Jump to content
PirateClub.hu

Metallica


FeERi
 Share

Recommended Posts

Még jó ;) Nem vágom miért jobb a Guitar Hero, mint egy kezdő gitár+erősítő... Árban ugyanaz (ha azt vesszük, hogy mennyibe kerül a vas alá). De ez már off...

Link to comment
Share on other sites

Tudja valaki hogy Cliff Burton emlékére született e Metallica szám?

 

Egyébként sirály lett az új album. A pre-new album után sokan kételkedtek abban, hogy lesz valami az úl albumból. Egy hete volt egy elég hosszú Metallica történelem az Mtv-n, kezdetektől napjainkig. A stílusváltás, azaz hogy visszatértek a régi, igazi Metallica hangzáshoz, a producernek köszönhető. B)

Link to comment
Share on other sites

Cliff Burton emlékére nem szültett szám, csak egy emlék DVD Cliff 'Em All címmel.

 

Azt viszont kétlem, hogy a producernek lenne köszönhető a régi stílus visszahozása. Igaz, hogy néhol beleszólt abba, hogy minek hogyan kéne másképp szólnia, meg adott pár instrukciót, hogy könnyebben visszaemlékezzenek akkori önmagukra (és mindezekből csak pár dolgot fogadtak meg 'Tallicáék), de alapjában a Metallica is van olyan önálló, hogy újra megvalósítsák önmagukat.

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Cliff emlékére született a To Live Is To Die a ....Justice-ról,a dal végén hallható monológ Cliff verse amit anno felolvasott a többieknek.Sokak szerint a Shortest Straw-t is Cliff halála inspirálta,ugye az ominózus kihúzza a rövidebbet játék a busz út előtt.

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Sokan nem tudják,de ez nem is egy olyan dolog ami hűde fontos lenne,inkább csak érdekes.:D

Viszont van egy szám,ami a Death Megnetic-en nem kapott helyet,Shine/Holy Revolver a neve állítólag ebből hallhatunk részleteket a Met on Tour-os videók elején.Ezt ha minden igaz,akkor Layne Stanley-ről,az Alice in Chains elhunyt énekeséről írta James.Érdekelne...:D

Link to comment
Share on other sites

A stílusváltás, azaz hogy visszatértek a régi, igazi Metallica hangzáshoz, a producernek köszönhető. B)

Az kicsit erős, hogy visszatértek a régi stílusukhoz, max hasonlít rá :mellow: A producert meg maximum a pénze érdekli.Tudja hogy mindenki sírt az interneten hogy mennyire nem Metallica az új Metallica, és gondolom megpróbálta visszaerőltetni rájuk.

Link to comment
Share on other sites

Üdv néktek jó emberek!

 

Gúgliztam ma egy kicsit..

http://forum.encycmet.com/viewtopic.php?p=241421&sid=d4c61650cc62362dc3ffc821722acda5

 

These could be a load of pish, but we'll see. Another Rumour is that Testament are to tour Europe at this time and are seen as one of the favourites for the support slot.

Quote:
27.03.2009 - SECC, Glasgow, UK
28.03.2009 - International Arena, Cardiff, UK
30.03.2009 - The Point Theatre, Dublin, IRE
01.04.2009 - NEC, Birmingham, UK
02.04.2009 - Newcastle Arena, Newcastle Upon Tyne, UK
03.04.2009 - Nynex Arena, Manchester, UK
05.04.2009 - Sheffield Arena, Sheffield, UK
07.04.2009 - Earls Court Arena, London, UK
10.04.2009 - Stadthalle, Vienna, AUT
11.04.2009 - TUI Arena, Hanover, GER
13.04.2009 - Schleyerhalle, Stuttgart, GER
15.04.2009 - Hallenstadion, Zürich, CH
16.04.2009 - Hallenstadion, Zürich, CH
18.04.2009 - Bercy, Paris, FRA
19.04.2009 - Le Dôme, Marseilles, FRA
21.04.2009 - Palau Sant Jordi, Barcelona, SPA
22.04.2009 - Palaeur, Roma, ITA
24.04.2009 - Ijsselhallen, Zwolle, NL
25.04.2009 - Philipshalle, Düsseldorf, GER
26.04.2009 - Josy-Barthel-Arena, Luxembourg, LUX
28.04.2009 - Festhalle, Frankfurt Am Main, GER
01.05.2009 - Sporthalle, Hamburg, GER
02.05.2009 - Sparkassen-Arena, Kiel, GER
04.05.2009 - Stadthalle, Rostock, GER
05.05.2009 - tba, Szczecin, PL
07.05.2009 - Deutschlandhalle, Berlin, GER
08.05.2009 - Deutschlandhalle, Berlin, GER
10.05.2009 - Messehalle, Erfurt, GER
11.05.2009 - Messehalle, Leipzig, GER
12.05.2009 - Carl-Diem-Halle, Würzburg, GER
[b]25.05.2009 - tba, Budapest, HU[/b]
27.05.2009 - Spodek, Katowice, PL
28.05.2009 - Sports Hall, Prague, CZ
31.05.2009 - tba, Kiev, UA
02.06.2009 - Jäähalli, Helsinki, FIN
03.06.2009 - Globen, Stockholm, SWE
04.06.2009 - Globen, Stockholm, SWE
06.06.2009 - Scandinavium, Gothenburg, SWE
07.06.2009 - Forum, Copenhagen, DK
09.06.2009 - tba, Odense, DK
12.06.2009 - Download-Festival, Donington, UK
13.06.2009 - Download-Festival, Dublin, IRE


SECC the first gig? With Testament as support? Holy fuck, get the wipes, I've made a mess. Razz

Link:

http://forums.downloadfestival.co.uk/printable.aspx?m=2857138

 

A magyarországi koncertnek mennyire van valóságalapja tudomásotok szerint? Nem akarom magam álomban ringatni de ha itt Metallica lesz én nem tudom mit csinálok (azon kívül hogy elsőnek veszem meg a jegyet :D)

 

Szerintetek?

