Jump to content
PirateClub.hu

Windows XP-vel kapcsolatos kérdések


Niet
 Share

Recommended Posts

hello, nekem arra kéne egy megoldás h a windows indításkor kiirja h lehetséges h szoftverhamisitas áldozatává vált...

na ez egy ido után sajnos elég idegesítő tud lenni, tudnátok segíteni abban hogy hogy tuntessem el ezt?

http://www.pirateclub.hu/index.php?act=findpost&pid=457737

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Réges régen, még amikor a xp sp2 a warezeken sem jelent meg egy akkori sat-os csapattol szereztem két darab windows xp sp2 hun verziot. az egyik a legtöbbünk által használt pro integrated sp2 corporate edition, a másik meg olyan volt, hogy az elején volt egy választó menü h a három közül meiket is akarom felrakni (oem, retail, enterprise)... na ez utobbit keresném, hátha valaki tudna segiteni mert nem igaz h sehol sincs csak a normál corporate int.sp2.hun :P

 

(ez a verzio is 1 cd-s volt !!)

 

A segitségért előre is thx. és nem érdekel h hova rakjátok fel vagy milyen protokollon keresztül de akkor is kell és leszedem!!! :D

 

Cyrus

Link to comment
Share on other sites

Azt hol tuodm beállítani, hogy az esemény napló ne jegyzeteljen semmit? Nagyon fontos lenne, tudom, hogy nem kellne kikapcoslni, de én ki akarom... állítgattam ott a tulajdonságokba, de mindig visszaugrik az alap beállításokra pls help

kikapocslni kitudom az msconfigban, de ez nem jó... azt belehet állítani hogy ne jegyzetljen semmit?

Link to comment
Share on other sites

Hát az XP tényleg nem szeretné, hogy kikapcsold! Megnéztem a Vezérlőpult --> Felügyeleti eszközök --> Szolgáltatásokban, de nem is lehet leállítani. :lol:

törölve

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

szeva mindenki!

lenne nekem 1 oan gondom, h a régi vinyómon a windows meghalt, és a mappám meg levan kódolva...

tom a kódot, de amikor az új vinyón az új windows-sal kiakartam menteni az adatokat, akkor nemenged a mappámmal semmit se csinálni me megtagadja a hozzáférést...

és elég fontos cuccok vannak rajta

help me!!!!!!

előre is kössz!

Link to comment
Share on other sites

egy problemam lenne:

 

Felraktam az XP-mhez a 2 service pack-et es nem sikerult elsore.

Kihalt az install es ujra fel kellett raknom. Azonban fennt hagyta

az elso install konyvtarat (jo sok szam a neve) es nem tudom sehogy

sem torolni. Nincs valami jo progi ami ezt megoldana?

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Abba szeretném a segítségeteket kérni, hogy miért van az, hogy a windows automatikus frissítések közül az xp a:

 

- Biztonsági frissítés a Microsoft .NET-keretrendszer 2.0-s verziójához (KB928365)

- Biztonsági frissítés a Microsoft .NET-keretrendszer 1.1 Service Pack 1 összetevőhöz (KB928366)

- Biztonsági frissítés a Microsoft .NET-keretrendszer 2.0-s verziójához (KB917283)

 

-ket nem tudja telepíteni és valami számomra értelmezhetetlen hibaüzenettel leráz...persze folyamatosan kárál, hogy telepítsem őket. Eddig mindent megcsinált rendesen és nem történt semmi olyan a gépemmel ami bármiféle változást eredményezett volna a rendszeremben. A windows legális.

 

Megköszönöm a tanácsokat.

 

üdv : L.

Link to comment
Share on other sites

Nem tufnátok nekem segíteni? Sajnos kék halálos lett a windowsom:( És volt pár mapaa kép, ami még kellett volna nekem. Nem tudnátok nekem egy olyan progit amivel ezeket az adatokat visszatudnám nyerni? Köcce előre is a segítséget

Link to comment
Share on other sites

loorika! Tölts le egy live op-rendszert, írd ki cd-re (újraírható ajánlott, de ha megakarod tartani akkor 1x írható is jó)

bootolj arról, és usb eszközre mentsd ki az adatokat

Live linux:

http://www.slax.org/download.php

Én vagy a standardot vagy a servert ajánlom, a standard az megfelel neked adatmentés céljából. Angoltudás nem árt.

Vagy:

vinyót kiszeded és elviszed egy olyan helyre ahol van mobilrack. Beteszitek és másoltok.

Hirtelen ennyit tok mondani

Link to comment
Share on other sites

Hello! Megtudná valaki mondani h mit jelent ez: BAD_POOL_HEADER Pl mosz éppen a Ghost Recon AW 2-vel játszottam és már nem ez az első eset h kijön a kékhalál és azt a szöveget írja ki. Win Xp Simplicity-t használok,lehet h az miatt van? Több játéknál is csinálta már ezt aminél eddig még soha pl. Hitman 4. remélem tud valaki segíteni.Előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

hali gondolom ez majd segit igaz egy kis angol tudas szuksegleltetk de szotar ;)s kesz is

 

http://www.tweaksforgeeks.com/BAD_POOL_HEADER.html

 

en sztem azert lehetseges ez hogy egy elvault video kartya drivered van probald frisiteni ... utanna olvastam es tobben is erre gyanakodnak es egy parnak bevalt ;)

Link to comment
Share on other sites

én próbáltam frissíteni,csak utána egyszerűen eltűnt a videókártya vezérlőpultja,minden indításkor 640*480 ban indult és nem lehetett semmit sem állítani.az a gyanúm h a simplicity miatt van,lehet h formázás lesz belőle

Link to comment
Share on other sites

Hali. Az a gondom, hogy a windiws installerem "beszart". Azt írja amikor vmit felakarok telepíteni:Nem lehetett hozzáférni a Windows Installer szolgáltatásához. Ez akkor fordulhat elő, ha a Windowst csökentett üzemmódban futtatja, vagy ha a Windows Installer nincs helyesen telepítve. Segítségért lépjen kapcsoltaba a támogató technikusokkal.

NAgyon köszönném ha tudnátok segíteni. plz

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok olyan problémám lenne, hogy:

windows betölt, nem kapásból írja ki azt hogy üdvözöljük hanem rá kell kattintani a felhasználóra és én ezt nem szeretném. Én vagyok az egyetlen felhasználó (rendszergazda), vendég kikapcsolva ugyebár és jelszót nem kell beírnom. Valaki remélem tud nekem segiteni! :unsure:

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...