Jump to content
PirateClub.hu

Prison Break


killergang
 Share

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Aki elejétől végéig látta a szökést, mi a véleményetek????? Az utolsó részen sirtatok, mert én nagyon!!! Fél órát kb! Soha még film nem hatott meg, és főleg nem ennyire!!! 23-24es részről beszéek!

 

422pbfinale-sc51-0064_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

sajnos az utolso reszeket meg nem lattam de alig varom

amugy a kedvencem

 

 

NEKEM MÉG MINDIG EZA KEDVENC SOROZATOM!

akarcsak nekem

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit, új vagyok itt, a fórumon is és ezen a weboldalon is.

Imádom ezt a sorozatot, csak sejtettem, hogy szomorú vége lesz...ha jól értem Scofild hal meg?

Itt nincs Spoiler ugye? nagy betűvel írtatok, hogy aki nem akarja, az ne tudja a végét!

 

Más fórumon olvastam a szomorú végét a sorozatnak. :(

 

Nekem még kedvencem a Ments meg is...majd keresgélek még itt, biztosan azt is feltette valaki.

Bocsesz, ha nem jó helyre írtam most.

 

Ajánlották ezt az oldalt, mint kezdő letöltő...remélem sikerül is.

Még nehezen igazodom el az oldalon, remélem megtalálom amit keresek.

 

Üdvözlettel: mirimag

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

A szökés első évada zseniális volt, a többivel meg szépen lassan haladtak a béka seggéig. Személy szerint örültem, hogy vége, nem mintha nem néztem volna, de ez már inkább guilty pleasure volt, mint igazi élvezet.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Én az RTL-en nézem a Szökést, és őszintén szólva örülök neki, hogy ez az utolsó évad. :huh: Epizódról epizódra egyre gyengébb, sőt, rosszabb, az ötödik szezon első néhány része, nagyjából a Scylla megszerzéséig, még úgy elment, de most már nagyon ellaposodott, tele van klisékkel, rosszabbnál rosszabb megoldásokkal, sokszor már a fejemet fogom, annyira gyenge, néha még a szereplőkön is az érződik, mintha unnák már az egészet, csak legyen már végre vége, kapják meg a fizetésüket, és mehessen mindenki, amerre lát. Szóval ahhoz képest, hogy az első évad mennyire eredeti, és egyszerűen fogalmazva jó volt, a záró szezon annyira ötlettelen és rossz. <_< Most már nem hagyom ott, végignézem, de aztán ennyi, el van felejtve.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 5 years later...

prison_break_-500x294.jpg

 

Készül az új Prison Break-sorozat

 

-Berendelt a FOX-

Hivatalosan is bejelentették a Prison Break felélesztését egy 10 részes event sorozat fog érkezni 2016-ban.

Viszont részlet még kevés van, csak annyi biztos, hogy Wentworth Miller (Michael Scofield) és Dominic Purcell (Lincoln Burrows) visszatérne, ismét szökés lenne valahonnan (valószínűleg fordított felállásban), s egy harmadik főszereplőről is szó van, és persze a régi karakteret röpke visszatéréséről. A készítő megint csak Paul Scheuring lenne.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Ahhoz képest, hogy elvileg nem is olyan régen kezdték el forgatni A szökés (Prison Break) ötödik szezonjaként is emlegetett új minisorozatot, már most megérkezett a produkció első előzetese, amely kapásból néhány érdekes infót árul el a folytatás sztorijáról.

 

A kedvcsinálót nézve megtudhatjuk, hogy Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies) egyedül neveli a Michael Scofieldtől (Wentworth Miller) született kisfiát, mígnem egy napon felbukkan a Zsebes (Robert Knepper) és arról informálja Lincoln Burrowst (Dominic Purcell), hogy úgy tűnik, az öccse csodával határos módon életben van, méghozzá valahol egy Isten háta mögötti börtönben, ahonnét persze ki kellene őt hozni. Nem is kell több Lincolnnak és szemlátomást Golyófejjel (Rockmond Dunbar) összefogva felkerekedik, hogy megtalálja és megszöktesse Michaelt.

 

Az előzetes alapján határozottan izgalmasnak ígérkezik a 2005-2009 között futott sorozat új évada, amely szeptemberben fog startolni a Fox amerikai csatornáján.

Forrás: 

http://filmsor.net/


 


https://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA


Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...