Jump to content
PirateClub.hu

Az első csók


DJ Logeen
 Share

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Háát nekem az első :P az 8ik félév elöt valamivel volt :D szünetbe :D "barátnőm" (ő szeretett én őt nem :S:D) megcsókolt de fura volt mert nem olyannak képzeltem el.. de utána rá is jöttem következő csajomnál hogy csak az első volt lassú :D de még igyis jóvolt:P.. azóta mindig én csókolom meg a lányt.. vagy ha olyan kedvem vann addig húzom amig ő lép :P Ja meg azt utáltam hoogy az a csaj akivel először csókolóztam mindig harapta a szám -.-" azt utálom :S

Link to comment
Share on other sites

Hm.. , nekem is volt ilyen hogy szétharapta a számat.De télleg durván. :S Úgyhogy el is ment a kedvem a lánytól onnéttól kezdve. :) Habár akkor még csak 19 lehettem kb.Am az első valóban nyelvest 14 éves koromban zavartuk le,a csaj pedig 16 volt.Elég jóra sikeredett,órákon keresztül csináltuk. :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem az elsö moziba volt... 12 tán 13 évesen... de most a bartánömel is jo votl...de szakitot :wacko: mert ott hagytam a plázba egyedül :lol:

 

De most voltam házibuliba az jo volt én voltam az egyetlen jozan mire észbe kaptam a takaro allat 15 éves csaj adot puszit:P LOL utan meg smároltunk meg minden...:D

 

 

Szal ez a helyzet...

 

Ja és én 13 vok most lecek 14 :D és anak a csajnak volt fogszabályzoja is de jol nézet ki:P de ő nem harapta meg a számat:P

Link to comment
Share on other sites

Én 13 voltam, 2 csajjal és még 1 haverommal kimentünk üvegezni az erdőbe, és a csajra pördül az üveg, és le kellet smárolnia engem, elöször viszakozott, de csak megtörtént 1 percet kellet, de mikor elkeztük azon kaptuk mwgunkat h már több mint 5 perce csináljuk :).

 

Jó volt nagyon, utánna volt még többször is :P:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hm.. jó téma:).. nekem is volt egy ilyen ovis puszis dolgom.. de az első az 8dikba(2006) volt az őszi szünetben.. Én szerettem a srácot Ő nem hinném .. megbeszéltük ,hogy találkozunk és háát egy kastélyba mentünk el ami háát elég romos..:)..és a legfelső "szobába" felmentünk .. kínos csend tudtuk,hogy miért vagyunk ott és mt is szeretnénk.. majd egyszer csak odalépett hozzám és lekapott először fura volt.. majd utánna még háromszor..:) azután pááárszor még volt ilyen de Ő (Bence) nem nagyon akarta báár Én nagyon szerelmes voltam belé .. de utánna sikeült kiábrándulni belőle mert összejött a legjobb barátnőmmel .. mind1 azóta a barátnőmmel jóba vagyok és Bencével is ..:)

Link to comment
Share on other sites

Az enyém is jó volt! Felejthetetlen! 2007. dec. 3-án volt. Osztálytársammal akivel azóta is együtt vagyok, pont ma 5 hónapja.

Szal. Az egész úgy volt, hogy már két hete nézegettük egymást. Odabújtunk egymáshoz meg minden. Én már akkor tudtam hogy lesz valami. Hétfőn mentünk síelni Ausztriába. Szombaton megkérdezte MSN-en hogy most akkor mi van köztünk. Igazából féltem az érzéseimtől, mert nagyon kedveltem sőtt hát persze hogy már akkor szerettem, de féltem attól hogy esetleg ez nem fog menni és akkor vége mindennek, úgyhogy azt mondtam neki hogy majd hétfőn eldöntöm.

A buszon direkt a mellette levő sorba ültem, elmentünk síeltünk, irány haza. Haza fele úton mondtam neki hogy üljön oda mellém. Odaült az ölembe dőlt és így mentünk egy jó negyed óráig, amikor odahajoltam és megcsókoltam. Hihetetlen érzés volt. Aztán jött a következő és a következő.

De nagyon jó volt, és azóta is nagyon szeretem :wub:

 

IsTi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nem emlékszek, asszem enyhe alkoholos befolyásoltság alatt lehettem, másnap mondták, hogy smárolgattam össze vissza :lol: ezért inkább az első barátnőmmel való első csókra mondanám, hogy tényleg az első :) 15 voltam, már besötétedett, egy játszótéren voltunk, beszélgettünk aztán csönd lett, egymás szemébe néztünk átöleltük egymást és összetapadtunk :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nekem felejthetetlen volt az első csókom :D még 8. ba volt (most 10.es vok). már egy ideje találkozgattunk a csajjal de semmi extra nem volt. egy esős napon is taliztunk. már ment épp haza, megvolt a puszi-puszi minden...elkezdtünk távolodni egymástól aztán mind 2en visszanéztünk...aztán vigyorogva ujra puszi puszi de aztán a 3. helyett kicsit 'félrecsúszott' a szája és hát ott a szakadó esőben elcsattant az első csók :D mind kettőnknek az volt az első szal 1 kicsit bénáztunk de számomra hihetetlen jó volt :D

Link to comment
Share on other sites

hát nekem igen extrém környezetben volt az első.. :D

 

Szlovákiában nyaraltunk 14 éves koromban, egy nagy panzióban, és egy cseh alapítvány által szintén ugyanott nyaraltatott csoport is akkor szállt meg. Volt ping pong asztal, és mi magyar gyerekek (mi is csoportal voltunk) kihivtunk a cseh csajokat meccsre, ott kezdtem el szemezni 1 15 ével cseh lánnyal, este már csókolóztunk :D

 

a dolog érdekessége, hogy ő angolul tudott 1 keveset (meg csehül, nyilván), én németül, szal 1 mondat nemvolt amit megértettünk vna a másik szájábol... :D de azért megoldottuk a dolgot, a testbeszéd ilyenkor hasznos csak igazán... :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hogy én mennyi nőt elszalasztottam régen. :D Aztán 13 évesen megadtam magam egy lánynak, aki meg volt értem halva. Arra emlékszem, hogy nyáriszünet volt, este volt, és ketten voltunk csak a téren. Hát nem mondanám száraznak a csókot, sőt, a nyáltenger enyhe kifejezés lenne. Viszont élveztük és ez a lényeg. Ez a csók amúgy egy búcsúcsóknak sikerült, elköszönésnél a pusziból ez sült ki. Jártunk is utána vagy 5 hónapig.

 

Régi szép idők. :)

Link to comment
Share on other sites

van most barátnőm (2 napja) de még semmi nem történt (én is neten ismertem meg a gyönyörüséget ;) ) egyébként én 3.ban kaptam az első szájrapuszit az osztály legszebb lányától (szerintem a legszebb) az udvaron az iskola mögött :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...