Jump to content
PirateClub.hu

Torrent vs Fórum


George Lucas
 Share


Recommended Posts

A minap szilveszter előtt a power csevegőben arról ment a vita, hogy torrenteket szeretjük jobban, vagy a warez oldalakat. Mivel hogy érdekel sokunk véleménye, ezért behoztam a témát ebbe a részbe, hogy megvitassuk, melyik a jobb.

 

Én személy szerint a torrenteket jobban szeretem, ugyanis ott tényleg kiderül, ki bízik meg a másikban. Egyfajta kölcsönösség jellemzi ezeket az oldalakat. Ott aztán tényleg kiderül, ki az ingyenélő, és ki az aki tényleg tesz valamit az oldalért és a közösségért.

 

Nos igen, akit meghívnak az ilyen zárt oldalakra, az azt mutatja, hogy az illető bizony már letett valamit az asztalra.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hali !

 

Én is a warez mellett voksolok ! Nem szeretem a torrentet , a fake meg egyébb leecher seeder problémák végett , meg az állandó harcot a letöltés/feltöltés arány kordába tartása sem az én stílusom , azért ketyegtetni a gépet , hogy az arányom megmaradjon , a félbeszakadt letöltésekről nem is beszélve !

 

De ez csak az én véleményem , tehát aki szereti , élvezi az csinálja , használja ! Senkit sem akartam ezzel a pár sorral elriasztani vagy megbántani !

Link to comment
Share on other sites

Na igen és mi van azzal akinek a routerja az apja szobájában van ezért gyak. úgy érzi magát h ő fix ip-s? (mint pl. én) meg torrent az általában igen gyors szokott lenni.

Link to comment
Share on other sites

Én is a Warez re szavazok igaz régebben Torrentről töltök néha a torrent azért jobb mert egybe tudod leszedni csak egy két dolog elég lassú

e a warez hiába felvan darabolva mindig gyors (kivéve egy két oldal) Meg azért itt olyan feltöltők vannak akibe sztem már mindenki megbízik hogy télleg azt rakja fel!

Link to comment
Share on other sites

nekem a torrent jön be jobban, innen is csak zenéket szedek semmi mást, mivel torrenten nem kell a fix ip-m miatt tökölődnöm, és szerintem akkor szakad meg torrent vagy nem indul el ha még kezdő oldalon vagytok fennt ahol nincs elég torrent feltöltve, nincs elég felhasználó satöbbi...

Link to comment
Share on other sites

Na igen és mi van azzal akinek a routerja az apja szobájában van ezért gyak. úgy érzi magát h ő fix ip-s? (mint pl. én)

 

Ezért kell a prémium acc. ;)

 

De most ha azt írod hogy " és akinek nincs rá pénze ? "... :)

Link to comment
Share on other sites

Mivel pár helyen premiumos vagyok,jóval inkább a warez-ra teszem a voksomat.

Link to comment
Share on other sites

Torrentet használok. Sokan panaszkodnak a sebbeségre. Általába én a 280as letöltési sebességem mindig kitudom vele használni. Másik dolg meg ha nagyon lassan jön akkor több dolgot töltök egyszerre.

Letöltésért semmi pénzt nem adok ki, inkább jöjjön le 1 hét alatt a játék, zene vagy akármi, mint hogy még emeltdíjas sms-t küldjek érte.

Rapid meg fix IP-vel kicsit nehézkes.

Link to comment
Share on other sites

Na igen, de a visszatöltés gyakorlatilag megegyezik a feltöltéssel, sőt ha jó a ritmus, akkor túllépjük a warez letöltését is :) Egyszóval egy ilyen bizalom alakul ki a torrentezők között.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...