Jump to content
PirateClub.hu

Új szabályzat


Smurf
 Share

Recommended Posts

Éppen ezért vannak egyéb alternatívák is a figyelmeztetés csökkentésére :) Pl. Halott link jelentési akciók, vagy folyamatos segítségnyújtás (Segítség fórumrész, Requests, stb....)

 

De annyit feltölteni bármilyen nettel lehet... (csak türelem kell hozzá és pl. egy Rapiduploader progi feltelepítése, ami megkönnyíti.... )

 

Én anno Gospel-től kaptam csökkentést a jelentések miatt!

De már egy jó 4-5 hónapja segítkezek a "Segítség" fórumban és nem kaptam levonást...

Mondjuk szívesen teszem mert jó érzés alapból mindennap járok oda.

Link to comment
Share on other sites

Hali.

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e. Szerintem a letöltési fórum szabályain kéne változtatni. Méghozzá úgy, hogy csak a Data.hu-ra lehessen tölteni. Erre azért lenne szükség, mert nagyban javítana a fórum milyenségén. Én személy szerint nem fogok nekiállni leszedni egy RapidShare-s 700 megás filmet, vagy esetleg egy 4.7 GB-os játékot 5-6 óra folyamatos letöltés alatt. Data.hu-ról mindent le lehet szedni a maximum sávszélesség kihasználáslval, míg pl RapidShare-ről ~100 kb/s el jön egy olyan embernek aki tudna szedni akár 800 kb/s-el is de nincs neki Premium Accountja.

 

Remélem elolvasásra kerül a postom. Ha igen akkor köszönöm.

 

sOnt

Link to comment
Share on other sites

Már ezerszer le lett írva hogy miért nem jó a data. Mellesleg én csak a Rapid Pontok miatt töltök fel, nagyon lassan töltök fel de legalább kapok érte premiumot, ha datára töltenék akkor semmit se kapnék.

Ha ezt a szabályt bevezetnék akkor biztos hogy jóval kevesebb feltöltés lenne, ha data mániád van akkor menj az ilyen fórumokra, ahol csak arra a szutyokra töltenek fel.

Link to comment
Share on other sites

hát szerintem ez egy nagy ostobaság sOnt

 

pici nosztalgiával bevezetném...

mikor én ezt elkezdtem, baromira örültem, ha 2-3 nap alatt lejött egy film, és elégedett is voltam, mint gondolom ahogy nagyon sokan mások is

 

de most, mikor apuci meg anyuci mindenkinek veszi a legdrágább leggyorsabb netet, valahogy nagyfokú igényesség kezdett megjelenni, KÖVETELŐZÉS formájában, és leginkább azok irányából, akiknek lilájuk sincs arról mi munka egy feltöltés

(ami még elég zavaró, hogy ezzel párhuzamosan, egyre inkább csökkent a tisztelet és a hála a feltöltők munkájáért, munkájuk tárgyáért.)

 

aztán, itt bárki bármihez ingyen hozzájuthat, és ha egyszer ezt megteheti, had ne ő döntse már el hova töltsön fel egy uploader, az maradjon az ő szíve joga, mivel:

 

ő illegális tevékenységet végez, sokan nem csak azt mérlegelik, honnan jön le gyorsan a film, hanem azt is, hova lehet gyorsan feltölteni, hol maradnak meg sokáig a cuccok, hol a LEGKISEBB A RIZIKÓ A MEGBUKÁSRA...

 

és azért már uram bocsánat, de elmúltam 18, büntethető vagyok, magyar állampolgár, és nem fogok egy magyar szerverre illegális cuccot felnyomni, amely minden kis kérésre minden adatot kiad rólam, ha kell, a hatóságnak.

 

erre külföldi tárhely esetén jelentősen kisebb az esély, mivel általában nemzetközi szintre nem szoktak átnyúlni ilyen esetben a dolgok.

