Jump to content
PirateClub.hu

Szellem járás


Spacemarine00
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! Én mindig nézem a diszkóverín :D a szellemjárást és hiszek benne és fosok mint állat az ienektől :P:D

Na az a lényeg hogy mikor lekapcsolom este a gépet és lefekszem mindig elmegy valami az ágyam mellett.(De minden nap) Na mondom fasza legény leszek :D és kiraktam a takaromat a földre, de persze a másik fele rajtam volt és akár hiszitek, akár nem RÁLÉPETT!! Úgy beszartam hogy az nem igaz :D:P gyors befordultam a fal felé és mondogattam magamban: Nincsenek szellemek :D:P lol

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az nem semmi :lol::o Lehet nem tetszene neki :lol:

Velem szerencsére nem volt még semmi ilyen dolog, de egyet meséltek szüleim. Olyan 4 éve lehetett, hogy Angliában nyaraltunk, szellemkastélyok minden, és miután hazajöttünk egyik este én már aludtam, Anya az ágyában feküdt, Apa pedig a nagyszoba ajtajában állt. mind a két helytől kb 2-3 méterre volt a szekrény egyik polcán egy ilyen talpas gyertya. Naszóval egyszercsak elkezdett a talpa szegélyén forogni gyorsan egy darabig, aztán abbahagyta. Lehet, hogy hazahoztunk Angliából vmi szellemet... :o:lol: De mondjuk azóta semmi ilyen nem történt. :)

Régen voltak még olyanok, amikor meghalt nagypapám, utána Anya mindig érezte a lakásban a szagát, meg hallotta a köhögését, főleg azon a helyen egy asztal mellett, ahol régen mindig kávézott. :o Vki mondta, hogy tegyen oda az asztalra egy pohár kávét, hátha meg is issza :lol: Az még szép is lett volna... :lol:

Meg voltak ilyenek, hogy Anya az ágyban feküdt, takaró rajta, és akkor vki elkezdte lehúzni róla, pedig nem volt ott senki... Közvetlenül velem szerencsére még nem történt semmi ilyen, és nem is hiányolom. :)

Link to comment
Share on other sites

Az nem semmi :lol::o Lehet nem tetszene neki :lol:

Velem szerencsére nem volt még semmi ilyen dolog, de egyet meséltek szüleim. Olyan 4 éve lehetett, hogy Angliában nyaraltunk, szellemkastélyok minden, és miután hazajöttünk egyik este én már aludtam, Anya az ágyában feküdt, Apa pedig a nagyszoba ajtajában állt. mind a két helytől kb 2-3 méterre volt a szekrény egyik polcán egy ilyen talpas gyertya. Naszóval egyszercsak elkezdett a talpa szegélyén forogni gyorsan egy darabig, aztán abbahagyta. Lehet, hogy hazahoztunk Angliából vmi szellemet... :o:lol: De mondjuk azóta semmi ilyen nem történt. :)

Régen voltak még olyanok, amikor meghalt nagypapám, utána Anya mindig érezte a lakásban a szagát, meg hallotta a köhögését, főleg azon a helyen egy asztal mellett, ahol régen mindig kávézott. :o Vki mondta, hogy tegyen oda az asztalra egy pohár kávét, hátha meg is issza :lol: Az még szép is lett volna... :lol:

Meg voltak ilyenek, hogy Anya az ágyban feküdt, takaró rajta, és akkor vki elkezdte lehúzni róla, pedig nem volt ott senki... Közvetlenül velem szerencsére még nem történt semmi ilyen, és nem is hiányolom. :)

 

Készülj hogy téged is elkapnak!!!!Mondjuk én addig nem hiszek bennük 100%-ig amíg nem látok egyet!

 

Ui:Remélem soha nem fogok látni egyet ;)

Link to comment
Share on other sites

És hirtelen azt kezdem érezni mintha lebegnék az ágy fölött.

