Jump to content
PirateClub.hu

Az első csók


DJ Logeen
 Share

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
asszem 17 voltam, egy disco-ba egy ismeretlen csajjal, táncoltunk 1x csak lesmároltam párszor biggrin.gif, nem is nagyon emléxek mert jó részeg voltam... azóta se láttam, meg nem is tom ki volt az...

Bár nem az első csók volt, de nekem most utoljára volt ilyen, hogy teljesen be voltam állva.. Remélem hogy nem volt rusnya :huh: :huh: :huh: wááá neee még mindig kiráz a hideg..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nekem 2009.03.08 10:50 (vasárnap) nők napja után két nappal(asszem), kicsit esős idő volt, 13 évesen (ápr 18-án töltöttem a 14-et), egy ilyen volt játszótéren, a város szélén, ahol nem volt forgalom, szóval ilyen elhagyatott hely volt, nagyon jó volt :), mind a kettőnknek az volt az első szóval azért kezdetleges volt, de csók volt :) Egy nálam egy évvel fiatalabb lánnyal, akivel már nem vagyok együtt, viszont jóban vagyunk. Ennyi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fúú jó régen volt már :D asszem hatodikos lehettem, és egy nálam egy évvel fiatalabb lánnyal jártam :D aztán egyszer a szemébe néztem, és megcsókoltam :D egy hét múlva már annyira belejött a kiscsaj, hogy megszólalni nem tudtam, mert mindig a számon lógott :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hát... 17 évesen, 2 héttel szülinapom után, 2 hét járás után >.< akkoriban nagyon félénk voltam és nem mertem sose kezdeményezni, meg aztán élt bennem a macsó, szőke herceg fehér lovon álomkép... aztán elnyavalyogtam nagy bánatomat barátomnak, hogy azért nem ártana már megpróbálkozni vele^^ Mit ne mondjak, az első nagyon rossz volt xD fogas is, nyálas is... az utána való napon viszont már... :wub: Azóta is együtt vagyunk^^

Link to comment
Share on other sites

Hát olyan 14-15 éves lehettem, plusz-mínusz pár hónap ... inkább plusz :D

Akkori barátnőm annyi volt, mint én, de jóval tapasztaltabb, minden téren .... aztán csók is megvolt ... szint lépés is, szóval volt kitől tanulni :D

Link to comment
Share on other sites

Aszem ezt én is megosztom.12 talán 13 éves lehettem.A csaj gimis volt de jóban voltam egy ismerősével.Elmentünk beszélgetni egy kicsit.A csaj berágott a pasijára mire lekapott.Hát köpni nyelni nem tudtam.A gyerek mondjuk utána iszonyat elvert, de megérte:)

Végig olvastam ezt a topikot és elgondolkoztam.23 évesen itt vagyok és az első csókokat olvasom.Kinek mennyire volt jó vagy rossz.Viszont az ember belegondol hogy valakinél még nem történt meg és milyen izgalommal olvashat.Hát nekik mondom hogy ne izguljanak és essenek át rajta hamar.Utána a sex jön ahol jobban kell parázni:)

Link to comment
Share on other sites

Utána a sex jön ahol jobban kell parázni:)

 

Miért kéne parázni? Oké, a védekezésen maximum, de ha az illető eszénél van és nem pattog, hanem tényleg azzal fekszik le először, akivel együtt van és akit szeret, és mindketten tisztában vannak azzal, hogy ez az első, akkor nem hinném, hogy sértődés lenne abból, ha nem tökéletes az első alkalom. Sőt, még abból sem, ha a második, harmadik, vagy akár negyedik alkalom se egy egetrengető orgazmussal fejeződik be. A jó csók/petting/szex csak gyakorlás és hozzáállás kérdése. Persze, ez az én véleményem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hát nem tom de nekem cseresznye izűnek tünt vagy meggy ki tudja XD biztos a szájfény ami rám ragadt XD

Na de most a h*lyeséget félre téve :) elég régen volt és igen éreztem azt az izet :) nos kb 13-14 évesen leheetett

egy nálam 2 évvel idősebb lánnyal véletlenül össze cuppantunk :) és elég jó volt elsőre szerintem :)

Link to comment
Share on other sites

Hát skacok nekem 14 évesen volt az első :).

Az oszt társam oda jött és lekapott. meglepődtem :D de ha már így alakult gondoltam visszacsókolok..:)

Azt mondja jól csináltan ,csak kicsit gyorsan.

Most 16 leszek 1 hónap mullva és hát a nyelves csókot sajna nem volt lehetőségem fejleszteni :)

Csak a "szájrapuszit" :)

De ami késik nem múlik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...