Jump to content
PirateClub.hu

Netes ismerkedés/közeledés - Saját tapasztalatok!


nekim
 Share

Recommended Posts

Mindenki meséljen a saját tapasztalatáról/véleményéről!

Én is ezt teszem.

Hát az enyém az első gázosra sikeredett. én rontottam el sztem de a baj mégis az volt hogy naon nehéz kifejezni neten azt amit télleg gondolsz. És nekem ez lett a vesztem. lényeg: volt 1 lány aki tetszett általánosban csak akko nem mertem elmondani. Aztán más városba mentem tanulni így el is felejtettem és persze akadt más. Aztán hazajöttem és strandolás közben megláttam és csak mégszebb lett. Hát elolvadtam mit ne mondjak :P

szal Myvipen felvettem és jött a duma csak őszintén(néha bénán <_< ) de elmondtam.

Jól reagált csak, hogy épp kialakulóban van valami(első kifogás :o ) aztán mondtam várok=> köv kifogás ami már-már sértő de nem emlékszem pontosan. komolyan az is jobb lett volna ha elküld a csába. aztán feladtam de talán részéről még lesz folytatás ;)

Közzétenném a leveleket amit küldtem és amiket ő küldött csak az már naon személyes sztem és nem akarok ilyen lenni a háta mögött :unsure:

Na várom a H.SZ.-eket :)

és 1 kép:

 

 

18418d18dab157e3d7ea3d97c486955830499493.jpg

Módosította Silverr
Link to comment
Share on other sites

Szerintem kár volt elmondanod neki mit érzel. Egy csajt sem fogsz azzal meghódítani, ha több évig nem találkoztatok, aztán neten szerelmet vallasz neki...

 

Az aláírásodra lenne egy válaszom: rengeteg bölcs ember szokott megfagyni telente az utcákon.

Link to comment
Share on other sites

Hát...ööö szerintem is butaság előre bevallani neki, h szereted...meg minden :blink:

 

Én is mesélhetnék sok rosszat...mivel egy jó sem volt még eddig <_< , de talán majd ma délután...ugyanis létrehoztam egy topicot az Erotika-n belül Ismerkedés, csajozás néven, ahová leírtam legutöbbi netes ismerkedésem, s ahova választ várok minden kedves olvasótól :rolleyes:

 

Itt a link is : http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=90996

 

Amúgy meg..."Nincs hideg, csak rosszul megválaztott öltözék!" :huh:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem kár volt elmondanod neki mit érzel. Egy csajt sem fogsz azzal meghódítani, ha több évig nem találkoztatok, aztán neten szerelmet vallasz neki...

 

Az aláírásodra lenne egy válaszom: rengeteg bölcs ember szokott megfagyni telente az utcákon.

nem szerelmet vallotam neki csak elmondtam hogy naon vonzó nekem

amúgy nem csak a külseje miatt tetszik hanem annak elennére, hogy naon szép szerény ami nekem bejön. én 183cm és 97kg vaok és van rajtam ~10kg felesleg de neki ez is bejön csak rosszkor kerestem ennyi ja és azóta válaszolt

ja, de hány embert ölnek meg a péznéért vagy pénzért? sztem sokszorosa annak akik megfagynak ;)

azért ez az aláírásom mert ha az életemről van szó általában észel tudtam megóvni és itt nem a visit díjra vagy Tárasdalom biztosításra gondolok :P  :D

 

ha rakok 1 képet róla az még belefér

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

A barátnőmet a chaten ismertem meg, aztán msn enztünk, a távolság miat csak fél év után találkoztunk (kb 200 km), de már az msn-en megszerettük egymást. lassan már 1 éve együtt vagyunk.

Link to comment
Share on other sites

jó azoknak akiknek sikerült 1 netes kapcsolatból 1 rendes kapcsit összehozni, én is régen msn-en sok időt elcsesztem feleslegesen, olyan csajokra akikkel utánna nem jöttem össze, és kár a fiatalságért akár h nézzük, személyesen meg látod h ugyis bejössz neki v sem neten meg személytelen, ezért én baromira átkozom az msn-t nagyon elkényelmesített meg megismertem olyan csajokat akik nem érdemelték meg h beszéljek velük mert akkor hülyék de hát nehéz az élet legalábbis az első 100 év mindenképpen

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! a neten keresztül nagyon könnyű és egyszerű ismerkedni, mert az kortól és nemtől független, és nincsenek előítéletek, és nem tudnak kategórizálni, leírni a számláról, ha nem adod ki magadat elsőre.

nem lát minket a másik, nem látja a zavartságunkat, vki nyíltabb, nagyszájúbb, vagy pimaszabb tud lenni, attól függően, hogy mit is várnak el tőle, vagy milyennek akarja mutatni magát. de ez teljesen más mint amit az élet vár el tőlünk. ott meg kell mutatni az igazi arcunkat.

