Jump to content
PirateClub.hu

MotoGP


grabo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hali !

 

Én személy szerint ki nem állhatom Gibernaut mert ugyanolyan alattomos sunyi disznó mint Faubel , hisz spanyol Ő is ! a spanyol motorosok közül talán csak Pedrosa és Lorenzo aki normálisan versenyez piszkos eszközök nélkül.

 

Azért szerintem ez a páros még legalább 2 évig meghatározó lesz a motogp-ben :

Rossi018.jpg

Link to comment
Share on other sites

Simoncelli miatt esik ki mindenki még nem figyelted meg! Ő csak megy és megy mással nem foglalkozik! Sok van már a rovásán. Szegény Barberát is kiütötte a célnál! A kommentátorok is megmondták már hogy egy köcsög, de ők szépen mondták! Ennyit erről!

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Akkor bizonyára nem emlékszel azokra a kedves dolgaira ahogyan a ducatival kilökte már a rajtnál Rossit egy ízben , aztán szintén a rajtnál Capirexet is elütötte szabályosan ! A hondás versenyei még talán a fénykorát jelezték , de amikor a ducatihoz került akkor már csak a Rossi elleni bosszúja éltette !

 

Dori162 : Tessék:

http://www.alvarobautista.co.uk/

 

E-Card oldal:

http://www.alvarobautista.co.uk/postcards/pick.php?p_type=bati&card_type=&senders_name=&senders_email=&rec_name=&rec_email=&collect_code=&message=

 

Fanshop :

http://271955.spreadshirt.net/en/GB/Shop

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Én személy szerint ki nem állhatom Gibernaut mert ugyanolyan alattomos sunyi disznó mint Faubel , hisz spanyol Ő is ! a spanyol motorosok közül talán csak Pedrosa és Lorenzo aki normálisan versenyez piszkos eszközök nélkül.

 

Teljesen igazad van Lac,mind2 dologban télleg ugyanolyan sunyi mint Faubel! Pedrosa és a Lorenzo mellé hozzátenném még Alvaro Bautistát mer akármennyire utálom ő se olyan alattomos mint Faubel és Gibernau!

 

Link to comment
Share on other sites

Alattomos, nagy képű, sunyi, apuci kedvence, irritáló szaralak Gibernau. És igen direkt lökte ki őket,mert annyira szerencsétlen,hogy nem tudta bevenni a kanyart. Mondj egy példát amikor Rossi kiütött valakit,mert ha ki is üt akkor előzés közben ráhúznak ő meg tartja az ívét,de Gibernau egyenesen belerepült akárkibe...

Link to comment
Share on other sites

Alattomos, nagy képű, sunyi, apuci kedvence, irritáló szaralak Gibernau. És igen direkt lökte ki őket,mert annyira szerencsétlen,hogy nem tudta bevenni a kanyart. Mondj egy példát amikor Rossi kiütött valakit,mert ha ki is üt akkor előzés közben ráhúznak ő meg tartja az ívét,de Gibernau egyenesen belerepült akárkibe...

egyszer csinált hülyeséget gibernau, a spanyol nagydíjon és nem hiszem h szándékos volt,mert ő járt a legrosszabbul

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Akkor bizonyára nem emlékszel azokra a kedves dolgaira ahogyan a ducatival kilökte már a rajtnál Rossit egy ízben , aztán szintén a rajtnál Capirexet is elütötte szabályosan ! A hondás versenyei még talán a fénykorát jelezték , de amikor a ducatihoz került akkor már csak a Rossi elleni bosszúja éltette !

 

Dori162 : Tessék:

http://www.alvarobautista.co.uk/

 

E-Card oldal:

http://www.alvarobautista.co.uk/postcards/pick.php?p_type=bati&card_type=&senders_name=&senders_email=&rec_name=&rec_email=&collect_code=&message=

 

Fanshop :

http://271955.spreadshirt.net/en/GB/Shop

 

 

 

 

 

Köszike! Rendi vagy!

