Jump to content
PirateClub.hu

Futás


Richard90
 Share

Recommended Posts

Hát én személy szerint nem rég kezdtem el futni. Régen nagyon utáltam...

De mostmár rászántam magamat és nagyon jól esik ez a kis mozgás. Engemet felüdít :)

A városban szoktam futkározni este 9-kor (a barátok közt után :P), úgy, hogy kijelölök magamnak egy adott útvonalat a fejemben. Általában 20-30 percet futok, minden másnap, de van úgy is, hogy két egymást követő napon is futok.

 

Jah, meg még az ember le tudja engedni a felesleges gőzt és jobban is alszik :D

 

és így sikerült is rendesen lefogynom :)

 

(nyáron meg még megyek úszni is)

Link to comment
Share on other sites

Rendszeresen futok egy pitbull elől. A szomszédnak hiába beszélek, hogy kösse meg azt a dögöt!

Sétálni megyek barátnőmmel egyszercsak látom szomszédomat kezében a pórázzal...

Megyünk tovább pitbull előttem...

Skera ezerrel a legközelebbi házhoz...

Szomszéd röhög...

...amíg fejbe nem lövöm azt a rohadt dögöt apám 9-esével.

Link to comment
Share on other sites

Én a környéken ööö "szoktam" :D futni. Van egy kb 4,5km-s bejáratott útvonalam és azt tolom le néha. És amellett, hogy nem árt a mozgás, feszültséglevezetésre szerintem nagyon alkalmas. Most így érettségik közben nagyon is jól esik kiszellőztetni a fejem!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jó reggelt emberek!

Megjött az ŐRÜLT ember :D

Ma 4-kor keltem, és a haverokkal megbeszéltük, hogy kifutunk Újszilvásig. Én őket biciklivel kísértem, majd visszafele végig megállás nélkül futottam :D 8-8,5 km...

Asszem számomra ez egy új rekord :D:D

2 óra altt megcsináltuk oda-vissza :)

 

TOvábbi szép napot!!!

Link to comment
Share on other sites

Én is nem rég kezdtem csak el. Korábban én is utáltam, de többszöri próbálkozás után rájöttem, hogy nem is hülyeség, mert ha sietek valahova azt már nem veszel fel úgy, mint korábban. Meg, gyúrás mellett is jó hiszen gyúráskor csak a statikus izomzat feljődik, de az összetettebb mozgáskor a nagy izomtömeg miatt kilehet fáradni egy kissebb futás után is.

Szóval szerintem csak előnyei vannak és érdemes ezt kihasználni.

Link to comment
Share on other sites

általában busz,hév,villamos után futok........

de kiegészíteném még a vonattal..... :lol: elég nekem ez a kondi.

Link to comment
Share on other sites

Margit szigeten szoktam néha futni, de inkább itt fent a téren (rózsadomb), közelebb van. :)

Link to comment
Share on other sites

Hetente legaláb 3-4x 12 kmet.. utána hétvégén teljesítmény túra amit szintén futok az minimum 20 általában 30-40 km terepen.. aszfaltaon egyhuzamban szerintem max 30 km menne és olyan félmaraton megy fáradás nélkül.. (1 éve 16 kilóval nehezebb voltam már gyalogolni is szar volt...)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...