Jump to content
PirateClub.hu

Prison Break


killergang
 Share

Recommended Posts

Helló!

 

Találtam egy kis infót:

 

Air Date: July 16, 2008

 

Season Code: S03E14

 

After the writers guild strike, Paul Scheuring - co-producer of the series "Prison Break" said in an interview:

 

"I am happy to announce that Prison Break will return with all new episodes, beginning July 16 of this year."

 

"Will there be a Season 4 then?"

 

"Who knows, all I can say is that we will wrap up season 3, episodes 14 though to 22. Then we will see about a season 4"

 

 

-

 

Well then - there we have it, Prison Break will return this fall, with episode 14, aptly named "The Fall of the Company"

 

More to come...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hááát nem kapkodta el a csatorna, de az a lényeg hogy most már végre valahára hivatalos a dolog. Persze nekünk, meg az íróknak eddig is egyértelmű volt, csak csatorna várt a bejelentéssel. Nick Santora MySpace blogjában írta meg a hírt, amit lefordítottam és megtaláljátok a tovább után.

 

Prison Break-es szép jó reggelt mindenkinek!

 

A 4. évadot hivatalosan is berendelték

 

Szerdán kaptuk a hírt, hogy végre hivatalosan is berendelte a csatorna A szökés 4. évadát. Ez nagyszerű hír és mind nagyon izgatottak vagyunk. Jövő héten költözködünk a Fox stúdióiba és sajnos búcsút kell intenünk annak a helynek, ami az elmúlt 3 évben az otthonunk volt... azért olyan szomorú dolog ez, hiszen ezek csak nyomorult épületek. Viszont az új irodám kb. fele akkora, mint a régi egy nagyon pici ablakkal, ami alapvetően szívás lenne... kivéve, ha... olyan emberekkel dolgozhatok nap mint nap, akiket szeretek, tisztelek és akikkel kiélhetem a kreativitásomat. Szóval, igazából rohadtul nem érdekel hogyan néz ki az új irodánk! :) Azoknak, akik ünneplik a Húsvétot kellemes ünnepet kívánok! Én otthon leszek és ünnepi ebédet tartunk a családdal /unokatestvéreim jönnek vendégségbe/ és barátokkal /többek között A szökés egyik írójával, Kalinda Vazquez-zel/ – biztosan jó hétvége lesz, ami egy annál is jobb héthez vezet, amikor végre fejest ugorhatunk a PB 4. évadába!

 

Minden jót!

Nick

 

Ui.: Tudom, hogy iszonyatosan el vagyok csúszva a hozzászólások megválaszolásával, de mivel heti több tucatot kapok és mostanában eléggé lefoglalt a PB és akkor a rengeteg e-mail-ről még nem is beszéltem, így szinte lehetetlen, hogy mindegyikre válaszoljak. Szóval sajnálom, hogy nem mindenki kapott választ senki ne tekintse személyesnek.

 

forrás: szokesfan.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

4. évadként folytatják mivel új szálakat kezdenek a történetben!Bár a Sona-t látjuk még hiszen Scofield hűséges barátja Sucre ott raboskodik és Michael ezt nem hagyhatja. ;) Amúgy a magyar szinkron tényleg nagyon gáz!Egyébként a láttam már a 4. évad promoját és nagyon ígéretesnek tűnik az új szezon! B):rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Aki már nagyon várja a 3. évadot annak ajánlom a www.thepiratebay.org oldalt mert ott ha beirjátok hogy PRISON BREAK 3 EPISODE 2 akkor láthatjátok hogy kiadja az összeset. kár hogy angolul. dE sebaj beirjátok google ba hogy prsion break 3. évad felirat akkor találhattok oldalakat

de van itt egy jóóó: http://www.hosszupuskasub.com/keres.php Lesz 4. ÉVAD IS:D:D :D

 

ird a keresőjébe hogy szökés és ott lesz csáó

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát érdekes egy évad lesz, de már ez nagyon nem kellet volna, mert ennek már semmi köze ahhoz a szökéshez amit az első évadban megismertünk :D Bár az igaz, hogy valahogy le kell zárni. Remélem nem lesz ötödik sorozata, mert azzal nagyon elfogják rontani szerintem. De majd elválik :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...