 

velem is volt már hasonló! csak valahogy úgy "lebegtem"(remélem csak képzeltem) mint amikor drakula kel ki a koporsójából(90°-os fordulat), ja és nem volt "végtagbénulás". elég fura... :blink:

 

másik fura eset:

egyik reggel kelt fel anyám: -Kelj fel! Már fél tizenegy van!

pár pillanat múlva kinyitottam a szemem, megnéztem az órát és mivel tényleg annyi volt fel is keltem. Jövök ki a szobámból, összetalálkozok anyámmal aki így fogad:

-Már felkeltél?

-Nem az elöbb keltettél fel?

-Még a szobád környékén se jártam!- Kicsit lemerevedtem ekkor.

lehet hogy csak álmodtam az ébresztést, de akkor honnan tudtam a pontos időt????

Link to comment
Share on other sites

Én nem hiszek a szellemekben, de szeretem az ilyeneket nézni, olvasgatni. Egyszer olyan történt velem, hogy amikor elment a házunk előtt egy autó elborultak a dévédéim, amik a polcomon voltak, de nem gondoltam, hogy szellem járna nálam. A videókhoz hozzászólva: igy csinálják a horrorfilmekben (csak trükk) szerintem.

 

u.i: mindenre van racionális magyarázat.

Link to comment
Share on other sites

én abszolút nem hiszek ilyen szarokban viszont jó olvasni és nézni öket!

azóta nem hiszek mióta egszer uunokatstvéreméknál aludtam ésamikoraz ágyban feküdtem vki elment elöttem és mivel unokatesómék is igenszeretek iylesztgetni nekivágtam izomból egy párnát nagy orditás és tényleg unokatestvérem volt aki ugy beszart mert azt hitte hogy alszom :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Hy!Nekem a szobámban déd nagyikám halt meg:(!Aztán még régebben 1x rámjött az h (tele vok zselésgyertyával)meggyújtok 1 pár gyertyát..am nemtoom h honnan jött ez mert soha nem szoktam gyertyázgatni...nah mind1!Meggyújtom és rápakoltam az éjjeliszekrényemre ami term.h az ágyam mellett van.Ablak,ajtó csukva>>nézem a gyertya árnyékát és mozgott mintha fújta vna vmi szél vagy mi...jólvan nnázem tovább és fel le mozgott a láng... :unsure::blink: Pöppet paráztam csak be h szélcsend van a szobámban éssem lehelek akkorát h mozgassam a lángot :huh: SZal gysan elfújtam azt prób alcsizni dehh akk meg oan volt mintha engem is figyelne vki :mellow: szal elég hosszú idő után végülis elszunnyadtam :)
Link to comment
Share on other sites

:mellow: itt durvák vannak, énis be fogok magamnak képzelni párat ezután... :s ...hátha nem...

 

Na szal velem az volt, hogy kint aludtam volna a sátorban, még vmikor 2 éve nyáron, és akkor mintha egy női hang suttogott volna vmit a sátor előtt, a lényeg, hogy qrva ijesztő volt :mellow: , én erre fogtam minden cókmókot és behúztam az ágyamba aztán nem is tudtam elaludni azonnal... <_<

 

Meghogy máskor éjszaka eccer csak felriadtam, és láttam 2 piros szemet... Be voltam sz@rva, mint állat, egész végig egy ici-pici mozdulatot nem tettem, és gondolatban kértem, hogy ne bántson, akármi is az... :mellow:

...

Ebben a poén: 1-2 napra rá: az egyik szem az elemtöltö ledje volt, a másik meg a TV-jé... :lol::huh::lol:

 

Ja, tebrezsett, télleg: mindenre van racionális magyarázat...sztem is :)

Link to comment
Share on other sites

hát én mit mondjak ?! mindössze 150m-re lakok egy temetőtől... :) (komoly)

egyébként velem is történt ilyesféle dolog... Általában én éjjel felkelek (nemtom mért), és mikor kinyitottam a szememet, a szobám ajtajában egy átlagember magasságú szellem állt. Riadtan becsuktam a szememet, paplant a fejre.. fél perc múlva mikor kinéztem a paplan alól, már nem volt ott semmi..