 

szóval az én álláspontom meg az, hogy ip címmel együtt bannolni kéne mindenkit, aki ilyen butaságot kér, hogy a büdi életbe vissza ne jusson erre az oldalra!

nehogy már más szabjon ki előírásokat, arra hogy ő honnan akar letölteni...

ha valaki feltölt, had ő döntse el, hova teszi, és akinek nem tetszik, ELMEHET MEGVENNI A BOLTBA zsíros pénzekért sok esetben

 

és ami a legjobb, olyanok verik a nyálukat, akik nem dolgoznak egy feltöltéssel sem (nem egy meglévő release feltöltésére gondolok, hanem fogni egy dvdt, a megfelelő minőségben rippelni, majd feltölteni, stb), csak kockulnak a gép előtt, hogy óránként le tudjanak szedni 5 filmet... :angry:

 

(a moderátor felé: ha az utolsó mondatommal túllőttem a célon picit, akkor elnézést :) de nagy általánosságba ez az igazság)

Link to comment
Share on other sites

Én személy szerint nem fogok nekiállni leszedni egy RapidShare-s 700 megás filmet, vagy esetleg egy 4.7 GB-os játékot 5-6 óra folyamatos letöltés alatt.

Jó sOnt az te vagy.Én pl. rapidos zenéket leszedek.Meg progikat.Játékot meg haveroktól kérek.Szal nem kell olyanná tenni az oldalt mint a database. :angry:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

Először is bocsi, hogy itt kérdezek, de már a szabályzatnak nagy részét elolvastam, de nem sikerült a kérdésemre a választ megtalálni. Az lenne a kérdésem, hogy ha a nevem pirossal jelenik meg, pl, mikor alul olvasható, hogy kik olvassák a fórumot, az mit jelent? Negatívat? Miért nem feketével van írva?

 

Megtenné valaki hogy segít a válaszadással? Előre is kösz.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Azért, mert jelenleg ilyen nincs közzétéve a fórum oldalain.

Tévedtem. :)

 

Jelenlegiek:

Totyogó - 1

Pelenkás - 5

Pelenkás Bajkeverő - 15

Zsebibaba - 25

Feltörekvő - 50

Lézengő - 75

Jómunkásember - 100

Citromdí­jas - 200

Haladó - 300

Törzsvendég - 400

Bambooocha - 500

Made in China - 600

Vicces Fiú - 700

Anya megengedte - 800

Betűszaporító - 1000

Ninja - 1500

Kisherceg - 1750

Kockafejű - 2000

Azonosítatlan Gépíró - 2250

A fórum (k)réme - 2500

"Fordítva vetted be a gyógyszered?" - 3000

Gumiszoba Szökevény - 4000

Elérhetetlen - 5000

Módosította Piero
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Az oldalon felnőtteknek szánt anyagokat tartalmazhat, ezért ha nemmúltál el 18 éves, akkor ne regisztrálj!

 

Szerintem, a tartalmat le kellene valahogy védeni, és a születési dátum megadását kötelezővé tenni, és a levédés csak annak engedi a tartalom témáját megnyitni, aki elmúlt 18 éves

Link to comment
Share on other sites

ilyen szempontbol agodok én is van 2kamasz gyerekem.

 

Lehet is aggódni. Szegény gyerekek véletlen meglátnak egy meztelen nőt és bekövetkezik náluk egy örök életre szóló lelki torzulás. :P

Furcsa 2009-ben, hogy valaki még mindig ettől fél. Ha már kamaszok akkor valószínű, hogy láttak már "csúnya" dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Üdv Mindenkinek!

Nem találtam jobb topicot a kérdésnek, így hát itt kérdezem.

Minek köszönhetem azt, hogy nem tudok levelet írni, még fórum házigazdának, moderátornak sem? A 20% figyelmeztetésnek?

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm szépen! Ez volt a probléma.

Lenne még 1 kis segítségre szükségem.

Hogy lehet azt beállítani, hogy belemegyek a fórumokba, és az első oldalon, rögtön időrendben a legfrissebb hozzászólást lássam és ne keljen hátralapozzak? Lehet h. pofon egyszerű, más fórumokon sikerült is beállítani, csak itt nem. :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...