Jump to content
PirateClub.hu

Milyen autót éri meg megvenni első autónak?


DriftKing
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hali!

 

A Lada nem lehet rossz verda. Nem kell konditerembe járnod legalább. :D

Am meg régen volt egy Lada Nivánk. Az mindenhol elment ahol el kellett mennie. Nincs tele extrákkal, szervóval, elektromos ablak stb. de remek autó volt. És ahogyan jópáran írtátok: Aki azt tudja vezetni az szinte bármit elvezet!

Link to comment
Share on other sites

Tavasszal veszem meg az első kocsimat és én egy VW Golf II-esbe gondolkodok nagyon. Ismerősünknek volt ilyen kocsija 4 évvel ezelőtt azóta csak a Golf. biggrin.gif

Vélemény erről a kocsiról?

 

Hát itt áll a garázsba egy ami csak rám vár :P Nyáron megyek jogsira, aztán szerintem minden pénzem arra fogom költeni

 

Szerintem ennél jobb nem kell kezdő kocsinak.. Szépen ki kell pofozni.. Nem drága fenntartani és mindenhova elmegy ;) 1,3 benzin 55ló :lol: Jó az

Link to comment
Share on other sites

Hát itt áll a garázsba egy ami csak rám vár. Nyáron megyek jogsira

 

Óóóóó az még nagyon messze van. Addig kölcsönadhatnád! :lol:

 

Az a jó benne, hogy nem olyan drága hozzá az alkatrész és tuningolva se csúnya. :D

Bár kinek mi jön be. Tesztelted már?

Link to comment
Share on other sites

Ismerős körökbe volt már egy-két II-es Golf, hát a vélemények megoszlanak...

 

Én úgy vettem észre külső szemmel hogy többet költöttek szervízre mint "tuningra". Mivel egy elég régi autóról van szó ez nem is meglepő, hogy egyik gond jön a másik után.

Személy szerint nekem nem jön be a Golf I-III-ig, de az I-II főleg nem. Csúnya a mászerfala, tiszta kocka az egész...

 

trening_auto_02_2.jpg

 

Ha ennyi pénzem lenne és kezdő autót kéne vennem, akkor inkább valami fapados Swiftet vennék mint Golfot, de ha olyan helyzetbe lennék hogy lenne egy "fölösleges" Golf II a garázsban akkor persze, elfogadnám :) De semmi képpen nem költenék rá!

De persze ez az én véleményem...

Link to comment
Share on other sites

Tesztelted már?

 

Motorja jó állapotba van.. Nem rohad :P Egy két dolgot kell bele venni pl: vezetőoldali ülés(szakadt,meg kicsit ferde), box középen eléggé csúnya, a motorháztetőre kell egy fényezés, meg egy fordulatszámmérőt is tervezek az óra helyére ;) (jó barát a bontó) ;) Hangcucc: 2 mély ládám van itthon tehát kell egy fejegység, 2 első hangszóró meg egy erősítő a mélyekhez. Na meg az összes kábelt le kell cserélni az nem árt... Szóval nyáron meló ezerrel :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...