Jump to content
PirateClub.hu

Az első csók


DJ Logeen
 Share

Recommended Posts

A kérdés adott, írjátok le, hogy kinek milyen volt az első igazi csókja! Például hol, milyen helyzetbe....stb :D

 

Kezdem én :D

Nekem nem volt olyan régen, két éve :D 13 éves koromba.

Az egész úgy kezdőtött, hogy kimentünk barátnőmmel a parkba, lassan 1 hónapja jártunk. Nem volt semmi komoly hiszen én 13 éves, ő pedig 12 éves volt, szép szőke hajjal...

Na szoval, leültünk a padra és dumáltunk vagy fél órán keresztül, és akkor jött 1 kínos csönd.....és hirtelen lekapott :D hosszú volt, de az volt életem egyik legjobb érzése!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

húúúú, nekem írtóra emlékezetes volt. egy nálam jóval idősebb fiúval volt, bár szerintem így is tapasztalatlan volt. röviden és tömören: nyálas :lol::D majdnem bekapta az egész számat, a húsos nyelve kitöltötte a számat, majdnem megfulladtam. :rolleyes: és utána úgy néztem ki mint aki most evett meg egy érett, lucskos őszibarackot. a helyzet pedig az volt, hogy én kisebb voltam a fiúnál, és felálltam egy járdának a patkájára ő pedig lent volt, és akkor egymásnak estünk. felejthetetlen volt, és mikor már belejöttem, ismételni akartam. :lol::P szipi

Link to comment
Share on other sites

Nekem lassan 1 éve történt, 13 éves koromban... Nagyon érdekes történet és még most is beleremegek ha rá gondolok! (Csilla, ha ezt olvasod akkor bocsi :) )

 

Kint voltunk az orosházi Gyopárosfürdőn páran az osztályból, főleg lányok (köztük a barátnőm) és én. Hát egész nap eléggé közeledtünk egymáshoz... Aztán amikor a 2 méteres medencében voltunk (a szabadban), néztem hogy mennyivel jobban úszik nálam, meg hogy ő mennyire lebeg a vízen én meg elsüllyedek mint egy nyeletlen balta :lol: Akkor elhitettem magammal hogy milyen béna vagyok, és hogy mennyire nem megy az úszás. Ezért akkor elkezdte mondani, hogy "te is mennyi mindenben jobb vagy nálam... fizikából is, matekból is, capoeirázni is tudsz..." stbstb. Nem tudom még mit mondott, mert akkor és ott nagyon elérzékenyültem. A karomban tartottam, és hosszú csend következett. Azután pedig már mindketten tudtuk, hogy mit akar a másik... Elkezdtünk csókolózni :) Fantasztikus és feledhetetlen élmény volt, főleg hogy ilyen speciális körülmények között történt! Csak képzeljétek el. Egész más érzés vizesen csókolózni :)

 

Az a szép, hogy vele még mindig együtt vagyok, már elmúlt egy éve! :D

Link to comment
Share on other sites

7.-év végén.

Szalonasütés volt az egyik havernál....Szúnyogok cserebogarak, szóval ien nem jó dolgok repkedtek körülöttünk. Az egyik csajjal (Lilla) gondoltunk egyet és bementünk. Leültünk a fotelre, én kimentem a konyhába és hoztam Ice-Teát. Megittuk és utána fogott és lenyomott a fotelra...nem nagyon tiltakoztam. Kb már 1 perce csináltuk amikor a többiek beléptek. Nagyon kínos volt... a többiek először csöndbe voltak aztán elkezdtek röhögni, aztán persze mi is.

 

Ez volt az első igazi. Nem tudom hogyha nem szakítanak félbe meddig csináljuk még...

Link to comment
Share on other sites

Őszintén az első ilyen "csókszerű" próbálkozásokra már nem emlékszem, de amióta együttvagyok barátnőmmel a tőle kapott első csók örök élmény marad. A ceglédi vasútállomáson történt, amikor először találkoztam vele személyesen (igen én is interneten ismeretem meg barátnőmet... jóvanna :P ).

