Jump to content
PirateClub.hu

Windows Vista - Aktiválás


Niet
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Itt a VistaLoader 2.2.0.: már az MBR-be (Master Boot Record) beírja magát, igy nem kell a vindózba drivert telepíteni, és működik mind x86-os és x64 rendszerhez is, és minden gépen (nem úgy mint a Paradox crack, ami kékhalállal elszáll NForce2-es chipseten). Én ezt használom (x86-on és x64-en is egyaránt) és átmegy a genuie teszten, minden frissités elérhető, tökéletes. Leírás az archivumban.

 

~ 170 KB:

Törölve!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
Nekem az a kerdesem h van egy eredeti Vista Home Premiumom es felraktam, majd aktivaltam es mindenki boldog volt...

Majd ujra raktam a windowst es amikor akarom aktivalni azt irta ki h invalid key... Na most mit csinaljak???

 

 

Az a bajod hogy az aktiváló kódod "használatban" van mivel azt már 1× elsütötted töbször nemtudod!

 

 

 

Hasonló volt az XP-ben is.. Ott valami telefonos ügyfélszolgálat volt ez esetre.. Tudom, mert az én XP Home-om csinálta ezt (is) pedig vagy fél évente raktam fel.. Ha esetleg kell ez a tel.szám, írj PM-et, biztos segítenek Neked is.. ;) Szal, lehet hogy találsz a Vistában is..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sziasztok!

 

Nemrég telpítettem a Vista Ultimate-t és utánna aktiváltam is, de letöltötte a frissítéseket és utánna kiírta, hogy "érvénytelen aktivizációs eljárás". Jött egy ablak,hogy aktiváljam rendesem a Windows-t.

Ezek után várható,hogy letiltja a Vistát?

Ha tudjátok melyik frissítés okozza ezt légyszi írjátok meg.

Remélem nem kell újratelepítenem.

Mit lehet tenni ezek után.

Kérlek segítsetek.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Nemrég telpítettem a Vista Ultimate-t és utánna aktiváltam is, de letöltötte a frissítéseket és utánna kiírta, hogy "érvénytelen aktivizációs eljárás". Jött egy ablak,hogy aktiváljam rendesem a Windows-t.

Ezek után várható,hogy letiltja a Vistát?

 

Köszi, kipróbáltam!

Én is ezzel aktiváltam a telepítés után, ráküldtem újra.

Nem történt semmi, eddig is aktivált volt most is, remélem nem lesz gond vele.

 

A fentiek fényében, nem látom át tisztán hogy ténylegesen jó volt-e az aktiválásod vagy nem, de én is hasonlóképp jártam és a progi nekem megoldotta a gondot. Remélem neked is

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Hello!!

Van nálam most egy Acer eMachine 510-es notebook, és az Istenért sem tudom aktiválni rajta a Vistát :S :S

MÁr próváltam Vista Loader v3.0.0.1-et meg MS Windows Vista Developer Activationt is de egyikkel sem működik :S :S

Fogalmama sincs mi lehet a baj. :S :S

Amúgy Vista Ultimate HUN X86-ot tettem fel rá, ezt kellene tisztára mosni!!

PLs segítsetek nagyon fontos lenne, mert még ma vissza kell adnom a gépet!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sziasztok!

 

Az a nagy kérdésem, hogy mivel lehet normálisan és megbízhatóan (azaz nagy eséllyel vírus-, trojan- és rootkitmentesen) aktiválni a Vistát?

 

A kívánt op.rendszer:

Forrás: piratebay

Verzió: Vista Ultimate, angol, 32 bites, SP1-el és idén áprilisig minden frissítéssel integrálva, az oldalon "Trusted" címkével van ellátva

 

Fő probléma: bármilyen nemű aktiválási próbálkozás után a bootolás közben ezt kapom: BOOTMGR is compressed (új sorban) press Ctrl+Alt+Del to restart

 

A partició amire fel van telepítve a Win nincs tömörítve, és szerintem ugyanott is lehet az MBR, ami egyáltalán nem lehet tömöritve emiatt. Normális bootolást csak úgy tudok elérni, hogy a DVD-t berakva a telepítöböl a parancssorból kiadom a "bootrec /fixboot" és a "bootrec /fixmbr" parancsokat, de azok gondolom a DVD-röl szedett módosítatlan MBR-t teszik vissza (ha nagy hülyeséget irtam, bocsi!). Ezek után bebootol a Win és ott díszeleg a brandelt OEM logó, de alatta viszont még mindig a "You have 30 days to activate your copy of Windows" mutatja, hogy bizony nem sikerült megcsinálni, amit kellett volna.

