Jump to content
PirateClub.hu

Óvszerek, síkosítók és miegymás


MickeyMouse
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

Ilyen témát még nem találtam, de remélem nagy sikere lesz a fórumon.

Néhány kérdésem lenne:

Próbálta már valaki a LifeStyles ExtraPleasure óvszerét?

És a Durex Play tingle változatát vagy a 2in1 masszázsolajat?

Ha igen kérlek írjátok le a tapasztalatokat!

Vásárlás előtt állok, de sztem az ilyen dolgok nem csak engem érdekelnek! :-)

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Durex masszazsolaj az van nekunk, az jo, masszirozashoz, sikositonak egyerant, foltot nem hagy lepedon, egy gond vele: rohadt szar ize van, tehat oral elott hanyagolni mert abbol fintorgas lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nekünk a Lifestlye nem vált be és köztudott,hogy több embernél reakciós tüneteket vált ki, mis is átálltunk a Durex-re és ott vannak nagyon jók, főleg a Tingle,mert az olyan,mint egy fogmosás,csak lent érzed a mentolt...amúgy mi is be akarunk szerezni valami kis sikosítót,nem mintha gond lenne,de jó az ha van,extra esetekre! :D Mit ajánlatok?

Link to comment
Share on other sites

A tingle nalunk nem jott be. Inkabb maro hatasu mintsem kellemes, mentol nem kukiba meg nunibavalo szerintem. A sima sokkal jobban bejott, tenyleg nem hagy nyomot stb. Ajanlom mindenkinek! Apropo, ki tud infot fogamzasgatlasrol paliknak? Valami tabletta stb? Kivancsi lennek.

Módosította PxE
ne idézd a közvetlenül előtted szólót! Köszi
Link to comment
Share on other sites

sikosito az elégjo nekünk ez van

http://www.durex.com/hu/productRange.asp?intProdCat=347&intMenuOpen=3&intProd=1092

 

amugy akta nem értem miért nem akarta kiprobálni a barátnöd. sztem semmi extra nincs benne, meg az ize is jo :)

 

mondjuk akinek van tapasztalata farok gyürüvel az irhatna :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ajj a gyógyszer a tuti,csak nem ajánlanám azért 18 év alatt igazából,bár vannak ezek az újak amiben állítólag nincs hormon meg ienek,namost én gyógyszerésznek tanulok tehát nem hiszem h a szemebe hazudnak és beveszem.Na mind1,még mindig jobbak,mint a régebbiek.A vibrációs gyűrű tutiállatkirály.Az óvszerről meg annyit,h mindig becsukom a szemem a dm-ben és találomra veszem le valamelyiket :D de télleg.Nem igazán érdekel a típus,mert a ribbed ami állítólag még jobban izgatja a nőt-sajnos nem izgatja még jobban :) majd én helyette...a Durex talán nagyobb mint a Lifestyle.De nem vaok benne biztos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...