Link to comment
Share on other sites

Hogy milyen is volt az első? Érdekes szitu. 16 évesen szóval igen csak későn történt. Összejöttem a csajjal aki osztálytársam is volt. Nagyon tepert már régóta nálam és persze közben pasija volt. Akkor megbeszéltük,h járunk dobta a csávót és semmi nem történt csak elvileg jártunk. Egy nap lehívtam magamhoz és nem kellett neki kétszer mondani. Felmentünk hozzám eldumálgattunk elvoltunk és egyszer csak a kanapén egymás mellett ülve találtuk magunkat és kínos csend. Nem fogjátok elhinni még azt is megdumáltuk,h csókolózni kéne. Igen ám de ki kezdje. Felajánlottam neki,h kezdje úgyis már tapasztaltabb volt mint én. De nem úgy ment az, elpirult és mondta,h ő nem meri. Mondom oké akkor én. Erre elkezdett tiltakozni,h ő fél nagyon és elfog pirulni nem akarja,h lássam. Mondom jó akkor hagyjuk. Erre ő megint tiltakozott,h nem nem mostmár megkell tenni. Eszébe jutott az az ötlet,h kapcsoljam le a villanyt és sötétben nem látom ahogy elpirul. Mondom jó. Lekapcsoltam a villanyt de még mindig nem történt semmi egy bő háromnegyed óráig. Elkezdett türelmetlenkedni. Végre átkaroltam a vállát és még egy tíz perc eltelt és lekaptam. Smárolunk egyszer csak félbeszakít és így szól:-Látod megy ez neked.-és folytattuk. Mindent összevetve az első csókóm jól sikerült, de elég béna voltam határozottság terén. Szerencsére azóta belejöttem rendesen és minden ok.

A csókra szívesen emlékszem de a csajt dobtam két hét múlva mert megtetszett egy másik és két évig nem szóltunk egymáshoz emiatt főleg,h osztálytársak voltunk...

Link to comment
Share on other sites

nah megvolt életem első csókja de sajnos pont 1 nappal a 13 szülinapom után hát xd ... az ugy volt ha a csaj megtetszettt elhívtam a Cseke Tó-ra és velem jött 1 haverom a bandiKa.... és akkor 1 fal alatt áltunk ő elfordította a aspkám és azt mondta szeretlek ebből máér tudtam mit kell csinálni és hoppsz a nyelvem a szájába találtam csak kcisit beégtem mert beteg voltam és nyáladzóóttam de ő még akarta ráadásul nem is járok a cssajjal ez a pláne.... This is my first Kiss

Link to comment
Share on other sites

Táborban... :) haver már befűzött vmi csajt, és ment éjszakázni, mondták h keresnek nekem is vkit... Aztán az én estém jobb lett mint spané :D Azóta is csak 1 csók volt jobb annál... Egy buliban, hótrészeg csaj, de gyönyörű :( kb 1 mp-s csók volt, utána letéptek róla, de felejthetetlen... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Én az elsőre inkább nem szeretnék emlékezni....!

De azt elmesélem nektek a pasimmal milyen volt az első....

Erre valahogy nem lehet nem emlékezni :) !!

Szóval nálunk van egy műv központ, ahol az emeleten van a könyvtár és ott van egy kis sötét zug székekkel...

Baromira zavarban voltam és csak néztem vörös arccal a szemébe, arra járkált a takarító nő, a k. anyjába :lol:

de ő hirtelen megcsókolt és már nem érdekelt semmi más :) !!!

Soha nem találkoztam azóta és előtte olyan emberrel aki ilyen fantasztikusan tud csókolni.... :)

Életem legjobb pillanata volt :) !!!!!!!!!!!!!!4

 

Link to comment
Share on other sites

Nekem egy nagyon maradando elmeny van csok teren, az elozo baratnommel az elso csokunk. Ket es fel even keresztul szerencsetlenkedtunk az osszejovessel, kerulgettuk egymast, de nem mondtuk ki, aztan meguntam a benazast, /osztalytarsam amugy/ kerdeztem h tesi orat nem akarja-e ellogni. Ellogta. Tisztan emlekszek kb minden masodpercre. Allunk a termunk elott, becsongettek 10 perce, mondom menjunk le az alagsorba. Par lepes utan "Bakanccsal meg ugyse rugdaltak meg" odaleptem es lekaptam. Kegyetlen szarult smarolt, szetragta a szamat, de nem az volt a lenyeg hanem h vegre egyutt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Húú hát nekem oviban kezdődött ^^ 2 csajom volt egyszerre. 1 ik még írt nekem levelet is hogy a feleségem akar majd lenni, hogyha nagyok leszünk. Jóisvolt az . Aztán mégis a másik csaj adott ugymond szájrapuszit :) rendes csókig viszont várnom kellett 16. évemig de azt nem felejtem el . Dunapart napsütés meg 1 pad ... :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...