Jump to content
PirateClub.hu

Az első csók


DJ Logeen
 Share

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A legeslegelsőnél még túl fiatal voltam (talán 6 éves), úgyhogy azt nem veszem számításba... később kb 6. os vagy 7.es koromban volt az első normális... hát kb olyan volt hogy nem éreztem a lábamat XD amikor elindultam olyan volt mintha lebegtem volna :D Volt egy kis áramszünet :lol: nem tom hogy értem haza egy darabban.

Link to comment
Share on other sites

16 évesen, második utáni nyári szünetben történt, egy akkori osztálytársnőmmel, akivel már fél éve-éve vonzódtunk egymáshoz.

akkor nyáron elég sokat jártunk össze és egyik este az elköszönésből 5 perc csókolózás lett.

pirultunk mindketten, aztán a kínos csend közben jobb ötlet híján inkább folytattuk, mennyei volt :)

elkéstem az utolsó buszomat és mehettem haza gyalog, de mintha csak repültem volna hazáig!

1 évig jártunk is.. szép időszak volt :blush:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Én megfogadtam, hogy szakítok kocka életmódommal

 

Nos nekem is ez segített :) Az első barátnőm szakítani akart mert idézem: "wow....." tartott xD

 

Aztán hirtelen letöröltem mindent, sportolni kezdtem meg társaságba járni... (persze nem így egy nap alatt)

Sajna így is elhagyott, de most 1000szer jobb bnőm van ;)

Alényegre térve vele volt az első csók ^^ durván a 2. napon átmentem hozzájuk és DVD-t néztünk ... először odahajoltam puszit adni neki erre hirtelen letámadott XD gyorsan elhuztam a fejem aztán gyorsan vissza :)

Amugy abból a filmből ilyen 10 perces részek ki-ki maradtak :P

 

És azóta sem alakultam vissza (idézem anyámat:) zombivá :)

 

De teljesen az aranyközépúton átbillenni sem szabad... Egyszer Balatonalmádiban aluudtunk egy ismerőseinknél és a csaj egy évvel idősebb nálam... és hívták a haverjai telón h jöttek busszal... Aztán kérdezte elmegyek-e vele, mondta hogy rendesek meg minden... Aztán mire odaértünk az egyik full részeg volt, amásiknál volt cigi + pia (15 évesen :S) egy gyerek nem csinált semmi extrát... de lekésték a részeg miatt az utcsó buszt is Veszprémbe :) IJ

Link to comment
Share on other sites

Ez nagyon sulyos,mivel nekem az elso csok ugy alakult,hogy logtunk a sulibol es es a lany hazaban vodkat

fogyasztottunk (nekem:alt.isk.neki:kozep) es amikor a furdoben lecsokoltam arasznyi hosszu fika pattant elo az orrombol,ugye a szamon nem tudtam levegot vetelezni,es ez termeszetesen szetkenodott az arcunkon ... pfujjj bazze

Nem vette el a kedvet ,mert ruha alatti ujjazas es huzogatas is volt.Es mint kesobb hallottam a kesobbi baratnoimtol,az ilyen

"kedves" spontan esetek a reszukrol is sikeresek szoktak lenni pl: elsore kis belebofi a srac szajaba -> azatqrva:)

Teljesen erthetetlen !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ez nagyon sulyos,mivel nekem az elso csok ugy alakult,hogy logtunk a sulibol es es a lany hazaban vodkat

fogyasztottunk (nekem:alt.isk.neki:kozep) es amikor a furdoben lecsokoltam arasznyi hosszu fika pattant elo az orrombol,ugye a szamon nem tudtam levegot vetelezni,es ez termeszetesen szetkenodott az arcunkon ... pfujjj bazze

 

Ezen nagyon sokáig nevettem! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ez nagyon sulyos,mivel nekem az elso csok ugy alakult,hogy logtunk a sulibol es es a lany hazaban vodkat

fogyasztottunk (nekem:alt.isk.neki:kozep) es amikor a furdoben lecsokoltam arasznyi hosszu fika pattant elo az orrombol,ugye a szamon nem tudtam levegot vetelezni,es ez termeszetesen szetkenodott az arcunkon ... pfujjj bazze

Nem vette el a kedvet ,mert ruha alatti ujjazas es huzogatas is volt.Es mint kesobb hallottam a kesobbi baratnoimtol,az ilyen

"kedves" spontan esetek a reszukrol is sikeresek szoktak lenni pl: elsore kis belebofi a srac szajaba -> azatqrva:)

Teljesen erthetetlen !!!!!!!

