Jump to content
PirateClub.hu

Megcsalás


Full91
 Share

Recommended Posts

Az van hogy 6 hónap után barátnőm egy picitkét megcsalt , ami annyit jelent hogy egy fiúval szájrapuszikat adtak egymásnak. Meg érettségi miatt 1 hétig nem nagyon beszéltünk egymással és ez miatt most szünetet kért tőlem. Azt modta hogy szeret de már nem annyira mint korábban.

Pocsékul érzem magam.

Őszintén kérdem tőletek van esély arra hogy tiszta lappal (ahogy megbeszéltem vele) újrakezdjem vele??

18 éves vagyok de eszméletlen módon belevagyok zúgva!! Életemben,ben először sírtam/sírok egy lány miatt!!!

Szal aki már tapasztalt ilyet vagy volt ilyen helyzetben az segíthet!!

Nagyon szarul vagyok!! :(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Figyi én 2és fél évet voltam egy csajjal és ő otthagyott egy másik fiú miatt,de se szó,se beszéd,,,én is sírtam,mert szerettem,de nem tudtam volna neki megbocsátani...mégis,ha szereted és megbánta a puszit akkor ne hagyd,mert lehet nem tudod majd kiheverni,ha ő az Igazi!

Ez a nem annyira,mint korábban dolog eléggé átlátszó,mert akkor ma megint ad egy puszit valakinek,akkor meg már kevésbé szeret,és utána meg már alig vagy mi van?

Fél év az nem sok,így nehéz még megmondani,hogy tényleg szeret-e,mert az egy év a vízválasztó többnyire...

Link to comment
Share on other sites

Azt mondta hogy újraakarja velem kezdeni de szüksége van egy kis időre!

 

Ez egy sztenderd a csajoknál. Ha veled akarna maradni, nem lenne szüksége semennyi időre. :(

Csináld azt, hogy nem mutatod ki felé, hogy mennyire meg akarod tartani, inkább beszélgess más lányokkal, stb.. de nem tudom, te mennyire vagy 'csajozós' :)

Link to comment
Share on other sites

Volt már több csajom , szoktam csajozni nem az a baj!

Szeretem és nem bírok Nélküle meglenni! Csak ő ját a fejemben minden rá emlékeztet!

Sose sirattam még meg lányt de nála ez is meglett.

Ő volt akin valóban láttam hogy szeret és boldog velem.

Sajna érettségi miatt 1 hétig nem nagyon beszéltünk , de vele éltem át életem legboldogabb 6 hónaapját!

Egyszerűn megőrülök érte. Ez van. Imádom őt és nem bírom ki Nélküle!!

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Szerintem ha mindketten szeretitek egymást , akkor üljetek le és beszéljétek meg az összes problémás dolgot ami kettőtök kapcsolatában per pillanat fenn áll!

Ha mindkettőtök érzései erősek és valódiak a másik íránt akkor szerintem nem semmi sem ami közétek állhatna , legyen az egy puszika , vagy néhány nap amikor nem találkoztatok egymással !

 

Én szoritok Nektek , hogy minden visszatérjen a normális kerékvágásba köztetek! ;)

Link to comment
Share on other sites

pfúú nem irigyellek :( :(

hát sajna nem tudok semmilyen jó tanácsot mondani. talán azt, hogy kitartás ;)

majd lesz vmi.

és ha nem úgy lesz, ahogy te szeretnéd, akkor azt is sajna el kell fogadni :(

amúgy meg ha nem szeret már, akkor nem érdemes tovább kínlódni, mert neked lesz még sz@rabb...

de ha szeret, akkor viszont minden jól fog majd alakulni, és átvészelitek majd ezt a nehéz időszakot

Link to comment
Share on other sites

Köszi mindenkinek és remélem tényleg minden helyre jön.

Ennyire még sose voltam oda egy lány miatt!

Nehéz és hosszú hét elé nézek de remélem hogy jól fog végződni és jól jön minden biztatás!

Link to comment
Share on other sites

Nem akarlak elkeseríteni de szerinted mire kell neki az a „kis idő”? Mint általában kelleni szokott , hogy elszórakozzon azzal a bizonyos másik sráccal , és megtudja ,hogy Ő kell-e esetleg annak a srácnak. Ha összejönnek akkor egyértelmű,ha nem, akkor még mindig ott vagy te. És nem kell ahhoz nagy képzelő erő,hogy kitaláld mi fog történni ezalatt a kis idő alatt…

Szerintem felejtsd el a csajt, vagy ha annyira szereted adj még magadnak egy lehetőséget és állítsd kész tények elé , és tisztázd vele,hogy” kis idő” nélkül megbocsájtasz neki, de egyébként nem .

 

Link to comment
Share on other sites

ha nem jön össze akkor meg,szerezz egy fegyvert és lődd le,mert ha a Tied nem lehet,akkor másé se legyen...

