Jump to content
PirateClub.hu

Metallica


FeERi
 Share

Recommended Posts

A régi Metallica még tudott jó zenéket csinálni.

Az agresszív első két lemez után a Master Of Puppets-en már lágyabb zenék is voltak, de iszonyat jó album lett. A későbbi kissé lájtos Black Album is nagyon zseniális alkotás, ami ugye már Jason Newsted basszusgitárossal készült. Utána jött a mély zuhanás: Load / Reload. Egy két jó szám van rajtuk, pl. Reload nyítószáma a Fuel, amihez ha jól tudom videó klipp is készült, de ugye nem ezt várták a rajongók a zenekartól.

Aztán a St. Anger stúdiólemez ismét nem a legsikeresebb, legnépszerűbb Metallica album. Sokan, sőt a legtöbben hiányolták a gitárszólokat a lemezről, ami engem nem zavart, mert szerintem azok a számok úgy voltak jók, ahogy vannak, személy szerint nekem bejött a lemez. Csak a hangzás nem volt valami jó. A dobnak olyan volt a hangzása, mintha egy olajoshordót ütöttek volna.

Én ezek után már nem hallgattam a Metallicát, más zenei stílusokat kezdtem hallgatni, csak eddig vagyok képben velük.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Azt ne mondd, hogy a legjobb albumuk, a Master of Puppets is felejtős nálad, ahol szegény Cliff Burton zsenialitása a legjobban mutatkozott ki, pályafutásának csúcsa? :huh: Nekem az a legeslegkedvencebb albumom, bár tény, hogy az az utániak számomra is a felejtősebbek közé tartozik, de az nekem Isten album. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nekem már megvan a jegyem, wááh el se hiszem^^ és "csak" 13500 Ft (kiemelt 20ezres állós jegy már tegnap elfogyott :D), azt hittem sokkal drágább lesz.

Remélem folytatódik a szerencseszéria: Children of Bodom, Ac-Dc (sajnos nem mentem) és most MetallicA :)

Link to comment
Share on other sites

Látom én vagyok az egyedüli akinek van a Kiemelt Állóhelyre jegye. :rolleyes: Basszus 20 perc alatt elkelt az összes kiemelt állójegy... :mellow: De akkor is Metallica-ról van szó :DEl sem hiszem, hogy a Metallica újra itt Magyarországon és én ott leszek az első sorokba :o Egyébként a hivatalos honlapon olvastam, hogy örülnek hogy újra magyar színpadra léphetnek :) Hogy elhiggyétek, hogy tényleg megvannak jegyek tessék: :P

metallica1.jpg

metallica3.jpg

metallica2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nekem is sikerült még jegyet szerezni a bulira. Metallica fan-oknak kötelező, mert szerintem már többet nem fognak jönni hazánkba.

METALLICA!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...