Jump to content
PirateClub.hu

Miért nem szabad menni aludni...


maknyas
 Share

Recommended Posts

Azért ne feküdj le aludni, mert az ágyadban többtíz, vagy többszáz, vagy többezer poratka van. És ezek kegyetlenül belesz@rnak a ágyadba. A poratka kakija egyenlő a porral. Ezekre az éÉéÉdes teremtményekre allergiásak annyian. Csak a biztonság kedvéért, hogy ma tényleg ne feküdj le aludni, megmutatom miben fekszel az éjszaka. :P

E-atka%20kinagyitva.jpg

Szerintem ezért nem kell aludni. :D

Ja ha véletlen vkit megijesztettem akkor bocsi. Ez csak egy tény. :D De gondolom úgyis tudja már mindenki. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Azért ne feküdj le aludni, mert az ágyadban többtíz, vagy többszáz, vagy többezer poratka van. És ezek kegyetlenül belesz@rnak a ágyadba. A poratka kakija egyenlő a porral. Ezekre az éÉéÉdes teremtményekre allergiásak annyian. Csak a biztonság kedvéért, hogy ma tényleg ne feküdj le aludni, megmutatom miben fekszel az éjszaka. :P

E-atka%20kinagyitva.jpg

Szerintem ezért nem kell aludni. :D

Ja ha véletlen vkit megijesztettem akkor bocsi. Ez csak egy tény. :D De gondolom úgyis tudja már mindenki. :D

kis aranyos ez a bogár XD

amúgy hülyeség az alvás, én mindennap reggel 6-kor fekszem

dehát nemsoká itt a suli is kb még 1 hónap

Link to comment
Share on other sites

Ez igen egyszerű: normális ember nem fexik le aznap, amikor felkelt

 

ez a mottóm:)

Hát ahogy te gondolod az lehetetlen szerintem :D

Legyen egy kiindulópont, felkelsz délben. Elalszol hajnali 2-kor (tehát másnap), majd (tegyük fel 10 óra az alvásigényed) felkelsz még aznap délben, és máris lefeküódtél meg felkeltél egy napon :D Ez akkor lenne lehetséges, ha egyik nap lefekszel 11-kor, másnap felkelsz pl 9-kor, aztán másnap 2-kor alszol el, majdszintén másnap felkelsz korán 3-kor, de még így is röhejesen sokat, 25 órát aludtál :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sztem Dinnye barátom te félreértetted amit bölcs tanítómesterünk sugallt, mert ha már felkeltél csak holnap feküdj le! Nem pedig ne tedd a kettőt egy napon...

Link to comment
Share on other sites

Tegyünk fel egy nap átlag alszol 6 órát, az egy hónapban( vegyük átlag 30 napnak) 6*30=180 óra, tehát egy év alatt alszol 12*180=2160 órát, ami tegyük fel 16 éves vagy 16*2160=34560 óra, egy év átlagosan 24*30*12=8640 órából áll,tehát te eddig kb 16*8640=138240 órát éltél. Ha az eddig élt óráidat elosztod az átaludt óráiddal,szal 138240/34560= 4,tehát az életed negyedét minimum! átalszod. Ha mondjuk élsz 80 évet,abból 20at alvással töltesz,nem durva? Mennyi mindent lehet 20 év! alatt csinálni,nem? :P Na szóval ezért hülyeség aludni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ha alszol, nem tudsz tanulni = rossz jegyek

ha alszol, nem tudsz teát főzni = szomjas leszel

ha alszol, nem tudsz rágózni = +/"!"/!=(/%(%(%("

ha alszol, nem tudsz játszani = unatkozol

 

és ezt a végtelenségig lehet sorolni :D de 6-7 naponta ejts meg egy 3-4 órásat, csakhogy a hátadnak jót tegyen XD

Link to comment
Share on other sites

Én mostanában úgy csinálom, hogy hetekig nem alszom többet 6 óránál egy nap sem, aztán 1x alszom úgy 12 órát :D

 

Nem szabad sokat aludni! Árt az egészségnek..

Azt tudtátok, hogy egy átlagos ember legalább 3 pókot lenyel életében alvás közben úgy, hogy észre sem veszi?

Ja és ha sokat alszol, akkor rontod az emberiség pislogási átlagát! :D

A cápáknak a legjobb. A két agyféltekük ugyanazt tudja és egyszer az egyik pihen, egyszer meg a másik. Így soha nem kell leálnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...