Jump to content
PirateClub.hu

Torrent vs Fórum


George Lucas
 Share


Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fórumra pl. ide is csak beszélgetni járok de arra persze jobb a fórum. Amugy biztos nem kinlódok ilyen darabonkénti letöltéssel meg hasonlókkal ezért letöltésre jobb a torrent általába onnan szedek mindent. Ja és uTorrentet használok.

 

Ugyanez a helyzet nálam is...Nem szeretek egyesével letölteni, torrent-nél csak 1 fájlt kell elindítani és akár este is mehet, reggelre kész lesz.

Gondolom warez fórumra gondolt a téma indító, pirateclub-ra sem letölteni járok, nem tudom utoljára mikor szedtem le innen bármit is.

De feltölteni (nem gyakori de most netet váltottam és gyorsabb a feltölsétem) inkább tárhelyekre, pl. rapid, stb.-re szeretek, nem tudom miért :)

 

Ja és ha torrent kliens akkor uTorrent.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nem tudom pontosan mi is az a torrent. Csak hallottam róla. Annyira nem izgatott, hogy ki is próbáljam. Ami kellett, azt fórumokon mindig megtaláltam.

Letöltő progit meg nem használok. Minek? Teljesen feleslegesnek érzem. Save file as.. és kész, letöltődik az magától.

Link to comment
Share on other sites

Letöltő progit meg nem használok. Minek? Teljesen feleslegesnek érzem. Save file as.. és kész, letöltődik az magától.

 

 

Nem tudom egy 100 partos játéknál mit csinálnál.

Ott ülnél egy hétig a gép elött?

 

 

Ami itt nincs fennt az torrenten megtalálom,de valahogy nem vonz abszolút a torrent,nemszeretem!

Fórum inkább.

Ja és USD Forever!

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom egy 100 partos játéknál mit csinálnál.

Ott ülnél egy hétig a gép elött?

 

A válaszom a kérdésedre: igen. :)

Amúgy pont emiatt nem szoktam 100 partos cuccokat letölteni. Max 15 part, amibe bele szoktam kezdeni. Ha több, inkább hagyom, mert nincs hozzá türelmem egyenként letöltögetni.

Egyébként nagyon ritka, hogy valami 100 partos cucc kellene. Nem nagyon szoktam játszani a gépen. LEginkább programokat, zenéket, esetleg filmeket töltögetek, azot meg kisebbek. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Én is a JDownloader progit használom már pár hete és nagyon jó! Én is csak ajánlani tudom mindenkinek!

 

Újabb filmeket például általában torrentről szedek, régebbi dolgokat inkább fórumról (warez), mert a torrenten a régi dolgoknál általában már nem sok seeder van, szóval elég lassan jönne le.

 

Link to comment
Share on other sites

Ha keresek valamit mindig fórumokon nézem meg először, aztán ha nem találom, megyek torrentre. Azért nem komálom a torrentet, mert mindig megszakítja a netemet valami rejtélyes okból... Egyébként webes letöltésre Flashgetet, torrentesre pedig uTorrentet használok.

Link to comment
Share on other sites

warez fórum a nyerő nekem... a torrent sztem nagyon gagyi... a feltöltéseimet meg nem csak azokkal szeretem megosztani, aki fennt van a torrenten, hanem mennek a linkek msnen is akár.

Ez nekem igy szabadabb...

 

A letöltő program... Rapidsharehoz használom a letöltőt, megauploadhoz is, a többit meg "kézzel" szedem le :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ez nehéz kérdés! Én mind a kettőt használom. Érdekes dolog,hogy a torrent akkor jön a leggyorsabban, ha sokan szedik, viszont a tárhelyeken meg pont fordítva van, ha sokan szedik akkor nagyon be tud lassulni.

Kényelem szempontjából a torrent jobb, viszont nagyon lassítja a Netet.

Ha Rapidról kell szedni, akkor azt csak akkor tudom, ha egyedül netezek, mert amikor új IP címet kérek akkor bontom a kapcsolatot és ilyenkor a másikkal tolok ki ha éppen fenn van a Neten és netalán MSN-zik!

Mind a kettőnek meg van a maga előnye és hátránya, éppen emiatt nehéz különbséget tenni a kettő között!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...