Jump to content
PirateClub.hu

Elkap a rézf***ú bagoly!


Sam51
 Share

Recommended Posts

skacok van 1 1üttes aki megzenésítette a mi kis bagjunkat nem tom az 1üttes nevét de nagyon állat zene méga művészetek völgyében hallottam (kapolcs és környéke)

 

Ha van rá igény, feltölthetem valahová ezt a rézfaszú baglyos számot. Csak szóljatok, hogy kell-e!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Itt van külön a szövege is a baglyos számnak:

 

 

Spatzen Jodler Sextett : Rézfaszú bagoly

 

Rossz fát tett a tűzre Sanyi

megbüntette őt a papi

Bezáratta a padlásra

a mumusnak szállására.

Éjszaka majd eljön érted

kiszívja a zsivány véred

Minden csibész jól meglakol.

 

Ref:

Mert jön a rézfaszú bagoly

sa-la-la-la-la-la-la

Jön a rézfaszú bagoly

sa-la-la-la-la-la-la (x2)

 

Sanyi bizony vagány legény

nem fél ő mert igen kemény.

Bátran fel megy a padlásra

hogy a baglyot pofán vágja.

Lecsavarom a rézfaszát

eladom és veszek piát

Berugok majd mint egy bajor

 

Ref:

S jöhet a rézfaszú bagoly

sa-la-la-la-la-la-la

Jöhet a rézfaszú bagoly

sa-la-la-la-la-la-la (x2)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Téged is ijesztgettek gyerekkorodban azzal, hogyha rossz leszel elvisz a rézfaszú bagoly? Akkor féltél, de most csak nevetsz rajta? Hát rosszul teszed, mert a bagoly igenis létezik!!!

A National Geographic kutatóinak sikerült lefotózni a rézfaszút! Latinul Bubo Cupro Penis-t. Íme a bizonyíték:

 

post-92914-1193329367_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ezt figyeljétek! Van még egy kis infóm a Cupro Penisről: :D

 

A Föld és a Hold közt kb félúton van egy bolygó. Akkora mint a Föld, de éterikus anyagból van, emiatt teljesen átlátszó, és semmiféle ismert fizikai módszerrel nem lehet kimutatni a létét. E bolygón élnek a Rézfaszú Baglyok. E Baglyok említett nemes szerve természetesen nem a megszokott rézből van (mert azt ki lehetne mutatni), hanem a réz „éterikus lényegéből”, „szubtilis manifesztációjából”, és emiatt egészen különleges tulajdonságai vannak. E Baglyok sem a mi általunk ismert baglyok, hanem a „Bagolyság” absztrahátumai. De egyben különleges baglyok is: azzal foglalkoznak, hogy az emberek büdös zoknijait lopkodják. Emiatt tűnnek el gyakran a fél pár zoknik. Ezeket aztán e Baglyok a maguk bolygóján összehegesztik. Az ellopott zokni maga is „átlényegül” elvont „zoknisággá” az ellopás pillanatában, emiatt sem kimutatható. Az hogy mire kell e Baglyoknak a sok ellopott büdös zokni, és miként tudják a gyúlékony zoknikat hegeszteni, félelmetes hittitok, ezen gondolkodni sem szabad, ezt csak a beavatottak érthetik meg évtizedes ima és meditáció után, ám aki kételkedik benne, arra e Baglyok szerencsétlenséget zúdítanak, mert rézfaszukkal megszúrják az ilyen ember belső szerveit, ettől azok megbetegszenek és meghalnak!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Miután egyszerűen nem tudunk lepörögni erről a témáról, elhatároztam, hogy a rézfaszú-ügy lelkes kutatója leszek. Határtalan elszántságomban végignyálaztam vagy 200 oldalt, amit feldobott a gugli erre a kifejezésre. Vhol a 100. találat környékén a pina.hu is bejött, hm, nagy lelkesen kattintottam oda, hát, csak egy hozzászóló nickje volt. Pedig már azt hittem, árulnak ilyen vibrátort is...elvégre delfineset, nyuszisat meg kukacosat már láttam.

Tehát, arccal a rézfaszú felé. Létrehozhatnánk egy fan clubot, vagy egyesületet,vagy inkább egy alapítványt, hiszen rézfaszú barátunk valszeg védett állat, így lehetne gyűjtést szervezni a megmentésére, csoda, h a Greenpeace még nem mozdult rá az ügyre.

Ám bármilyen alapos ismeretekkel bírok is a témában, néhány kérdés azért megválaszolatlan maradt, amit itt most megosztok, hátha vki tudja.

-Hogy hívják a rézfaszú bagoly feleségét? Na jó, tudjuk, rézfaszúné, no de mi a leánykori neve? (feltételezvén, h ugyanazon faj nőstény egyedéről van szó)

-Mivel ijesztgetik a rézfaszú bagolyfiókákat?

-És egy már-már a filozófia magasságaiba mutató kérdés: a rézfaszú baglyot ki viszi el?

-Van-e valami köze az "azt a rézfánfütyülőjét" valamint az "a rézangyalát" káromkodásokhoz?

-Az milyen, mikor a rézfaszú bagoly kivágja a rezet? (juj)

-A rézfaszú bagoly vajon bassza a rezet, amikor semmittesz és unatkozik?

-Ha a rézfaszú baglyok zenekart alapítanak, akkor az a rezesbanda? és játszanak rézfúvós hangszeren is? (vagy ez utóbbi vmi egész másfajta tevékenység)

 

Nah, ennyi. Mint az látszik, ma fárasztó napom volt. Nézzétek el nekem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Havasi Attila: Dal a Rézfaszú Bagolyról

 

Mint iskolás, ha bepisilt,

az erdő oly komoly.

Az arcán ott a félelem:

tudja: ezen az éjjelen

vért szomjúhozva megjelen

a Rézfaszú Bagoly.

 

A szeme éles, s karma is:

kire lecsap, fogoly.

Mert gúzsba kötve elviszi,

egy nagy hordóba beteszi,

és péntek délbe megeszi

a Rézfaszú Bagoly.

 

Mielőtt vére kibuzog,

s a nagy hordóba foly,

dolgozni kényszerűl a rab:

eloldja őt, tüzet rakat,

s faragtat véle nyársakat

a Részfaszú Bagoly.

 

És péntekenként égre száll

a vészes füstgomoly:

mutatja, hogy a máglya fűl,

s ebédje míg pirosra sül,

a vért szörtyölve körben ül

a Rézfaszú Bagoly

Link to comment
Share on other sites

OFF: Nem. Csak bannolva lettem egy párszor, mert meg mertem köszönni néhány dolgot a letöltő topicokban és ezt offolásnak vették. :( De tanultam az esetből, hogy bunkónak kell lenni és ott soha senkinek nem szabad semmit megköszönni. Hát ezért vaan már 3-4 acc-om.

ON.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...