Jump to content
PirateClub.hu

Óvszerek, síkosítók és miegymás


MickeyMouse
 Share

Recommended Posts

Mi az óvszer?

 

Az óvszer általában latexből készül, és a férfi péniszét borítja a szexuális közösülés alatt, hogy segítségével elkerülhető legyen a terhesség és/vagy a szexuálisan terjedő betegségek, mint például a gonorrhea, a szifilisz és a HIV.

 

Az óvszerek típusai

 

Manapság az óvszerek különböző méretekben, színekben, sőt ízekben kaphatók, Van kicsi, vékony, lila, epres, mentolos, gondolj bármilyen variációra, biztos létezik. Lassan többféle óvszer lesz, mint égen a csillag. Régen csak egyfajta óvszer létezett, legalábbis ami az anyagot illeti.

A helyzet azonban gyökeresen megváltozott. Manapság az óvszer lehet sima, vagy akár rücskös. Hogy pontosan hányféle óvszer létezik? És hogy vannak-e lényegi különbségek?

Alapjában véve az összes óvszer nyolc kategóriába sorolható. Ezekbe nem tartoznak bele azok, amelyeket még nem találtak fel (és a mai generáció találékonyságát ismerve biztos hamarosan előrukkolnak valami újjal).

- Az első az anyag, amely lehet poliurethán, vagy latex.

- A második a méret, amely a vastagságra, és nem a hosszúságra vonatkozik. Mindazonáltal a közértben kapható óvszerek standard méretűek.

- A harmadik típus a síkosítás szerinti felosztás, hogy milyen különféle anyagokat használnak a különböző óvszereknél.

- A negyedik fajta a spermaölő. A spermaölő síkosítót gyakran azért használják, hogy csökkentse a teherbeesés veszélyét.

Link to comment
Share on other sites

na ugye hogy ugye? :lol:

 

azért tényleg úgy látom, hogy jól jönnek az infók, ha másért nem, hogy ne legyen baj. szipi

Link to comment
Share on other sites

Kellene nyitni egy külön Kiemelt Topicot Szipi írásaiból és akinek vmi nagyon szükséges lenne az rögtön megtalálná.... Ezek az írások tényleg mindent tartalmaznak amit kell....

 

És én is köszönöm pár dolgot meg tudtam....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mi a párommal a MASCULAN ovszert használjuk már évek ota és nagyon meg vagyunk vele elégedve.

 

Vettünk DUREX PLAY farok gyürüt is kiváncsiságbol. Kellemes bizsergetö érzést nyujt sex közben.

(ahoz képest hogy a csomagoláson az volt feltüntetve hogy 30 perc az elem élettartama nekünk már kb. : 5-6 órát /15-20 alkalom/ használtuk de még mindig nem merült le!!!!)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Hali!

 

Anális síkosításhoz tudtok valamit ajánlani, mondjuk hivatalos síkosítón kívül? Testápolókkal már volt próbánk, de valamilyen szinten mindegyik tartalmaz valami alkohol származékot és ettől úgy indul (sőt nem is nagyon folytatódik) a dolog, mint ha pepperonit dugnék fel neki. :) Szóval erre kéne valami köztes megoldás. ;)

Link to comment
Share on other sites

Testápoló popizáshoz nem jó,nem igazán könnyiti meg a dolgot, a sima vazelin király(a sárga színű)->mi is ez asszem valamilyen zselésitett olaj?, gyógyban kapható, persze csak óvszerrel 1ütt (szerintem).

A topikhoz : a különböző színű és ízesítésű "szörpkeverő" :) óvszerekhez mit szóltok, nagyon bejövős+izgi és itt kap értelmet az a mondat, hogy -> "Nyald meg a b@****t ! " <- fokozott élvezet megtenni + és ezek használatával mintha több lenne a nedv ! A teljes negatív pedig az ejakuláció késleltetővel bevont óvszer...pfujjj azt az érzést, ki nem állhatom !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Mi a párommal a MASCULAN ovszert használjuk már évek ota és nagyon meg vagyunk vele elégedve.

 

rajtam meg még csak az szakadt, de abból három is. Gyógyszertárban vettem, csak olyan volt, és vmi 76 forint volt darabja... de annyit is ér. Durex ezzel szemben vmi 200/darab asszem, de sokkal jobb szerintem. A legjobb.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Testápoló popizáshoz nem jó,nem igazán könnyiti meg a dolgot, a sima vazelin király(a sárga színű)->mi is ez asszem valamilyen zselésitett olaj?, gyógyban kapható, persze csak óvszerrel 1ütt (szerintem).

A topikhoz : a különböző színű és ízesítésű "szörpkeverő" :) óvszerekhez mit szóltok, nagyon bejövős+izgi és itt kap értelmet az a mondat, hogy -> "Nyald meg a b@****t ! " <- fokozott élvezet megtenni + és ezek használatával mintha több lenne a nedv ! A teljes negatív pedig az ejakuláció késleltetővel bevont óvszer...pfujjj azt az érzést, ki nem állhatom !

 

Vazelin+gumi=bad. Vazelin roncsolja a latex alapu gumit, minden kotonosdobozon rajta van h csak vizbazisu sikositoval hasznalhato :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...