én netről barátokat szereztem, aminek roppantul örülök. vannak közöttük olyanok is, akikkel élőben találkozok. :) de volt olyan talim, hogy utána azt is megbántam, hogy szóbaállatm vele, és pazaroltam rá a figyelmemet, a kedvességemet, időmet, szeretetemet. :angry: keserű tanulság volt számomra, és megfizettem az árát többszörösen. emiatt most már sokkal óvatosabb vok, és bármennyire is fáj a szívem, nem rohanok ezekre a talikra, mert ugye idő van, és ha igazán fontos vok a másiknak, vagy számítok is neki vmit, akkor tutira fog rám várni, és nemcsak mondja, meg ígérget, hanem úgy is fog eljárni. szipi

Link to comment
Share on other sites

két barátnőmet iwiw-ről szedtem össze majd msn-en dumáltunk de mondtam is nekik vagy 2 nap felszínes beszélgetés után hogy talizzunk élőben mivel én úgy jobban szeretek beszélni, érzelmeit a másik fél nem tudja smile mögé rejteni, és én az msn-t néha kifejezetten utálom személytelensége miatt és főleg akkor amikor lefagy 10 mp-ercekre :@@ :P

Link to comment
Share on other sites

Én barátnőmet msn-en ismertem meg... hugomnak volt msn-listába véve a bátyja és egyszer amikor bementem hugomhoz épp barátnőmmel (pontosabban akkor még nem volt a barátnőm)videobeszélgetett... kérdezem: ki ez a jó buxa, mire tesóm: egy haver huga... ha akarsz beszélhetsz vele... mondom miért ne. Hát így kezdődött. Aztán erre kb egy héttel el is mentem hozzá Ceglédre. A vasúton megejtettük az első csókot és azóta is együtt vagyunk. Ez volt 2 hónapja :D

Link to comment
Share on other sites

A netes ismerkedés jó mert ha nem is lesz semmi belöle azért még lehet "flörtölni" :D Szerintem meg az msn nem személytelen söt olyan mint egy ujlenyomat. Sok minden meg lehet a parnerekröl tudni mielött komolyra fordulna a dolog és senki nem bánt meg rajta senkit :) Ettöl függetlenül vannak nekem rossz tapasztalataim mert én csak ribncokat ismertem meg neten. Ez van :S azért srácok nektek szívböl örülök.

Link to comment
Share on other sites

jaaja én is örülök a sikereknek

nem hittem volna, hogy a netes ismerkedés ilyen divat már!

ugyanakkor kicsit fura, de hát ez van! az biztos hogy sokkal jobb mintha discoba mész :D

annyira hiányzik már valaki akit szerethetek végre és viszont szeret! de remélem lassan már összejön :happy:

 

ja és a képről valaki mondjon mos má véleményt mer kiszedem :excl::sleep:

 

Link to comment
Share on other sites

amugy igen divat a netes ismerkedés, de nem értem miért, én is csak ........ ismerkedtem meg neten amit sajnálok h időt vesztegettem el rá, de mondjuk 1 kellemes h a bnőmet is neten ismertem meg és egész jó viszonyban vagyunk, persze akire elvesztegetsz 1évet előre nemlehet tudni h elvesztegetés. amugy nem rossz a csaj bár nekem nem jön be

Link to comment
Share on other sites

nah ez jó topic :P:D én mostani barátnőmmel neten ismerkedtem meg és tök jól el is vagyunk meg minden csak a köztünk lévő 183 km kicsit gázos. marha drága, marha sokat kell utazni és suli közben marhára nemtudjuk egymást meglátogatni valami sűrűn.. <_< és sztem véget leszünk vetve a dolognak és megmaradunk az msnezgetéseknél mert igy azért nemsokáig birjuk.. :( ezvan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...