Jump to content
PirateClub.hu

Egy nyári éjszaka


Andy1210
 Share

Recommended Posts

Egy nyári éjszaka


Meleg nyári nap volt, Édesemmel aznap nem beszéltem, mert nem volt otthon és csak másnap délutánra vártam. Korán lefeküdtem, hogy minél előbb elmenjen az idő, elaludtam és róla álmodtam, nagyon jó álom volt, a karjaimban tartottam és megcsókolt aztán? megszólalt a csengő és felébredtem. Ajtót nyitottam, vajon ki zavar ilyen későn legszebb álmomból felébresztve? A barátnőm volt az. Ott ált az ajtóm előtt lenge ruhában, az éj ellenére nagyon meleg volt kint. Én is csak egy bokszerben voltam, mindig így alszom. Meglepődtem, kérdezni szerettem volna, de édes hangjával búgta, hogy hazajött, mert nagyon hiányoztam neki és nem bírta tovább nélkülem. Erre csak annyit tudtam mondani: Örülök, hogy itt vagy kedvesem. Átöleltem és a fülébe súgtam: Szeretlek, majd a nyakamba csimpaszkodott és így mentünk be a házba. Elsimítottam az arca elől gyönyörű barna haját és csillogó szemébe néztem, ezzel csókra csábítva őt. Ajkait ajkaim közé zártam, résnyire nyitotta száját, hosszantartó szenvedélyes csókolódzásba folytunk, nyelveink egymás szájában kergetőztek, akárcsak az álmomban. Azután bársonyos nyakát simogattam, és számmal lassan vándoroltam finom ajkait elhagyva a simogatott testrészhez, hogy ott is csókolgassam. Nagyon finom volt a bőre. Fejét oldalra biccentette, ezzel mutatva, hogy élvezi, ha a nyakánál időzöm. Kezemmel pocijára tértem és simogattam, mert imádom ott kényeztetni és tudom, hogy ezt is nagyon szereti. Szabad kezemmel mellei felé vettem az irányt. Bimbói majdnem kibökték felsőjét, mert annyira hegyesek voltak az izgalomtól. Lehúztam róla a ruhadarabot, hogy érezhesse bőrén lágy érintéseimet. Simogattam emlőit, bimbóit morzsolgattam, majd nyalogatni kezdtem, körbe-körbe járva feszes mellén. Nagyon szép kerek mellei voltak. Elidőztem ott egy kicsit, azután fokozatosan lejjebb haladva csókolgattam hasát. Alul csak egy szoknyát viselt, persze alatta tangát. Simogattam combja belső felét, miközben hasát csókolgattam. Fel-le járt a kezem combjain. Lassan Lecsúsztattam rövid szoknyáját, így feltárva a tangáját, már át volt ázva a nedveitől. Tudtam, hogy élvezi a dolgot. Csókolgattam combját is, hol az egyiket, hol a másikat, aztán lehúztam nedves bugyiját feltárva édes csupaszra borotvált punciját, izgató látvány volt. Felnéztem az arcára, tekintetén láttam, hogy azt akarja, hogy belenyaljak finom nedvtől csillogó punijába, de én szándékosan nem tettem. Csókolgattam tovább combját, ágyékát, aztán áthúztam az arcom szeméremajkain, így térve át a másik combjához. Éreztem, hogy nagyon forró volt a puncija, ahogy hozzá értem teste megremegett. Ujjbegyeimmel simogattam szeméremdombját. Kicsikém szemeivel könyörgött, hogy segítsek rajta. Nem is kellett több, nem bírom, ha nyuszikám szenved. Gyengéden belenyaltam kéjnedveitől csatakos vágatába. Csiklója már kibújt rejtekéből hogy fogadja nyelvem érintését. Csókokat leheltem rá, nyalogattam, szívogattam. Nyelvemmel körülzártam, ujjamat pedig benedvesítve lyukához irányítottam. Izgattam a barlang bejáratát, nyelvemmel pedig pöckén ficánkoltam. Ujjammal behatoltam a barlangjába, könnyen csúszott a nedvektől. Csak pár centire dugtam be. Izgalmi szintje elég volt ahhoz, hogy két ujjal izgassam tovább, ezért bedugtam még egy ujjam a másik mellé. Gyorsuló mozdulatokkal dugtam tovább. Kicsikém zihált és gyorsult a légzése. Tudtam, hogy közel a csúcs, ezért lassítottam, hogy tovább bírja és nagyobb legyen az élvezete. Szabad kezemmel egyik mellét gyúrtam, simogattam, másikat pedig ő. Nagyon gyorsan vette a levegőt, már tudtam, hogy nem bírja sokáig. Gyorsítottam ujjaimmal amennyire csak tudtam, dobálta testét, én pedig utat engedtem neki, egyre nehezebb volt a nyelvemet csiklóján tartani. Vákuumot formáltam pöckén és szívni kezdtem. Beteljesült a gyönyör, nyuszikám hatalmas nyögéssel elélvezett, dobálva testét, utána néhány percig remegett. Melléfeküdtem, ujjbegyeimmel simogattam pociját és csókolgattam pici száját. Csak annyit mondott: Köszönöm, és átölelt.

Jöhetnek vélemények! :) Ez az első erotikus történetem!
Link to comment
Share on other sites

igen majd lesz folytatás, illetve új történet. Nagyjábból úgy fog kezdődní, hogy Niki ismét átjött hozzám este... :D És akkor majd lesz más is. :) Csak élvezetesebb volt úgy írnom mit csinálok Nikivel, mert beleéltem magam :) De most majd megpróbálom jól leírni a köv történetet :) ...... Mielőtt bárki félreértené és nemismer engem kicsitse Endi vok és Niki egyébként a bnőm :) És mikor nagyon nagyon hiányzott akkor írtam ezt, hogy ezzel kicsit jobb legyen, mert beleéltem magam. és nemakartam túl szexuálni :D De most közkívánatra lesz újabb történet :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Tetszik a story, bár kicsit perverzre sikerült ami nem baj :) Jómagam is írok verseket, történeteket, és tudom milyen egy ilyet összehozni! Vagy valós események állnak hátterében, vagy vágyálmok... :) Szal amit kiakarok ebből hozni, hogy jól felépített történet, egyetlen bakival!

