Jump to content
PirateClub.hu

Ha ejtenek akkor mit csinálsz?


Clark
 Share

Ha valaki dob mit csinálsz?  

87 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szavazz!

    • Sírok és szomorkodom!
      16
    • Letojom az egészet.
      6
    • Megpróbálok túlesni rajta
      37
    • Keresek egy új kapcsolatott
      12
    • Semmit nem csinálok, mert nem vagyok gyenge idegzet?.
      15


Recommended Posts

Szavazzatok hogy ti mit csináltok ha valaki ejt titeket, fiúk és lányok külön-külön, én a magamrészéről az elsőt teszem, de ez hosszú hogy miért, na várom a válaszokat, ha nem vagyok tapintatlan, elnézzést kérek mindenkitől ha igen, de kíváncsi vagyok. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hello.

Én mondjuk megpróbálok túlesni rajta,próbálom magam valamivel lekötni és elvonni a figyelmemet a történtektől.

Sajnos ez nem mindig sikerül.Szerintem minden ember érző lény,ha szerette akkor valamennyire mindenkit

megvisel a dolog.Ha valaki azt mondja letojom az egésszet,akkor ott nem volt szeretet,de semmi más sem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Köszi,de én most határozatlan ideig nem akkarok csajozni hanem amolyan magányos farkasként élni!Nem azért,mert nem tettem tul magam rajta hanem azért ,mert élvezni akkarom maradék fiatal korom életét...elég lesz ha összejövök 1 csajjal s végleg összeköltözünk

Link to comment
Share on other sites

Hát nekem lehetne 3 csajom :D,de minek?? most még élem az életem mert még nagyon fiatal vagyok 3 ból az egyikel flörtölök,de nem járok vele,szal okosan csinálom,mert ha megy za egyik jön a másiik...Nem tudom,de jártam még az előtt két csajjal de mind a ketővel úgyan olyan jóba vagyunk mint az előtt,nem tudom,hogy csináltam,de így van

 

Amúgy tavaly nyáron szerelmes voltam,de halálosan ,de túl tettem magam rajta,mert csak kihasznált és nem nézett semmibe egy darabig nem is beszéltünk,de most beszélünk NÉHA-NÉHA

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! hááát, ez attól függ, hogy csak járogattatok, vagy együtt éltetek, vagy csak elvoltatok egymással, hogy legyen vki melletetek, vagy igaziból szerelmesek vagytok! nem mindegy, mert az nagyon meghatározza ezt a dolgot. ha csak elvunk, akkor jöhet a másik, de ha belehalunk a szerelembe, akkor lelkileg belehalunk. és itt nem az a mérvadó, hogy nincs veled, hanem az, hogy nem tudod felfogni a párodnak a tettét, és azt, hogy mit miért művel, mert nincs benne logika, és hogy hogy tehet ilyesmit veled az az ember, akit a világon legjobban szerettél. :( szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Hááátööööö függ attól, hogy mennyire kötődtem a csajhoz.Ha nem szerettem igazán akkor nem érdekel különösebben, csak ha megcsalt, mert akkor az zavar hogy hülyének néz :D Ha szerettem akkor meg leülök a gitárommal, játszogatok rajta és filózok egy csomót, aztán elmegyek a haverokkal meginni egy pár sört.A berúgás nem biztos hogy jó ötlet, de lehet, hogy ha ez megtörténik akkor nem csak sört fogok inni.Bár most nincs is aki ejtsen :D

Én sem tudtam szavazni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...