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

A gond csak az hogy az Eurosporton hozzáértők közvetítettek és a versenyeknek szenteltek egy egész délelőttöt , míg a magyarok tuti ezt nem fogják megtenni ! El fogunk esni megint egy csomó jó kis történettől technikai bemutatótól és visszatekintőtől !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tiszteletem az Uraknak! :)

Közvetítés miatt aggódok kicsit, igaz utóbbi időben m1-en jóval élvezhetőbb volt, mint Eurosporton. Ami Eurosport mellett szólt az az, hogy egész délutánt futamoknak szentelték, díjátadók, interjúk stb. Na de szerintem ne aggódjunk meg lesz itt oldva minden.

Ne feledjétek jövő héttől kezdődnek tesztek. Holnap 250-es teszt lesz Talma is tesztelni fog. Reméljük a legjobbakat! :) És próbáljuk meg kivárni valahogy az első futamot, ami csak április közepén lesz... :(

 

Tiszteletem az Uraknak! :)

Közvetítés miatt aggódok kicsit, igaz utóbbi időben m1-en jóval élvezhetőbb volt, mint Eurosporton. Ami Eurosport mellett szólt az az, hogy egész délutánt futamoknak szentelték, díjátadók, interjúk stb. Na de szerintem ne aggódjunk meg lesz itt oldva minden.

Ne feledjétek jövő héttől kezdődnek tesztek. Holnap 250-es teszt lesz Talma is tesztelni fog. Reméljük a legjobbakat! :) És próbáljuk meg kivárni valahogy az első futamot, ami csak április közepén lesz... :(

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Ma szinte repkedtem a boldogságtól , mert elmentem itt pesten az Árkádba erre a rendezvényre !

Talma_plakat.jpg

 

Találkoztam Talmácsi Gáborral és azt kell mondanom hogy nála közvetlenebb mosolygósabb szerényebb sztárallűröktől mentesebb világbajnok nem is létezik !

 

- Mikor sorra kerültem kezet fogtunk s csak annyit tudtam mondani a meghatódottságtól , hogy : Mindent köszönök !!!

- Erre Talma csak ennyit válaszolt : Én köszönöm hogy eljöttél !!!

 

S íme az eredeti játék aláírva a világbajnokunk által !!!!

al__rtatalma.jpg

 

Ez a találkozás örök élmény marad mint az aláírt játék és poszter is !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hivatalos: A Kawasaki kiszáll a MotoGP-ből

 

 

Ahogy arra már hetek óta számítani lehetett, a Kawasaki vezetése pénteken kiadott hivatalos közleményében megerősítette, hogy azonnali hatállyal felfüggeszti MotoGP programját, és elhagyja az elitkategóriát.

Kép a cikkhez: Hivatalos: A Kawasaki kiszáll a MotoGP-ből

Szólj hozzá a cikkhez!

Karácsony napján reppent fel a hír, miszerint a japán nagyvállalat komolyan fontolgatja kiszállását a sportból, ám mivel a hét első napjaiban nem történt bejelentés, felcsillant a remény, hogy a cég az utolsó pillanatokban meggondolta magát.

 

Azonban a vezetőség csütörtökön tartott megbeszélése után, a Kawasaki hivatalosan is megerősítette, hogy azonnali hatállyal elhagyja a MotoGP-t.

 

"Meghoztuk a végső döntésünket, miszerint nem folytatjuk tovább a MotoGP-ben" – mondta Katsuhiro Sato a Reuters hírügynökségnek. "Nem volt könnyű döntés, ezen dolgozunk már december közepe óta."

 

A Kawasaki döntésének hátterében a gazdasági világválság áll.

 

"A jelenlegi gazdasági helyzetben, míg a helyzet nem javul, nagyon nehéz megjósolni, hogy visszatérünk-e a sportba" – tette hozzá Sato.

 

A japán cégóriás kiszállásával a 2009-es versenyzői páros, John Hopkins és Marco Melandri indulása veszélybe került a következő idényben, bár van remény arra, hogy a 125-ös és a 250-es géposztályban is jelen lévő Aspar csapat futtatja majd tovább az ex-gyári motorokat az idei évben.

 

A Kawasaki a bajnokság utolsó helyén végzett a tavalyi esztendőben, és 2003-as visszatérése óta egyetlen futamgyőzelmet sem szerzett, legjobb eredménye néhány dobogós helyezés volt az elmúlt években.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...