 

Mindenesetre a hivatalos oldaltól lehet majd a tutit megtudni ;)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Ismerek egy srácot,aki ott volt a '99-es pesti koncerten és ő azt mondta,hogy az aréna nem volt tele,ami ugye ritkaság Metallica-éknál.Emellett felhívta a nem tudom milyen céget,aki szervezi ezeket a show-kat és ők is azt mondták,hogy veszteséges volt.Azt ugye tudni kell,hogy 100 millió a gázsijuk,ez ugye 10000HUF-os jegyekből 10000 db.Az azért nem olyan sok.Prágában 30-35 ezren voltunk.

Ez a dátum lista nyár közepe óta kering a neten,én is megtaláltam,örültem is mint majom a farkának,de főleg a hivatalos oldalra kikerült dátumok és helyszínek fényében nem szabad már teljsesen komolyan venni.:(

 

A hivatalos turné 2009-es európai része eddig így néz ki:

 

03/07/2009 Stockholm, SWE Globen

03/08/2009 Stockholm, SWE Globen

06/14/2009 Helsinki, FIN Hartwell Arena

06/15/2009 Helsinki, FIN Hartwell Arena

06/17/2009 Oslo, NOR Spektrum Info

06/22/2009 Milan, ITA Datch Forum

06/24/2009 Rome, ITA Palalottomatica

07/13/2009 Madrid, ESP Palacio de Deportes

07/20/2009 Copenhagen, DNK Copenhagen Forum

07/22/2009 Copenhagen, DNK Copenhagen Forum

07/23/2009 Copenhagen, DNK Copenhagen Forum

 

Ez a alapján a mindenféle északi népeknek jó nyaruk lesz.Emellett az sem elképzelhetetlen,hogy valamelyik koncertből DVD is lesz.Ugye Mexico City-ben is 5 napon játszottak egymás után,hogy legyen vágási anyag,és ebből lett a Live Shit fele.:DViszont ez a lista és ez a hivatalos egy helyen sem passzol a neten keringővel.Viszont a 2006-os Sick of the Studio teljes dátum/helyszín listája ugyan így kikerült és az teljesen ugyan az volt,mint ami végül a hivatalos lett.:D

Ja és aréna turné lesz.:D

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Igen,a Metallica.com-os hírben is kint van,hogy a koppenhágai kivételével mindegyik körszinpados lesz.

Közben új dátumok érkeztek.Eddig a legjobb a május 14.-ei bécsi koncert:D.Bécsbe 1-1,5 óránként indulnak vonatok Pestről,viszont elég horror jegyárakat láttam(237€):(

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom mit képzelnek, közel 60Kiló pénzt még nekem se ér meg egy Metallica konci... Nem azt akarom, hogy nyalogassák a kisujjamat, hanem, hogy halljam és lássam őket. <_<

Link to comment
Share on other sites

A Metallica oldala egyre többet frissül hátha lesz Pest is :)

 

http://index.hu/kultur/showbiz/noacdc1017/

 

Két nap alatt elfogytak a jegyek az AC/DC zenekar március 23-i budapesti koncertjére, a szervező Live Nation Hungary szerint ezzel az eladással kelet-európai csúcsot döntöttünk.

 

....

 

Az AC/DC utoljára 1991-ben járt Budapesten, akkor a Monsters Of Rock fesztiválon a Metallicával együtt lépett fel.

 

AC/DC új album .. Metallica új album mindketten ugyan akkor játszottak itt utoljára, 2 nap alatt fogytak el a jegyek az AC/DCre remélem a Metallicával kapcsolatban is ugyan ezt mondhatjuk el annyi kivétellel hogy AC/DCre nincs jegyem Metallicára viszont van :D

Link to comment
Share on other sites

Metallica-ék voltak 1999-ben is...pont jövőre lesz 10 éve.Anno ennek a régiónak is nagyobb jelentősége volt.1988-ban itt debütált a One,az Eye of the Beholder,a Blackend és az ...And Justice is.Szerintem 4 premier egy koncerten azóta sem volt.:D Berlinben is csak 3 permier volt.:D

De az bécsi jegyek hihetetlen drágák:50000 HUF az álló :blink:

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Én meg kicsit eltürelmetlenkedtem a dolgot,bocs.Az a lényeg,hogy a fentebb általam belinkelt oldalról még véletlenül se vegyetek jegyet,mert kamu....elég nagy.

 

A hivatalos,metontour-on is fellelhető link,az ez.: http://www.stadthalle.com/section/events/id/3406

 

Azért ez már nem 200€.:D

 

Mégegyeszer bocs.:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...