Jump to content
PirateClub.hu

Recommended Posts

Helló!

A Kapcsolatok-ra "Invalid URL" üzenet jön a MEGA-tól. A Tudásháló és A nap amely megváltoztatta a világot linkjeire pedig a már-már szokásos "Enter decryption key" üzenet. Azokat megpróbálom máskor letölteni, de a "Kapcsolatok" linkjével nem tudom, hogy mit lehet kezdeni.

8 órával ezelőtt, bear2107 said:

Helló!

A Kapcsolatok-ra "Invalid URL" üzenet jön a MEGA-tól. A Tudásháló és A nap amely megváltoztatta a világot linkjeire pedig a már-már szokásos "Enter decryption key" üzenet. Azokat megpróbálom máskor letölteni, de a "Kapcsolatok" linkjével nem tudom, hogy mit lehet kezdeni.

Kíváncsiságból kipróbáltam a "Kapcsolatok"-at, és nekem gond nélkül elindul a letöltés, nincs a link-kel semmilyen probléma.

• Thanks 1

Az "Enter decription key" - re a megoldás (nálam bevált) hogy egy vagy két kattal kilépsz a pirate-ból - azonnal vissza a pirate -be és máris jön a letöltés. Sok sikert!

• Thanks 1

Köszönöm, ma már lejött a "Kapcsolatok", köszönetem a feltöltésedért!!! Az "enteres" trükköt nem ismertem, ki fogom próbálni!

mŰXIK! MIND A 4 LEJÖTT PIKK-PAKK. Fel tudnátok tenni többet tőle - nagyon jó filmek is vannak vele! ÜDV

11 hours ago, trabu said:

mŰXIK! MIND A 4 LEJÖTT PIKK-PAKK. Fel tudnátok tenni többet tőle - nagyon jó filmek is vannak vele! ÜDV

Kedves Trabu!

A moly.hu szerint csak ez a négy könyv jelent meg magyarul.

• Thanks 1

Köszönöm..nagyon szeretem, eredeti és értelmes- Filmjeiről tudsz vmt?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.