 

Link to comment
Share on other sites

Amikor 5.-es voltam meghalt a nagypapám(isten nyugosztalja :( )...rá pont egy évre történt vmi...éjszaka volt,vhogy éjfél körül járt az idő...felébredtem vmi neszezésre mintha vki bejött volna a szobámba,felnéztem de nem volt ott senki...visszafeküdtem pont háttal annak a fotelnek ami az ágyam mellett volt...aztán mintha szellő fújt volna át a lakáson(pedig csukva volt minden)....éreztem,minthogyha vki nézne...először nem mertem megfordulni,de aztán hátranéztem és láttam,h a fotelban ül vki de nem láttam,h kicsoda mert csak egy sötét árnyat láttam....pár percig csak néztem és nem mertem megmozdulni de még megszólalni sem...aztán becsuktam a szemem hátha eltűnik...a fotelból ugyan eltűnt de már az ajtóban állt....a papám volt az...és hirtelen eltűnt...és ez még 3x fordult elő,pont azon a napon amikor meghalt a papám...azóta a fotel elkerült az ágyam mellől és azóta már nem történnek meg ezek sem...

Link to comment
Share on other sites

Jó kis sztorik,ezeknek az átolvasása után kéne most egy országos áramszünet! :) De érdekes hogy rengeteg kommentben szerepel az hogy úgy érzi az ember hogy figyelik.Valami magyarázatának tényleg kell lennie ha ennyien tapasztalják ezt.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Én mindig nézem a diszkóverín :D a szellemjárást és hiszek benne és fosok mint állat az ienektől :P:D

Na az a lényeg hogy mikor lekapcsolom este a gépet és lefekszem mindig elmegy valami az ágyam mellett.(De minden nap) Na mondom fasza legény leszek :D és kiraktam a takaromat a földre, de persze a másik fele rajtam volt és akár hiszitek, akár nem RÁLÉPETT!! Úgy beszartam hogy az nem igaz :D:P gyors befordultam a fal felé és mondogattam magamban: Nincsenek szellemek :D:P lol

ez łoł nehogy pofán vágd! lehet hogy csak anyád jött jóéjtpuszit adni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Én is szoktam ilyeneket érezni, hogy mikor leülök pl. a tv-t nézni mozdulatlanul ülök egyedül a szobában, és olyan mintha a fötel mögül vki figyelne meg hideg levegőt érzek mintha vki elmenne mögöttem, de ezt csak otthon szoktam érezni, sehol máshol...elég ilyesztő tud lenni

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Én mindig nézem a diszkóverín :D a szellemjárást és hiszek benne és fosok mint állat az ienektől :P:D

Na az a lényeg hogy mikor lekapcsolom este a gépet és lefekszem mindig elmegy valami az ágyam mellett.(De minden nap) Na mondom fasza legény leszek :D és kiraktam a takaromat a földre, de persze a másik fele rajtam volt és akár hiszitek, akár nem RÁLÉPETT!! Úgy beszartam hogy az nem igaz :D:P gyors befordultam a fal felé és mondogattam magamban: Nincsenek szellemek :D:P lol

 

 

Bnőm ajánlott vmit: rakd a padlót tele szatyrokkal és akkor ha télleg ott van akkor rálép a szemétje...te meg hallod a zörgést... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Én meg pont a temető alatt lakok :D 50 méter kb :D

a ravatalozó meg 25 méter :D

látom mindig ha meghal vki a faluban

de nem szoktak furcsaságok történni

szerencsére :D

bár mondjuk egyszer haver nálunk aludt és kb 2 óra felé rávertem 1 naqyot az ágy közepére erre kikapcsolt a TV jó mondom biztos beszorult a távirányító az ágy és az ágyneműtartó közé megnézem semmi na jó mondom ráütök mégegyet hát visszakapcsolt majd beszartunk a röhögéstől aztán még párszor rávertem ököllel folytatódott a ki-be kapcsolás aztán má egyre jobban paráztam aztán haverom megmondta h csak ő szórakozott velem :P

