Jump to content
PirateClub.hu

Metallica


FeERi
 Share

Recommended Posts

Meg még párat :) Szerintem inkább dolgozzanak rajta, és kipihenten rakják össze minden porcikáját az albumnak, minthogy egy sz*rt csináljanak.

 

Az új basszeros meg SZERINTEM nagyon illik a Metallicához, főleg megnézve a videókat.

http://youtube.com/watch?v=jTfK_I4qMqM&feature=related

 

Nes-Thor: Azért 91-ig jól megszedték magukat...

Link to comment
Share on other sites

Grat a jubileumhoz :)

 

Valaki egy normális számot nem tudna mutatni a készülő Death Magneticről? Mert amiket láttam azok elég trék voltak (hangminőség volt sz*r, vagy belekontárkodtak a számba).

Link to comment
Share on other sites

Nekem van három stúdió-demóm. Vultorous, 'Death is not the end' és van egy feldolgozott (metallikásított) Ecstasy of Gold-om. Ha érdekel, majd felrakom, csak most nem vagyok otthon holnaputánig. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

200px-Deathmagneticcover.jpg

 

Ez a vasporos koporsóp**a lesz a borítója a Death Magnetic anyagnak. 11 dalt rögzítettek, ebből 10 fér majd rá a CD-re, mely szeptember 17-én jelenik meg. Addig is egy csomó érdekes adattal tudjuk szórakoztatni magunkat.

 

Ez az első Metallica stúdióalbum, melyen a 2003 óta tag Robert Trujillo kezeli a basszusgitárt. 15 év után ez lesz az első lemez, melyen nem a szupersztár Metallica hangzását kidolgozó Bob Rock a producer, hanem Rick Rubin. Ez az első lemez 1991 óta, melyet nem a megszokott los angelesi környezetben vettek fel.

 

Pontosan 2007. március 12-én kezdték a stúdiózást, amit rögtön utána meg is szakítottak a "Hányunk a stúdiótól" turnéval. Elvileg 2007 végén már készen kellett volna lennie a lemeznek, de Hetfield csak 2008 január végén kezdte felénekelni a dalokat. A lemez címét június 14-én jelentették be, július 17-én a borítót, július 23-án pedig a számok címeit is közzétették.

 

íme a Death Magnetic dalai, sorrendben:

 

That Was Just Your Life

The End Of The Line

Broken, Beat & Scarred

The Day That Never Comes

All Nightmare Long

Cyanide

The Unforgiven III

The Judas Kiss

Suicide & Redemption

My Apocalypse

 

2008. május 12 óta üzemel a Mission Metallica weboldal, ahol szerény összegért szövegek, riffek, és egyéb exkluzív előzetesek hergelik a tömeget. Különféle csomagok kaphatók magyaroknak is, magyar forintért, hogy még a megjelenés előtt képet kapjon az ember, a megjelenés után pedig a pólótól a csengőhangon át az 5 részes bakelitig terjed a választék. Ilyenek vannak:

 

Mission Metallica Platinum

a teljes album letöltése 320kbps mp3 formátumban, plusz:

* 2 óra bónusz videó

* ajándéktárgyak 10$ kedvezménnyel

* két teljes idei koncert letöltése

* további 250 exkluzív fotó

* csengőhangok az új lemez riffjeivel

* exkluzív nyereményjátékok ahol a tét:

repülőjegy, hotel, belépőjegy, találkozás a zenekarral az alábbi fesztiválokra: Bonnaroo (USA), Ozzfest (USA), Reading (UK), valamint zártkörű lemezbemutató parti a zenekar főhadiszállásán.

Ez a hozzáférés nekünk, magyaroknak 2490 Ft-ba kerül.

 

Az 5 részes bakelit kicsit több mint 22000 forint lesz, a legdurvább kivitel pedig majdnem 35000 forintért ez lesz:

-Egyedi tervezésű Death Magnetic póló (M-es), mely csak ebben a csomagban található

-Az új album 10 dalának demóját tartalmazó CD

-?Hogyan készült az új album?? - soha nem látott felvételek DVD-n.

-Death Magnetic zászló

-Death Magnetic gitár pengetők

-Kihajtható, koporsó alakú kártya a zenekar tagjainak képével

-Death Magnetic CD album speciális csomagolásban

egy fehér, koporsó alakú dobozba helyezve.

 

 

Forrás: Soproni Rocks

Link to comment
Share on other sites

1. Hmmm... Unforgiven III... Erre vagyok a legkíváncsibb smile.gif

2. Hogyhogy nincs rajta a Vultorous és a Death is not the end vagy mi...?

3. Ha nekem lenne szabad mozgósítható 35Ezer forintom, nem gondolkoznék... smile.gif

 

Nah, ennyire nem érdekel titeket a 'Tallica topic egy ien hsz után? :D

Link to comment
Share on other sites

1. Hmmm... Unforgiven III... Erre vagyok a legkíváncsibb smile.gif

2. Hogyhogy nincs rajta a Vultorous és a Death is not the end vagy mi...?

3. Ha nekem lenne szabad mozgósítható 35Ezer forintom, nem gondolkoznék... smile.gif

 

Nah, ennyire nem érdekel titeket a 'Tallica topic egy ien hsz után? :D

biztos nem jutnak szóhoz :D

 

egyébként én is várom, de nem hiszem h igazi metallica lesz :(

két féle ut van egy zenekar életében SZTEM: vagy mainstream lesz és eladja magát(nyálasodik), vagy uazt a zenét nyomja végig, semmit nem/nagyon keveset változtat és unalomba fullad.

Link to comment
Share on other sites

Sztem nem lesz olyan rossz, mint ahogy az sokan gondolják, ha hozzávesszük azt is, hogy Rick Rubin a producer, aki nem kis név ebben az ágazatban, nem kevés nagynevű banda lemezén segédkezett nagy sikerrel, példaként vegyük a RHCP - Blood Sugar Sex Magik lemezét, az RHCP legjobb lemeze, ez biztos, tehát én várok vmit az új lemeztől, nem mondom meg mit, majd ha meghallgatom, akkor kiderül, hogy erre számítottam-e vagy sem :D

Hogyha vkit érdekel, akkor a Metallica is beszáltt a Kerrang által összedobott Iron Maiden cover lemezbe. A második, azaz a Remember Tomorrow c. számot adja elő, igen jó minőségben, bár nem egy Metallica-s számról van szó, de megoldották, hogy az legyen :D Nagyon jól sikerült, annak idején az Opeth is hasonló mód eljátszotta. Maradjunk annyiban, hogy mind3 verzió jól sikerült :D

Link to comment
Share on other sites

Flying on the wall - Unforgiven III

http://www.youtube.com/watch?v=RIysyTyOkIw

 

Jó, tudom, kevés, dehát most ennyivel kell beérni...

 

 

Nem st Anger stílus :P

 

(Bár a stAngerhez tegyük hozzá, hogy élőben van hangulata)

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom, nekem megvan a Fan Can 5 DVD ez a Bob Rock szimpatikus arcnak tűnik.

 

Mindenesetre kíváncsi vagyok mi lesz a vége. Tetszeni fog lesz egy olyan érzésem :)

 

 

Mindenesetre kár hogy nincs valami szerényebb Mission Metallica csomag, egy album CDn + poló meg valami kis mittudoménmi 30$ körüli áron belefért volna a kiadásokba.

 

Bármennyire is szeretem a Metallicát a 20 meg 30ks csomagjaikat nem nekem tervezték :(

 

 

Akinek esetleg nem lenne meg a Pinkpop festival koncert ajánlom hogy szerezze be jó anyag :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...