Jump to content
PirateClub.hu

Windows XP-vel kapcsolatos kérdések


Niet
 Share

Recommended Posts

Sziasztok

A következő bajommal zaklatnálak benneteket.

A vadiuj MSI laptopra képtelen vagyok felrakni az Xp-t.

Elindul a telepítés de a következő hibaüzenettel leáll:A Windows nem talált merevlemezt.....

Lehet,hogy a biosban kellene beállítanom valamit? Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm.

 

Megtaláltam a megoldást,de azt is nektek köszönhetem,ugyanis visszaolvasva rátaláltam. :D

Bocsi és köszönöm a megoldást.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Helló mindenkinek!

Újként és amatörként kérdezem az okos "öregeket"!

XP van a gépen, az USB is mindig jó volt. Most kaptam kölcsön egy kártya leolvasót, de az USB nem hajlandó fogadni. Vmi program telepítés kellene hozzá? Ha igen segítségeteket kérem! (felhasználok szerint nekik nem kellett külön program hozzá)

Köszönet a segítőknek---előre

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! szeretnék segítséget kérni egy kis manőverhez. találtam egy olyan progit amivel tudok ingyen telózni de csak 15 percig . utánna persze letilt. ujrainstalláltam de kiderült hogy beirta magát az xp-be ugy hogy nézi a mac-et. tud valaki segíteni abban hogy hogy tudom a mac adresst megváltoztatni? előre is THX

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Üdv Szeko!

 

Ha Windows XP-t használsz akkor nyelvváltásra nincs lehetőség. Ha Windows Vista-t akkor pedig az Ultimate és a Enterprise esetében van lehetőség, a többi verzióban itt sincs erre mód.

Bár lehet hogy valamilyen okosság létezik, de erősen kétlem.

 

M.N.C

Link to comment
Share on other sites

Kösz a segítséget már megoldottam, letöltöttem egy görög nyelvű xp-t! Szerintem csak egyedül így lehet megoldani! Most van egy magyar meg egy görög xp a gépen, és tökéletesen működik! Bár a amikor betölti a boot menüt megkérdezi, hogy melyik xp induljon el, és sajnos görögül írja ki, mert azt telepítettem utoljára, valami ötlet, hogy visszaállítsam magyarra?!

Link to comment
Share on other sites

Kedves XP Mágusok!

 

A gépen régóta (2-3 hónap) jól fut az xp sp2vel és ma elkezdett egy olyan újdonságot, h Adatvégrehajtás Megakadályozása. A büdös francba!!!! át akartam másolni egy filmet egy másik mappába, és nem engedte.

Be tettem a pendriveom, rákattintottam, és beszólt. Mihez kezdjek????? help plz!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.Tudom hogy többször volt már róla szó,de régebben és nem tudom most aktuális -e a jó válasz. Most telepítettem újra az XP-t. Szükségem lenne a Médiaplayer 11-re a hülye samsung mp3 lejátszóm miatt. Mit tudok most tenni?

Hálás köszönet előre is a segítségért!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Van egy nagy gondom : amikor inditanám el a windowst minden fekete egyszeruen semmit sem látok fekete a monitor. A monitorral nincs gond meg már másik gépre átvittem a monitort és ott jo volt.Ugy kezdődött hogy játék közbe valamikor besötétült 1-2 másodpercre a monitor aztán 10perc mulva mégegyszer csak akkor már nem csak 1-2 másodpercre hanem örökre.. amikor ujrainditottam a gépet akkor se volt jo :(

kösz előre is

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...