 

Lehet hogy rosszul olvastam, de ha jól értem akkor ajtód előtt állt, és ott kezdted el csókolgatni.Nos... ha ajtód előtt áll, és ti kinnt vagytok hisz írod ("Ott ált az ajtóm előtt lenge ruhában, az éj ellenére nagyon meleg volt kint. ") akkor elég durva lehet az utcára nyíló ajtónál elkezdeni szeretkezni! De ha belemeghyünk az extrém részletekbe akkor is jó kis történet.. :) Csak nekem ez az utcai sex volt furi :D Bye és sok szerencsét, jó történet írogatást ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Gratulálok a történethez, elsőnek tényleg jóra sikerült. Némi negatív kritikával azért élnék, ha megengeded. Nem elrettentésként, sokkal inkább tanácsként a következő történeteidhez.

 

Mondatok tagolása. Bevallom, először beleolvastam az elejébe, és be is zártam a topicot. Hogy miért? Mert az első két mondatod igazából négy mondat, és ráadásul úgy fűzted össze őket, hogy az egyes mondatok teljesen eltérő dolgokról szólnak. És én már csak olyan vagyok, ha értelmetlenül megfogalmazott dolgot olvasok, inkább el se olvasom.

Az első mondat szerintem végképp zavaros, mert túl sok mindent sűrítettél bele. A "Meleg nyári nap volt" után például kapásból pont kellene. Az "elaludtam és róla álmodtam, nagyon jó álom volt, a ..." közé se vessző kellene, hanem pont. Így, ahogy leírtad, úgy tűnik, mint amikor egy ötéves gyerek feltuningolva sorolja otthon óvoda után az anyjának, hogy mi történt aznap az oviban. Gondolom nem ez volt a szándékod. Később ez a probléma nem jelentkezik, legalábbis nekem nem tűnt fel.

 

Szóválasztás. Elég sok mondatodban találtam olyan szavakat, amiket én speciel nem tettem volna bele. Persze ez a te történeted, és úgy válogatod meg a szavakat, ahogy neked tetszik. Tudom, hogy különösen nehéz egy ilyen történetben megtalálni a megfelelő szavakat, mert itt az érzékekre próbál a szerző hatni. A "poci" pl. nekem túl gyerekes, de azt sem írnám helyette, hogy "has", mert az meg túl orvosi. Inkább körülírnám a dolgot, pl. a ruhája segítségével, vagy a csípő, köldök segítségével, stb. Szerintem nem kell mindig nevén nevezni a dolgokat, sokkal hatásosabb, ha más oldalról közelíted meg a célt, és közben nyitva hagysz néhány kiskaput az olvasó számára, amelyek segítségével ráirányítod őket a tényleges célra (indirekt módon). Így sokkal sejtelmesebb is, ami jelen esetben előnyös is.

 

Többen is írták, hogy néhány ponton nem hiteles a történeted. Erre is jobban oda kell figyelned, mert ha az olvasóban felmerül annak a legkisebb gyanúja, hogy amit írtál, az úgy nem megvalósítható, akkor lőttek az ún. olvasói élménynek.

 

A helyedben több jelzőt használtam volna. A "nagyon szép kerek mellei voltak" szép gondolat, de lehetne szebb is. A "szép kerek" elég általános jelző, valami sejtelmesebb, vagy nem ennyire általános jelző sokkal jobb lett volna. A "nagyon" szó ráadásul 8-szor szerepel a történetedben, és igazából egyszer sem kellene szerintem.

 

"Alul csak egy szoknyát viselt, persze alatta tangát". Ezzel (és hasonló társaival együtt) is az a bajom, hogy túl általános, nincs benne semmi fűszer. A "persze" szó ráadásul nagyon hétköznapi, és megöli az olvasói élményt.

 

Hát ennyi lenne hirtelen, remélem nem nagyon másztam bele a lelki világodba. Mint írtam az elején, első próbálkozásnak kiváló, de ha folytatni kívánod a dolgot, mindenképpen csiszolni kell még a stílusodon. Javaslom, hogy keress ilyen történeteket a neten, vagy szerezz be egy ilyen könyvet, és olvasgass.

Őszintén szólva nekem - a fentiekben leírtak miatt - nem tetszett a történet, túl hétköznapian van megfogalmazva sok helyen, ami miatt nemhogy beleélni nem tudtam magam, de végig se bírtam olvasni (elsőre).

 

Tudom, hogy mennyi vesződséggel jár egy ilyen megírása, és látom, hogy próbáltál törekedni a minél jobb megvalósításra, és ezt értékelem. Remélem ezek után nem az lesz a véleményed rólam, hogy bejöttem ide osztani az észt; én csak leírtam azt, amit gondolok/érzek a történeted elolvasása után. Talán tudsz valamit hasznosítani a leírtakból.

Link to comment
Share on other sites

köszi a véleményeket, rpr-nek különösen köszönöm a segítséget. Niki egyébként már nem aktuális, ezért pl a weboldalamon ki is vettem belőle a nevét, de itt már benenhagyom...

 

Lesz majd még ilyen, de jelenleg nincs ichletem, barátnő kellene hozzáá... :D

Remélem a következő történetem már jobb lesz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...