Jump to content
PirateClub.hu

Szellem járás


Spacemarine00
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én meg a tesomat láttam a fürdibe ahogy bement de nem jött visza és aztán rám jött a WC-zés mentem és amikor oda értem nem látam a tesomat de fel volt csukva a lámpaén meg a tesomat láttam a fürdibe ahogy bement de nem jött visza és aztán rám jött a WC-zés mentem és amikor oda értem nem látam a tesomat de fel volt csukva a lámpa és nem látam visza jönni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ez tiszta oltós szellemkép (a ghoststories.fw.hu-ról van)

 

181187369077.jpg

 

csak egy hosszú záridejű kép, amin a fehér ruhás gyertya hordozó szentfazekak végigsétáltak

 

sztem

 

amúgy meg b+ :P;), mert most már majd én is azt fogom figyelni lefekvéskor nem -e egy hasonló esetbe csöppenek, mint a ti sztoriatokban

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

B+ vigyor :DD egyépként most pár perce az utcsó fórumüzitől egyszer csak egy tompa puffanást halottam aztán pedig a kutya ugatott majd elhalgatott de semmi.. mondom jól van megném anyám mit csinál bennt van a füriben kimegyek egyszer csak egy olyan hangot hallok mintha csengettek volna de senki nem volt kinnt :blink: megkérdeztem anyámat ő halotta-e de azt mondta hogy senki sem csöngetett aztán visszamentem a szobámban és ekkor elkezdett fájni a fejem majd szédültem :o

Link to comment
Share on other sites

Ez már elég régen történt, de tisztán emlékszem rá, hogy amikor jöttünk hazafelé Ausztriából, már Győrben tartottunk, én meg néztem kifelé a busz ablakán. Este volt és láttam az égen színes pontokat, olyanok voltak mint a csillagok, de ezek kajakra színesek voltak, és amikor az egyik közel érkezet, (nem is voltak olyan magason) mert tisztán láttam és még mindig emlékszem hogyan nézett ki. Szóval képzeljétek el, amikor elég közel volt, kb, 30 méteres magasságban lehetett, úgy nézett ki az a repülő nemistudom mi volt de rombusz alakú volt, nem pontosan rombusz, dee hasonlított rá, és az aljából meg rudak álltak ki. Nem vízszintesen repült hanem függőlegesen, és ahhoz képest hogy valami repülő volt, elég lassan haladt. Le akartam fényképezni, de mire elővettem a táskából a gépet már nem láttam sehol. Aztán odamentem a buszsofőrhöz mgkérdezni nem tudja mi lehetett az, és azt felelte, lehet magasságmérő volt.

De ez olyan hülyeség, nincs is olyan hogy magasságmérő repülő.

A mai napig nem tudom mi lehetett az. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Megnéztem az egyik oldalt amit ajánlott valamelyikőtök, amin szellemképek vannak. Na én mostmár kajak össze kaksiztam magam :blink: Már van majd éjjel két óra és tök véletlenül rátalálok erre az oldalra. Hogy fogok aludni :blink:

Láátom ott van az ágyamon, láttam, de nem merek mégegyszer odanézni

Link to comment
Share on other sites

az a para a mikor nem látsz be a gépasztal alá.. elég ha csak egy szösz rászáll, vagy megmozdul 1 kábel és akkor már ugrasz is ki.. főleg ha ilyen topicocat olvasol és beparázol :D:D

 

nekem 1x volt egy érdekes szituációm..

5-6 éve lenn bandáztunk az udvaron és olyan 11 körül lehetett..

kb 20-30 méterre tőlünk, a sötétben elteker egy alak, szürke kapucniban.

furcsa volt, hogy semmi nyikorgás vagy kerregés vagy bármi amit a bringa kiad amikor használják. de mindegy.

eddig tök rendbe is volt.

aztán odafordult és üres volt a kapucni.........

akko mondtam h ok akko én most L..

 

meg tudjátok.. az ember nem a sötéttől fél.. hanem attól hogy nem tudja mi van benne.. ^^

jó éjt!

Link to comment
Share on other sites

skaterpunktomi megnéztem a videót összeszartam magam... ez nagyon durva

örülök hogy volt hatása!!! amugy mibe hogy nem gonodltad volna hogy skaterpunktomi még köztünk van!! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Öcsém én úgy beszertam!!! Pont most h olvastam , csengetnek kinézek semmi! Jó mondom ugy sem lehet szellem nappal hát mek ajtót nyitni és megint csengetnek! Gyorsan kinézek az ablakon semmi utána kinyitom az ajót! És úgy besz*rtam! Tudjátok mitől apám hülye haverjától aki mzombi maszkban volt hát azthittem összefosom maga!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ezek a videók se kispályások:

http://youtube.com/watch?v=Ot4AcNH6tYY
http://youtube.com/watch?v=Ot4AcNH6tYY

amúgy én voltam haverokkal egy régi épültben(kb 80 éve nem lakik senki benne), ahol állítólag szellemek vannak... nah mind 1. egyszer nappal elmentünk és mikor mennénk be, a bejárat melleti ablakon láttunk egy alakot(persze h besz*rtunk és elrohantunk), aztán másnap vettük a bátorságot és kamerával bementünk és lefilmeztük minden részét, és mikor megnéztük, ugyanannál az ablaknál a bejárat mellet belülről a filmen látszik egy arc... mikor észrevettem úgy befostam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...