Jump to content
PirateClub.hu

Prison Break


killergang
 Share

Recommended Posts

megnéztem az első két részt, hát... nálam a PB a top3 sorozatban van (volt?), de ez a leszámolás az első részben nagyon gáz volt, csakúgy mint az újdonsült fekete terminátorunk, és maga a sztori.. mint vmi elrontott mission impossible :S

remélem azért lesznek jó részek, de ezzel az évaddal sajnos már tényleg ideje befejezni..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szerintem ennek már semmi köze a prison breakhez... szerintem simán át is lehetne nevezni a sorozatot... amúgy elég érdekes ez a negyedik évad kiváncsi vagyok milyen furfangos dolgokat találtak ki.. amúgy szerintem akkoris ha nagy közönség fogja nézni a negyedik évadot akkor se csináljanak ötödiket, mert már ígyis elcseszték. elég lett volna 3 évad is.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Szerintem is jobb feliratosan, mert sokkal jobbak az eredeti szinkronok! :)

Most már amerikában a 7. résznél járnak a 4. évadból, szóval lenne mit nézned :) De ha szinkronosan akarod nézni akkor ki kell várnod amíg az RTL Klub megveszi és leszinkronizálják. Szerintem legkorábban Szeptemberben lesz csak M.o.-n.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Hát ez a rész nálam 9,999/10-es!

 

Végre most úgy izgultam, hogy mi lesz mikor az első évadban szöktek! :)

 

Kíváncsi vagyok, hogy Self-nek mire kell a Scylla!

 

Én ezt ugyan így gondolom! Eddig a részeket fekve néztem, most muszáj volt felülnöm! :) A világ legjobb sorozata! :P

Link to comment
Share on other sites

No ez tényleg nekem is nagyon tetszett, de én már az elejétől fogva annyira éreztem, hogy ez lesz. Persze néha elhesegettem a gondolatot Selfről, hogy "áááá mégse, túl sok filmet láttam már", erre mégis.:) Ettől függetlenül nagyon élveztem ezt a részt és kiváncsi vagyok a hátralévő kettőre. Egyébként biztos, hogy befejező évad?

Link to comment
Share on other sites

Még nem biztos, mert a főszereplőknek (Michael, Linc, Sucre, T-Bag) 7 évadra van szerződésük. De Mahone-nak elvileg ez az utolsó évada, mert egy másik sorozatban kapott szerepet. Remélem lesz 5. évad, de nagy valószínűséggel a nézettség romlása miatt nem lesz, mert nem éri meg nekik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...