Jump to content
PirateClub.hu

Mit szeretsz egy lányban??


George Lucas
 Share

  

260 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Egy lány

    • Szemét
      29
    • Száját
      5
    • Mellét
      27
    • Fenekét
      22
    • Lábát
      10
    • Vagy esetleg mindent szeretsz egy lányban
      167


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én azokat szeretem, akik úgy jól össze vannak rakva. Nem kövérek, nem vékonyak, nem bombázók, de nem is rondák, nincsenek túlsminkelve azért odafigyelnek rá, nem izompacsirták, de nem is csont és bőrök.

De hogyha választani kell, akkor a lába. Ha az jó, minden mást üt. Viszont a rossz lábhoz szép arc se rossz.

Link to comment
Share on other sites

Hogy mit szeretek egy lányban?

Magát a lányt, úgy ahogy van :)

legyen jófej, okos, lehessen vele beszélgetni, ne legyen sznob, plázapicsamagatartású és amikor beszélsz vele akkor ne flegmáskodjon.

pfúúú de rühellem azt :S

 

a belső is rengeteget számít. ha az ember megtalálja az igazit, akkor sztem egyre szebbnek fogja látni a lányt :)

Link to comment
Share on other sites

Hát a kérdés érdekes,mert hogy egy lányban mit szeret az ember,az picit más mint abban,hogy a barátnőjében mit szeret.Egy lányban én azt szeretem ha szép mellei vannak, és nagyon formás popesza,csinos arccal ötvözve.Na ezt sztem minden ,viszonylag normál hetero ember szereti "EGY" lányban.Más nem kell "EGY" LÁNY-hoz.Deviszont ha a "lány" barátnővé , azaz egyúttal lelki társ szintre emelkedik , akkor már kell mellé az is hogy értelmes szinten kommunikálni tudjunk a mindennapokban,plusz nagymértékű egymásrafigyelés nem kevés empátiával vegyítve.Ha ez is megvan,akkor én ezt szeretem "A" LÁNY-ban!

Link to comment
Share on other sites

Én azokat szeretem, akik úgy jól össze vannak rakva. Nem kövérek, nem vékonyak, nem bombázók, de nem is rondák, nincsenek túlsminkelve azért odafigyelnek rá, nem izompacsirták, de nem is csont és bőrök.

háh de jó! nem kell annyit írnom :lol::D

 

Amúgy nekem a legeslegfontosabb az arc, aztán ez a fenti. Ha a külsőröl van szó...

Link to comment
Share on other sites

Mindenkinek a válaszát várom...........

szia kedves antonio! ha mindenkinek a válaszát várod, akkor arra kérlek legközelebb, hogy a címet is úgy fogalmazd, hogy mit szeretsz egy lányban/fiúban. mert itt a mindenkibe nemcsak a fiúk, hanem a csajok is beletartoznak.

de mivel a kérdés az, hogy mit szeretsz a lányokban? erre az a válaszom, hogy semmit, mivel nem érzek vonzalmat irántuk! :lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

én úgy döntöttem, hogy a címnek a nemiségét figyelmen kívül hagyom, gondolom majd kiegészíted.

 

szeretem ha egy fiú okos, de nem kérkedik, szóval legyen szerény, és én fedezzem fel benne az értéket. legyen kedves, beszédes, figyelmes, szórakoztató, spamelo, megértő, empatikus, őszinte, és szavatartó, és érzelmekkel nem játszó, a szerelemben kitartó, nem sürgető, élményekre nyitott emberke. szeretem ha visszafogott, de tudja mi a dolga. szeressen udvarolni, és azt is értékelje ha én teszem ezt az irányába. értékelje a szellemi ajándékot is, PL: ha szavalok neki egy verset stb...... szipi

Link to comment
Share on other sites

ha szerelmes vagy, akkor minden porcikáját szereted..! :)

szia kovax! ezzel a gondolatoddal tökéletesen egyetértek veled....... nem lehet testrészekre, jó vagy rossz tulajdonságokra lebontani egy embert, ha szereted, akkor jön a rózsaszín köd, és vége a világnak. :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Először is legyen egy szeretnivaló egyénisége. Ne ez a diszkóban rázó ultra kurv@. Ha ez megvan, akkor a teste pedig "Én azokat szeretem, akik úgy jól össze vannak rakva. Nem kövérek, nem vékonyak, nem bombázók, de nem is rondák, nincsenek túlsminkelve azért odafigyelnek rá, nem izompacsirták, de nem is csont és bőrök."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...