Csak vicceltem,nem kell egyből feladni,a lányok elég fura egy faj,nem lehet tudni,hogy mit akarnak és ez a legnagyobb bajuk,tényleg írd majd le,hogy mi volt,érdekel a dolog!

Link to comment
Share on other sites

Figyi én 2és fél évet voltam egy csajjal és ő otthagyott egy másik fiú miatt,de se szó,se beszéd,,,én is sírtam,mert szerettem,de nem tudtam volna neki megbocsátani...mégis,ha szereted és megbánta a puszit akkor ne hagyd,mert lehet nem tudod majd kiheverni,ha ő az Igazi!

Ez a nem annyira,mint korábban dolog eléggé átlátszó,mert akkor ma megint ad egy puszit valakinek,akkor meg már kevésbé szeret,és utána meg már alig vagy mi van?

Fél év az nem sok,így nehéz még megmondani,hogy tényleg szeret-e,mert az egy év a vízválasztó többnyire...

 

Flóri Bá remélem jól szájbarúgtad a csávót, egyépként Jaire szerintem ha a csaj időt kér akkor abba is akarja hagyni(ez tipikus ilyen női "hülyeség"(persze ne bántódjatok meg csajok :P ), szóval biztos rossz lesz, de majd jön másik aki jobban becsül téged, ha pedig komolyan újraakarja kezdeni akkor szurkolok ;)

Link to comment
Share on other sites

hol van ilyenkor szipi aki megmodnaná mér is kell az a kis idő. amugy sokatoknak igaza lehet lehet hogy télleg ki akarja deríteni a másik srácot akarja vagy téged de lehet hogy csak kis magányra vágyik.

Nem tudom hogy van de el tudom képzelni min mész át én is jártam már így és mit ne modnjak senkinek nem kívánom azt még az ellenségeimnek se(nah yó esetleg nekik :) )

drukkolok Jaire

Link to comment
Share on other sites

Flóri Bá remélem jól szájbarúgtad a csávót,

 

Sajna a gyerek 190magas és kigyúrt állat volt,én meg inkább az a Big Pun típus vagyok,annyit meg nem ér meg,hogy megverjenek,meg azóta már régen nincsnek együtt,habár azt hallottam már a 2hónapban eljegyezte,amire én nem voltam képes a 2és fél év alatt! :D De tudod az a gond,hogy nagyon szép volt a csaj és ugye én meg abban az időben sokat foglalkoztam mással és talán ez is betett a kapcsolatnak,de még így is megérte,mert legalább az ágyban nagyon ott volt,és büszkén mentem vele végig az utcán! :D

Link to comment
Share on other sites

Barátnőm hogyha megcsal én úgy szájba verem hogy antigravitációs térben fogják ujraépíteni az arcizmait. Bár nem vagyok eröszakos meg verekedös DE ha megcsal ugyan azt a fájdalmat fogja érezni amit én. EZ ÍGY FAIR!!! minden csaló megérdemli hogy érezze azt a fájdalmat amit okoz!!!!!!!!!!!!!!! A csávó meg jobbha finomkodva közeledik felém mert a csaj mellé temetem azt is!!!

Link to comment
Share on other sites

jaire! megpróbálom a tényeket felvázolni, de ettől függetlenül veled vok!

én is voltam oltárian szerelmes, és tudom mi az, ha mi jobban szeretjük a partnerünket, mind ő minket. ha ezt észreveszik rajtunk, akkor tuti elvesztünk, mert sorozatosan nyeregbe fogják magukat érezni, és visszaélnek vele. kihasználnak minket, és sportot fognak abból űzni, hogy dróton ráncigáljanak minket, és alázzanak érzelmileg. nem fognak tudni majd olyat kérni, amit ne teljesítenénk. sajna ez az igaz szerelem, de viszont viszonzatlan egyben vagyis egyoldalú.

az ilyen mocsadék személyeknek(én esetemre vonatkozik) tetszik az, ha mi oda vunk értük, és lessük minden kívánságát. hidd el, tapasztalatból mondom. átéltem. :angry:

hamár egy picit megcsal a partnered, annak oka van, az tény, hogy nem szeret téged, csak tetszik neki az, hogy van egy rajongója, akit átverhet. vagy nem voltak érzelmei, vagy megszűntek irányodba, és kihasználja azt a lehetőséget, hogy te még odavagy érte.