 

Ez is része a MS anticrack politikájának vagy valami nem stimmel a DVD-vel, amit leszedtem.

 

Ja, op.rendszer telepítés közben nem adtam meg sorozatszámot, de bepipálva hagytam az "Activate my Windows when I'm online" dobozt.

 

Amit eddig próbáltam (Run as Administrator módban is):

- Microsofts own activator for Vista

- Vista SP2 VistaLoader ver 4.0

- VistaLoader_3.0.0.1

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=86195  <--- 13# hsz!

 

 

Szerkesztve:

 

Ok, megtaláltam a probléma okát: a korábban nyugdíjba küldött WinXP (külön partición) miatti dual-boot nem engedte a moddolást.

 

 

 

panderson

Módosította Gabi89
Torrent linkelése tilos.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok, van egy nagy problémám, valószinű aktiválnom kéne a vistát , vagy a 30napos próbaverzó járt le vagy nem tudom mi van, egy fekete háttér jelenik meg 3 lehetőséggel, beirni a kulcsot, amit persze nem tudok, telefonos segítséget kérni vagy a neten megkeresni de itt egyből a jogtiszta windows oldal ugrik be, légyszi vki irjon köszike

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Nem tudom él-e még a téma de azért kérdezek:

 

A windows loaderek amik vmi bios emulátorral működnek azok pontosan milyen elvet használva törik a wint? csak mert nem szeretnék olyan progit futtatni feleslegesen ami az én engedélyem nélkül feltúrja a biosomat...

 

nincs esetleg valami "könnyebb" módszer erre, pl keyloggerek?

 

és a 3. nincs vkinek olyan módosított winupdate-je ami nem az eredeti szerverre csatlakozik hanem tükörszerverről szedi a frissítéseket?

Link to comment
Share on other sites

az aktiváláshoz mért ne lehetne loggert használni? ha ismered a jelszógenerálás alapelveit a win-nél akkor simán tudnál olyan jelszókat előállítani amik még a polcon levő termékekben vannak, így neked simán lenne kódod, annyi darabot meg adnak el h esélyed is legyen beletrafálni... mindössze matematikai vagy logikai elven össze kéne hasonlítani olyan 10-15 eredeti kulcsot, és meg lehetne találni az előállító algoritmust... (nem mondtam h nem körülményes és gyors, de nem lehet minden gyors és egyszerű...)

 

az oem bios az mit jelent pontosan? úgy csinál mintha nekem más alaplapom lenne? olyan amihez gyárilag adni kéne nekik?

 

miután a múltkor találtam magyar nod32 törést ami tökörszeróról töltötte volna a frissítéseket, abszolút nem hiszem h nincs egy a winfrissítésekre specializált nemzetközi tükörszeró is valahol... de ezekszerint nem egy bevált módszer, pedig egy eredeti szoftverrel több millió nem eredetit lehetne frissíteni, és ki lehetne szűrni az eredetiségvizsgáló pach-eket is mielőtt galibát okoznának...

Link to comment
Share on other sites

Csakhogy a keylogger marhára nem arra való hogy kódokat generáljon, meg összehasonlítgassa őket :D :D

Igen, az oem bios emulátor úgy csinál, mintha más alapod lenne. Ennyire bonyolult vagy mi? nem hiszem.... És megint: MINEK tükörszerver, ha egyszer lehet frissíteni a törtet is?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...

Szervusz. Ez tuti működik. Anno használtam.

 

http://data.hu/get/6866845/Vista7SlicLdr2.4.8.zip

 

Egyébként nem érdemes használni a Vistát mert a 7 sokkal jobb nála és valamivel még kisebb is a gépigénye mivel jobban optimalizáltabb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...