 

Az nagy lehetett. :lol: Fáj a hasam. :D

 

2-3 évvel ezelőtt egy buliban. Nem volt semmi extra csak egymásnak estünk. :D

Link to comment
Share on other sites

Az első csókom úgy alakult hogy volt egy lányka aki nekem nagyon nagyon tetszett, és elég sokszor találkoztunk, annak ellenére, hogy másik városban lakott a lány. Az eset 14 éves koromban történt... találkoztunk, megmondtam neki hogy mit érzek, hosszú csók, kicsi bénázás, mert neki is az első volt és nekem is. Aztán kiderült hogy ő nem akarja a dolgot, depresszív hangulat, és jött egy tipikus "kiheverős" barátnő. Ami nálam azt jelenti hogy nincs érzelem, csak érezzem hogy legyen valakim. Ő is egy ilyenre vágyott és vége is lett 2 hét múlva. Egyikünk sem ejtett könnyeket a másik után :). Aztán összekerültem a mostani lánykával. A világ legszebb lánya, és a csók teljesen más mint az előző két lánnyal. Az egész nem olyan...hm...nem olyan mű a dolog. Mintha muszájból kéne. Hanem megvan benne az érzelem. A lassú csók, és ahogy simogatjuk egymást a nyelvünkkel, a kezünkkel....szerelmes vagyok, és ezt az érzést mindenkinek ajánlom :)

Link to comment
Share on other sites

Nos... velem egy kirándulás alkalmával esett meg még 6 vagy 7 éves koromban, amikor a családdal kibéreltünk egy régi házat É-K Mo-n Kőkapu mellett Kishután. 3 hetet töltöttünk ott, és a háztól nem messze lakott egy aranyos lány, akivel kb. 2. hét közepén a házunk pajtájában lekaptuk egymást, többször is egymás után. Mostmár csak mosolygok az egészen. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ez mind jó és szép, de az én storym se rosz.

Egész életemben szerelmes voltam egy lányba.

de az érzés nem volt kölcsönös....

aztán 1 szép napon xD esküvő volt, a tesómé, és elkeztünk beszélgetni aztán megfogta a kezemet....

És csak úgy xD jólvan...MOndtam magamba...

aztán beszélgetünk bezsélgetünk és egy olyan hosszút smaciztunk, hogy az ááááá életem egyik legemlékezetesebb élménye volt :D

 

12 éves voldtam akkor.

Most vagyok 13 xD

És másnap már nemjártam a csajjal, de ez már túl hosszú történet.....

Link to comment
Share on other sites

Nekem ma volt az első csók! :D:D Feledhetetlen élmlény volt az biztos.Amúgy két csajjal volt!

Hazakísértem két osztálytársamat(akik nagyon szépek)és egyszer csak az egyik lekap aztán a másik is!Nem tom összebeszéltek-e vagy csak spontán jött de nagyon jó volt!Holnap is hazakísérem őket hátha kapok még egyet! :D:D :P amúgy 14 vagyok. Jah és egyik csajjal se járok(Lehet ezt meg kéne gondolnom?)

Link to comment
Share on other sites

szép is lenne, ha az egyikkel járnál és az orra előtt a másikkal is smárolnál :)

mondjuk az elsőt rögtön kettővel csinálni kicsit illúzióromboló (legalábbis számomra)... szerintem azt úgy klassz, hogy egy olyan lánnyal, aki iránt érzel is valamit (és mellesleg csak egy van belőle :P)

Link to comment
Share on other sites

Hazakísértem két osztálytársamat(akik nagyon szépek)és egyszer csak az egyik lekap aztán a másik is!Nem tom összebeszéltek-e vagy csak spontán jött de nagyon jó volt!Holnap is hazakísérem őket hátha kapok még egyet! :D:D :P amúgy 14 vagyok. Jah és egyik csajjal se járok(Lehet ezt meg kéne gondolnom?)

 

Ez elég furi történet, de nagyon jó, s te mekkora mákos állat vagy! :P

Link to comment
Share on other sites

Ez csak egy hasonlat, mielőtt még mellre szívná az illető! :blush: De a lényeg benne van. És vigyázkodjál, mert lehet most még élvezed, de az se kizárt, hogy mindkét csaj csak játszik veled, aztán meg a két szék közé ülni... :D na persze ez már egy másik hasonlat. :D

Link to comment
Share on other sites

hát kb olyan volt hogy nem éreztem a lábamat XD amikor elindultam olyan volt mintha lebegtem volna :D Volt egy kis áramszünet :lol: nem tom hogy értem haza egy darabban.

még csak most fogtam fel, hogy ez is le van ide írva :D hát ez nekem nagyon tetszik, áramszünet :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...