teljesen más az, ha szeretünk vkit, és teljesen más az, ha szerelmesek vunk. szeretni egy barátot is lehet, én személy szerint imádom őket, de szerelmes csak egyvkibe lehetünk adott pill-ban. te szerelmes vagy egyértelműen, és a szívem szakad meg érted, mert én is ezeken mentem keresztül, pokoli volt, majdnem beledöglöttem. :(

arra készülj fel, hogy ha bármikor folytatjátok ez csak rosszabb lesz, nem lesz már a régi, fölöslegesen fogod majd a köröket futni, míg hosszú idő elteltével, és rengeteg bántással a szívedben visszafonulót fújsz. az a baj, hogy az ember a szívén belül ezeket már rég meglátja, csak nem akar róla tudomást venni, mert nem tudja felfogni, hogy az általa szeretett lény már nem az övé, nem érez iránta semmit sem, vagy soha nem is szerette őt hanem csak a szeretet lehetőségét fogadta el. ha folytatod, akkor számíts arra, hogy csak időtöltés leszel számára mindaddig, míg nem jön egy másik pasi, és le nem csapja a kezedről. nekem is csak ő járt a fejemben kitöltötte minden gondolatomat, de amikor már az életemmel játszott kétszer is, akkor már lehullott a fátyol a szememről. de iszonyatosan megfeszítik majd nálad a húrt, tönkremész majd mind én, rámész testileg, lelkileg. szipi :(

Link to comment
Share on other sites

Köszi szépen!

 

Csak tudod az van hogy nála érzem hogy valóban szeret és nem mint barátot hanem tényleg szerelmes belém és én is Belé! Nálam is voltak fellángolások más lányok iránt csak én ellenálltam. Tudod ez tényleg egy nagy szerelem!

Én azt mondom hogy ha úgy dönt velem marad megpróbálom vele újrakezdeni teljesen tiszta lapokkal mindent elfelejtve!! Lehet, hogy nagyot fogok csalódni de bízom benne hogy jó lesz!

Unokabátyám példája van a szemem előtt aki 3szor kezdte újra egy lánnyal akit múlthéten vett feleségül!

Azt mondják hogy teljesen egyformák vagyunk vele így belsőleg, meg sok dolog egyformán alakult az életünkben!

Sajnos én nekem van egy rohadt jó szívem és nekem csak egyetlenegy lány kell Ő!!!!

Nem érdekel senki más , most döbbentem rá hogy mennyire is szeretem (szerelemből).

Türelmetlenül kivárom mi lesz belőle!! Nagyon bízom benne hogy jól alakul!!

Link to comment
Share on other sites

Megjött Szipi!

Ő megmodnta egy nő mit gondol ijen helyzetekben de azért részben mi is elmondtuk néked. DE ő megmodnta kompletten.

Én is voltam így és hát meg jártam. CSAk jobbat kívánhatok néked Jaire. Esetleg el kellene kezdeni felkészülnöd a legrosszabbra(talán) tudom legyünk optimisták de a szerelemben inkább vok pesszimista :D és elkéne foglalnod magad hogy mégvéltelenül sek elljen ráégondolnod. Menj le focizni inni a haverokkal paintballozzatok stb...

Szipi: részvétem és remélem most már jól vagy és télleg egy féreg lehetett ha ennyire kivagy még most is tőle.

Drukkolok Jaire mindemellett

üdv:Marco

Link to comment
Share on other sites

Barátnőm hogyha megcsal én úgy szájba verem hogy antigravitációs térben fogják ujraépíteni az arcizmait. Bár nem vagyok eröszakos meg verekedös DE ha megcsal ugyan azt a fájdalmat fogja érezni amit én. EZ ÍGY FAIR!!! minden csaló megérdemli hogy érezze azt a fájdalmat amit okoz!!!!!!!!!!!!!!! A csávó meg jobbha finomkodva közeledik felém mert a csaj mellé temetem azt is!!!

 

Biohazard kemény vagy :D

Link to comment
Share on other sites

jah a gyerek tényleg kemény,de neki is igaza van,mert ha megcsal,akkor se úgy,hogy mástól tudod meg,hanem álljon eléd és akkor mindjárt más,nem az,hogy könnyebb elfogadni,de mégis teljesen más feeling!

Link to comment
Share on other sites

Gondolom érdekel mindenkit mi is lett velem és barátnőmmel!!

Hát nem jött össze ugyanis végleg szakítottunk!

Hát nehéz lesz Nélküle de kicsi, fiatal szívem mindent kibír :)

Köszi nektek a bíztatást jól esett hogy így egy ismeretlennel így bántok és szurkoltok értem :)

Lehet hogy nemsokára újra összejövök volt barátnőmmel de most még nem addig kibulizoom magam :)

Szal köszi mégegyszer mindent :)

Link to comment
Share on other sites

Hát gyerekek ez egy igen igen kényes téma..szerintem a megcsalást sokminden okozhatja és nem biztos, hogy a megcsaló félnek az éhsége az okozó ok. Az viszont igaz, hogy aki megcsalja a másikat az akkor vallja is be.

Mondjuk van egy másik mondás is, hogy amit nem tud az ember az nem fáj. Akkor döntsétek el, hogy melyik a jobb.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...