nála vvolt a távirányító :D

megkönyebbültem :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Én nem hiszek a szellemekben, de szeretem az ilyeneket nézni, olvasgatni. Egyszer olyan történt velem, hogy amikor elment a házunk előtt egy autó elborultak a dévédéim, amik a polcomon voltak, de nem gondoltam, hogy szellem járna nálam. A videókhoz hozzászólva: igy csinálják a horrorfilmekben (csak trükk) szerintem.

 

u.i: mindenre van racionális magyarázat.

 

Hogy ne történnyen ilyen:

-Ne lakj a fő út mellett

- gyüjts aláirást hogy tiltsák ki a kamionokat :D

Link to comment
Share on other sites

Velem is történt már nagyon furcsa dolog:

 

Nekünk az ablak mellet van az ágy és pont nyár volt amikor ugye nyitva van az ablakom mert olyan meleg van hogy meg lehet sülni. Már félálomban voltam erre hangokat hallottam, hogy a gangon (emeletes házba lakom) újságlapozást lehetett hallani, de nem hittem hogy a szél az mert teljes szélcsend volt. Meg sem mertem mozdulni és szólalni vagy 5 percig amikor egyszer befejeződött az újságlapozgatás. Utána kicsit megnyugottam de pár másodpercre rá megint hallottam hangokat: most cipőkopogást hallottam és megint nem mertem se mozdulni se beszélni. Utána gondoltam beordítok apámnak de amikor épp készültem volna ordítozni torkomszakadtából kijjebb nyitódott az ajtó és a függöny nagyon elkezdett rángatózni (még mindig szélcsend volt) aztán annyira besz@rtam hogy bebújtam a takaró alá mert az ideg kivert. Megvártam míg minden zaj elnémult és kifutottam a szobámból, majd megkértem apámat hogy menjen ki a gangra de nem volt ott senki. A gangra senki sem jöhetett be mert a lépcsőházajtót esténként zárja a nép. Utána be sem mertem menni a szobámba de végül bezártam az ablakot ajtót és nagy nehezen el is tudtam aludni.

Link to comment
Share on other sites

halljátok nekem az vol hogy a szomszédom mondta hogy ha fullos sötétben egy széken egy gyertyával körbemész 3x és utána benézel a tükörbe meglátod magadat hallottként mindha most abban a perben meghaltál volna és én kipróbáltam naon paráztam a gyetya körül hangokat ahallottam először abbbahagytam mert egy sikolyt hallottam de végülis megcsináltam és működööt remélem más is kipróbálja mer lehet hogy csak be voltam állva :D :D

Link to comment
Share on other sites

halljátok nekem az vol hogy a szomszédom mondta hogy ha fullos sötétben egy széken egy gyertyával körbemész 3x és utána benézel a tükörbe meglátod magadat hallottként mindha most abban a perben meghaltál volna és én kipróbáltam naon paráztam a gyetya körül hangokat ahallottam először abbbahagytam mert egy sikolyt hallottam de végülis megcsináltam és működööt remélem más is kipróbálja mer lehet hogy csak be voltam állva :D :D

 

Ha alulról megvilágítod a fejdet alapból ijesztő a látvány, ki lehet próbálni tükörben elemlámpával is akár.

Link to comment
Share on other sites

nekem olyan szokott lenni, ha a szobámban vagyok, hallok ilyen zajokat (pl.: koppanásokat, mintha letennének tárgyakat a polcra) Na olyankor először is beszarok, másodszor pedig intek neki, néha pedig még köszönök is :D mert odaképzelem, hogy biztos ott van, és akkor biztos nem néz rám rossz szemmel, nem fog bántani.

Majd én leszek a Szellemekkel Köszönő :D (a sorozat: szellemekkel suttogó)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...