Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
Mia

Sharon Bolton könyvek

Recommended Posts

Halj meg kétszer!

"Ragyogóan indul hajnalban a léghajós kirándulás az angol táj fölött. Ám a tizenhárom utasból nemsokára csak egyvalaki marad életben. Éppen az, aki szemtanúja volt egy kegyetlen gyilkosságnak, amelyet akkor követtek el, amikor a léghajó ellebegett a szörnyűség fölött.

JESSICA LANE. A túlélő szemtanú. A nővérének szánta születésnapi ajándékul a kirándulást. Tényleg minden hátsó szándék nélkül választotta a különleges meglepetést?
AJAX MALDONDANDO. Az eljáró nyomozó. A férfi még soha ennyire elszántan nem fogott hozzá egyetlen ügyhöz se. Vajon milyen magánéleti szálak mozgatják?
PATRICK FAA. Az elvetemült gyilkos. De kit ölt meg, akinek eltűnését senki nem jelenti a rendőrségen?

És legfőképp: milyen ördögi játszma, milyen sötét erő hozza egyetlen történetbe ezt a három embert? Hiszen semmi közük nincs egymáshoz. Vagy mégis?"

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Egyikünk hazudik

"Lecter Hannibal óta nem volt ennyire zseniális sorozatgyilkos. Dr. Hamish Wolfe intelligens, karizmatikus és nagyon meggyőző orvos. Eközben olyan sorozatgyilkos, akit három nő kegyetlen meggyilkolásáért ítéltek el életfogytig tartó börtönbüntetésre.
Maggie Rose briliáns elméjű, elfoglalt ügyvédnő. Jogi praxisa mellett bestseller krimiket ír, specialitása a megtörtént eseteken alapuló bűnügyi történetek. Rejtélyes, visszahúzódó természet.
Hamish szerint csakis Maggie szabadíthatja ki őt a börtönből. Letartóztatása óta ártatlannak vallja magát, és alig várja, hogy Maggie segítségével felülvizsgálják az ügyét.
Maggie habozik. Pedig az orvos azt is megengedné, hogy könyvet írjon az esetről. De mi van, ha valaki titokban már rég elkezdte írni a kettejük történetét?"

Hidden Content

• Like 4
  • Thanks 15

Szia!

Tegnap egész nap számtalanszor próbáltam letölteni a Halj meg kétszer!-t epub-ban, de a captcha kód megoldása után, a letöltésere kattintva mindig ez az oldal jön be:

Hidden Content

A mobi verzióval is hasonló a helyzet.

Gondoltam mára hátha megjavul a data, de a mai próbálkozásom is ugyanazt az eredményt hozta. Ha tudod, tedd fel légy szíves egy másik ingyenes tárhelyre is.

36 minutes ago, kovacs0 said:

Szia!

Tegnap egész nap számtalanszor próbáltam letölteni a Halj meg kétszer!-t epub-ban, de a captcha kód megoldása után, a letöltésere kattintva mindig ez az oldal jön be:

Hidden Content

A mobi verzióval is hasonló a helyzet.

Gondoltam mára hátha megjavul a data, de a mai próbálkozásom is ugyanazt az eredményt hozta. Ha tudod, tedd fel légy szíves egy másik ingyenes tárhelyre is.

Megpróbálok segíteni.

epub:

Hidden Content

mobi:

Hidden Content

• Like 2
  • Thanks 1

Köszönöm a segítő szándékot, de mint írtam, nekem a Halj meg kétszer! kellene.

1 hour ago, kovacs0 said:

Köszönöm a segítő szándékot, de mint írtam, nekem a Halj meg kétszer! kellene.

Halj meg kétszer:

epub

Hidden Content

• Like 2
  • Thanks 3

Én most is próbáltam letölteni, amit felraktam és le is jön probléma nélkül. Nem tudom, hoghy ilyenkor mi lehet a baj! Nekem, azonban, nem kell kódot beírnom. Azt sem tudom, hogy mi az a ddl7 a linkben, mert az enyémben nincs olyan.   Le akartam tölteni előfizetés nélkül, de nekem úgy sem kellett beirkálnom semmit, azonnal bejött a letöltés. 

• Like 1

Az ingyenes letöltés így néz ki nálam:

Hidden Content

Ezt a felvételt most készítettem, tehát még mindig letölthetetlen számomra.

Próbáltam Firefox, Chrome és Microsoft Edge böngészőkkel is. Próbáltam reklámblokkolókkal és kikapcsolt reklámblokkolókkal is. Próbáltam Jdownloader2-vel is, de az nem boldogul a captcha kódokkal. Nem tudom, mi okozza ezt a problémát, de egy ideje már előjött. Először csak a feltöltés másnapján engedte a letöltést, de most már harmadik napja nem enged ingyenes letöltést. Nem csak ezzel az egy könyvvel van gond, hanem az összes ingyenes data letöltéssel, mást sem tudok letölteni. Nincs data előfizetésem, mivel szerencsére azok a filmek, játékok, stb., amiket letöltenék innen, más, ingyenes tárhelyekre is felkerülnek. Ezért a néhány könyvért, amik a méretük miatt ingyenes letöltésűek kellene, hogy legyenek, nem fogok előfizetni. Most is megoldódott a data nélkül, ezúton is köszönöm a rugalmas, alternatív feltöltést.

• Like 1

Kíváncsiságból kipróbáltam Mia data-s linkjeit, és nálam tökéletesen működnek. Nem használok semmilyen letöltő programot, a Firefox-ból töltök le.

Megvan a hiba!

VPN-t használok és azt kikapcsolva sikerült letöltenem a data-ról. Eddig is VPN-nel töltöttem le probléma nélkül, úgy látszik, ez most megváltozott.

Ez elég gáz. A VPN-t többek között pont azért használja az ember, hogy ne lehessen lekövetni a letöltéseket. Ha csak kikapcsolt VPN-nel enged ezentúl letölteni a data, az még eggyel több indok, hogy minél inkább kerüljem ezt a tárhelyet.

Sajnos nekem csak a Datára van előfizetésem. Ha máshova pakolom fel, előbb, vagy utóbb eltűnnek az anyagok. Nem csak könyveket tárolok ott.

• Like 1
  • Thanks 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.