok nekem az vol hogy a szomszédom mondta hogy ha fullos sötétben egy széken egy gyertyával körbemész 3x és utána benézel a tükörbe meglátod magadat hallottként mindha most abban a perben meghaltál volna és én kipróbáltam naon paráztam a gyetya körül hangokat ahallottam először abbbahagytam mert egy sikolyt hallottam de végülis megcsináltam és működööt remélem más is kipróbálja mer lehet hogy csak be voltam állva :D :D

 

Téged se néznek a környékeden hülyének :D

Link to comment
Share on other sites

nekem olyan szokott lenni, ha a szobámban vagyok, hallok ilyen zajokat (pl.: koppanásokat, mintha letennének tárgyakat a polcra) Na olyankor először is beszarok, másodszor pedig intek neki, néha pedig még köszönök is :D mert odaképzelem, hogy biztos ott van, és akkor biztos nem néz rám rossz szemmel, nem fog bántani.

Majd én leszek a Szellemekkel Köszönő :D (a sorozat: szellemekkel suttogó)

 

Tegyél ki egy medvecsapdát a házba éjszakára, ha másnap látod hogy anyád féllábú akkor tényé válik hogy álmatlanságban szenved és rendmániás

Link to comment
Share on other sites

nekem is volt kb 7 éves koromban kibámultam az ablakon apám melletem hirtelen erős villanás mivel mindketten az ablakot néztük megkérdeztem tőle h mi volt az a villanás erre apám azt mondta hogy nem látta

 

na ez furavolt 2 hétig nem tudtam aludni

Link to comment
Share on other sites

velem is történt eggy ojan eset amitöl megállt bennem a szussz

 

na tehát a szüleim ilyen biomániások akkor a papírt ki kell vinnem a szemétlerakóhoz

és amikor dobálom bele akkor látok egy ősz férfit és az egyik pillanatban itt van a másikban pedig márnem körbe nézme ott és egy ember sem láttam és ez még 4-szer eljátszódik aztán rémülten hazamentem

de ami a legfurább hogy mindig amikor oda megyek akkor látomm az emberkét mondom sosem láttam de ott van egy ösz ember

talán van valami képességem mert mindig bes**rok!!!

Link to comment
Share on other sites

velem is történt eggy ojan eset amitöl megállt bennem a szussz

 

na tehát a szüleim ilyen biomániások akkor a papírt ki kell vinnem a szemétlerakóhoz

és amikor dobálom bele akkor látok egy ősz férfit és az egyik pillanatban itt van a másikban pedig márnem körbe nézme ott és egy ember sem láttam és ez még 4-szer eljátszódik aztán rémülten hazamentem

de ami a legfurább hogy mindig amikor oda megyek akkor látomm az emberkét mondom sosem láttam de ott van egy ösz ember

talán van valami képességem mert mindig bes**rok!!!

 

Van egy speciális kukázóhajléktalan szellem látó képességed, még sokra viheted

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...