Jump to content
Sign in to follow this  
killergang

Prison Break

Recommended Posts

igen akkor,és rájöttem h télleg a bellick az aki az utsó rész végén a földön fetreng a börtönben! durva h alázzák! :D

Téma megosztása

Hát szerintem szégyen, amit szinkron néven művelnek ezzel a sorozattal, lásd Mahone, vagy a többiek idegtépő vinnyogása...

De ha annyira szinkronos kell, valaki biztos folyamatosan tölti fel ezt is szinkronosan. Ha nem itt a fórumon, nézz szét máshol, torrentoldalakon, ma vagy holnap már biztos lesz.

Téma megosztása

Én az itteni közösségben bízom, hogy valaki megossza, mert nemigazán van sajnos arra időm, hogy keresgessek olyan oldalt, ahol felteszik szinkronnal.

Azért köszi!

Téma megosztása

Zsíír, THX!!

Már nagyon várom a 3. évadot,

A második évad jó lenne szinkronosan... ugyan láttam felirattal, s most megy az RTL en, de jó lenne ha meglenne szinkronosan is...

Téma megosztása

thx nagyon durva már várom!

A 2.évadot ugy néztem végig hogy amint lement amcsiba már másnap és is néztem! Már nagyon nagyon várom mit találnak ki a 3.ra!!

Téma megosztása

Ígéretesnek tűnik. amúgy, ha jól tudom, akkor ezt, mármint a Szökést, addig fogják forgatni, amíg van nézettsége. Másszóval, ha sikerült mindig szinten tartani az közönség érdeklődését, akkor sosem lesz vég. :P

Téma megosztása

Az első évadot tv-ben néztem, és még a második évad első részét is, de aztán már nem bírtam tovább és leszedtem az egészet. :) Szal az elmúlt két napom a második évadról szólt mert totál a monitor elé ragasztott.

Láttam ezt a 17 perces cuccot is, szerintem baromira izgalmas lesz ez is, legalábbis nekem tetszett és már tök várom. :)

És már csak 10 nap van hátra az amcsi premierig... B)

Téma megosztása

esetleg megtudná vki mondani hogy a 27. perc környékén amikor a Scofield beszélget a négerrel szól a háttérbe egy zene hogy annak mi a cime meg ki az előadó??

Téma megosztása

hát vége lett :( kár pedig jó volt, bár nagyon látszik rajta, h még csak a felénél jár az évad. az utolsó részen szvsz csak annyit változtattak, h hozzávágták az énekes/zenés részt

Téma megosztása