Jump to content
PirateClub.hu

Ettétek már le a billentyűzeteteket?


gorilla-unit
 Share

Recommended Posts

Mikor nem? :D

 

Morzsa mindig van benne, a "legdurvább" asszem kecsap volt, ami ráfolydogált...

 

A 7 deci kólát hogy kell elképzelni? Az oké hogy felburul az üveg vagy pohár.. de utána így nézegetsz amíg kifolyik az összes belőle vagy hogy? :D

Link to comment
Share on other sites

Hali

 

ciki!! :P

nekem flexibilis billentyűzetem van ami mosható és gumiból van az egész!!! (kb 2500-3000Ft) :P :P amúgy én lekvárral és morzsával etetem a billentyűzetemet!! :lol:

 

nekem is full ugyan ilyen a billentyűzetem :D neked fekete szinű? :P:D

Link to comment
Share on other sites

hát sztem mindenki ette már le a billentyűzetét!

én is... legutóbb pl egy kis SÖR folyt bele (nem is olyan kicsi... jah és pilsner urquell-t ittam :P ) nah azóta ragad NumPad-om :D hiába takarítottam ki ahogy tudtam, nehézkesen nyomódnak le gombok.

de no para, mer sztem a héten csenek egy új bill-t a munkahelyről :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hehe ez a kolbász cucc ez jóó:D

hát kb másfél hete van új billentyűzetem és ebben még hál istennek nem volt semmi...jaaa de...xD

még a hét elején ráborítottam 1 tányér nudlit.....csupa atta mák volt....de ugyan olyan mint volt,nem lett semmi baja...huhh:D

a régit meg tesóm leöntötte joghurtal,meg én is rázhattam ki belöle minden nap a morzsákat... :lol:

megmég biztos volt benne sok gané a joghurt elött...xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

én etetni ritkán szoktam, bár akkor általában dupla adagot kap valami jó ragadós cuccból, mondjuk mézből, viszont rendszeresen itatom kólával :blush: . az én megoldásom: azonnal alávágsz vmi ruhadarabot, hogy ami kifolyik az már ne follyon tovább szét mindenfelé, kiveszem, és csapvíz alatt kimosom.( :D nem vízálló hanem sima billről van szó :D ) aztán hagyom kiszáradni.4-5 napot mindig várok mert ha nem szárad ki és visszadugod akkor viszont bedöglik. lyenkor persze jól jön 1 cserebillentyűzet. :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hát innivalóval még sose "áldottam" meg bill.zetem de kaja az töménytelen mennyiségben. Mikor virsli kenyérrel megy fölötte akkor tele kenyér morzsával, ha pizza akkor ragadt az egész a pizzakrémtől és így tovább... Jó sok mindent túlélt már a kis huncut :) De igaz, hogy jóformán minden hétvégén tisztíthatom :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...