Jump to content
PirateClub.hu

Divatzenekar-e a KoRn és a Slipknot?


Psychooo
 Share

Divazenekarnak tartjátok ezt a két zenekart?  

174 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. KoRn

    • Igen
      57
    • Nem
      117
  2. 2. Slipknot

    • Igen
      63
    • Nem
      111


Recommended Posts

Mondja egy rap zenét hallgató :P

1. A Korn nem ugrál maszkokban

2. A maszkokban ugráló zenekarnak is vannak light számai, úgy hogy nem csak csapdossák a gitárt.

Bár azon gondolkozok hogy a gitrácsapkodás alatt általánosságban írtál. Na mind1, úgy sincs köze a topichoz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Szomorú, hogy rengeteg ember ezekkel azonosítja a rock zenét.

Szomorú, hogy rengeteg "rocker" ezekkel azonosítja a rock zenét, közben a többségük még nem is hallot Jimi Hendrixről, fogalma sincs, hogy a Led Zeppelint eszik-e, vagy isszák...és még sorolhatnám.

 

egy értelmes ember :) Jimmi Hendrix a Király

 

de nekem mindkettő bejön a KoRn régi számai nagyon ütöttek mint a Chi meg az Ass Itch

csak sajnos ez az újféle :( hiányzik belőle az a csattogós bass slap

a Slipknot az viszont most is atom zene szerintem egyik se divat csak a tinik keménykednek a

fasza pólókkal

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nem szeretem egyiket sem.

 

Sztem a slipknotnál tiszta szánalom hogy alig férnek fel a színpadra, de ebből a fele nem csinál semmi értelmeset."gyere haver még te is felférsz... majd adunk neked egy baseball utőt és püfölöd amit látsz"

A korn meg... nemtom... az én szememben egyik banda sem ér sokat.Annyit mondjuk a korntól elvártam volna hogy amikor eljátszották a Metallica a tiszteletére a One-t akkor a szólót nem hagyják ki, úgy ahogy van.

Link to comment
Share on other sites

Hát Slipknotnál tényleg kicsit sokan vannak és igazán nincs szükség pár tagra, de aki "püföli baseball ütővel amit lát" ő elég sokmindent tesz a bandáért, pl. a Voliminal dupla dvdt is ő hozta össze, de ennek ellenére meghallgatom főleg ha olyan a hangulatom és most lesz új album ^^

Én inkább a KoRn-tól idegenkedtem el, nagyon szánalmasak azok a hülye háttérzenészek... <_< pedig a régi KoRnt imádtam.

Link to comment
Share on other sites

Nem azért lesz egy banda divatbanda, mert divatból hallgatják <_<

A Slipknot csak a 2. album idején vette fel a sátánistás stílust, de azt is csak lázadás miatt, mivel az első album után mindenki lesátánistázta őket, pedig ennek mégcsak a jelét se mutatták. Agresszív szövegeket nemcsak sátánisták írnak. :rolleyes:

Olyanok ne írjanak már akik nem ismerik a bandákat.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
A SlipKnot meg egyszerűen primitív.

"Kevés vagy, mint SlipKnot-ban a dallam"

Látod azt amit te írsz öreg?? A slipknot dallamtalan? Hallottad már az új albumot te féreg?? Sztem a slipknotban van dallam, de ettől nem divatzene! Sztem inkább te vagy kevés mint a gilisztába a gerincvelő!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Egyik se divatzene és mindkettő f@sza

 

 

Ac/Dc, Tankcsapda, Iron Maiden, Depresszió, Metallica és még évekig sorolhatnám csak ezen a héten milyen feliratú pólókat és pulóvereket láttam szóval erről ennyit

 

 

 

 

a Slipknot új albuma jó lett és a KoRn most készíti az új albumát ami elvileg visszatér a régi stílushoz

Link to comment
Share on other sites

Egyik sem divatzenekar.

 

Én KoRn rajongó vagyok, tény h a régi számaik sokkal jobbak voltak, mint az újak, de ezek sem rosszak (kicsit finomítottak a stílusukon). A Slipknotot is bírom, a koncertjeiken mindig fergeteges hangulatot teremtenek.

 

*Azt nem értem, h aki nem ismeri ezt a két zenekart az miért szólja le őket és mondja azt h divatzenekar...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ez nem lehet kérdés, természetesen mindkettö az, csak végig kell nézni egy pesti utcán, vagy be kell menni egy általános iskolába és megkérdezni a suhancokat hogy ha rock akkor mit ismernek belöle, tuti hogy az egyik a slipknot, a korn kicsit kevésbé jellemző de azis eléggé ott van az élvonalban.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...