Jump to content
PirateClub.hu

Az első csók


DJ Logeen
 Share

Recommended Posts

Nagyon jó volt, bár nagyon váratlan ,hintaágyon ülve kettesben szalonna sütés után ,amikor végre vettem a bátorságot h a hüvös miatt betakarjan és átkaroljam.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

14 évesen 8.os osztálykiránduláson.lentvoltunk tábortól vagy 200mre sötétben ilyen kis erdős részben 1 padon.egész nap elvoltunk már . aztán este csak elkezdtem poénkodni hogy " nemigazmár megint nem húztad fel a sliccem" és tök váratlanul szépen odanyul felhúzza..na hát maradjunk annyiban hogy 1 kicsit "feloldottam" és kb 1-2 órán keresztül lentvoltunk és smároltunk meg elvoltunk..amugy kb 10 osztálytársam meg a tanárok kerestek minket merre vagyunk..de szép volt sosem felejtem el:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nekem 14évesen voltfiú 15.. Érdekes volt mert először voltam pasiméknál fent(1hónap után) szülei sehol.."sajnos"az ágyára kellett üljek mert kicsi volt a szobácskája és szék sem volt.. leült mellém,beszélgettünk mosolyogtunk egymásra mint akik nem normálisak.Egyszer csak ledöntött és lesmárolt,meglepett mert azért kicsit félénk fiú .(Nem akartam lesmárolni előb én..féltem elijesztem). Életem legszebb délutánja következett...ő is először csókolózott,és én is. tapasztalatlanok voltunk.Áhh hát annyira tetszett a dolog nekünk hogy egész délután ágyon feküdtünk és csókolóztunk.nem mondom, állig nyálas voltam :lol: de nagyon jo volt. Mikor a szülei hazamentek kicsit bemutatott nekik,anyukájával beszéltem.Utánna uzsgyi szobába be. TV bekapcs(hangok[cuppogások és egyéb hangok] elnyomására szolgált) Folytattuk kb este 10 ig.Néha félbeszakítottuk ivás,evés,beszélgetés..azért :) ezután 1 hétre rá szakítottunk.De már lassan 1 éve van másik fiúm. Vele nagyon jó csókolózni meg más is jó :P Na ennyi lett volna.

Link to comment
Share on other sites

hát gyerekek, nekem talán 14-15 éves koromban történhetett... Barátokkal elmentünk sátorozni (3 srác 3 lány, 3 sátor... úgy volt, h én 1 sátorba negyedül, a 2 srác 1 sátorban, a 3 csaj 1 sátorban aztán gondolhatjátok... minden sátorban 2-en lettünk a végére... nekem ott volt az első csókom meg más is... nem nagyon hallogattam ^^) Azóta is azzal a lánnyal vagyok, csak már együtt élünk szerény kis Tatabányai házunkban.

Link to comment
Share on other sites

Én most 13 vagyok.

Az első 6 évesen történt egy csajjal (kicsit hasonlított a normálisra, mivel mind2-en eléggé érettek voltunk. Már amennyire lehet egy 6 éves. NAh a lényeg az hogy a kerítés mellett cupp xD

A csajjal osztálytársak s vagyunk és tavaly is smároltunk osztálykiránduláson, közben neki pasija volt :D

Haverom meg ott ál. ÉS aznap volt a szülinapom.

Ennyi :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Egye fene én is leírom, de csak címszavakban!

Kikötő; naplemente; tiszta vizesek vagyunk; csajszi 1 évvel fiatalabb, 13; én kezdeményeztem(nekem azért volt tököm:D); a leányzó meg úgy reszketett közben mint a nyárfalevél; ohne nyelv; jól sikerült,így utólag is. Pontosabban a csók kóser volt, a gáz inkább ott volt, h a babe szerelmes volt belém mint az állat, én meg nem szomjaztam különösképpen a lelki közelségét. De nem volt ám csúf, sőt! :D már azt hittétek, mi?

 

hát ennyi, peace

Link to comment
Share on other sites

hát gyerekek, nekem talán 14-15 éves koromban történhetett... Barátokkal elmentünk sátorozni (3 srác 3 lány, 3 sátor... úgy volt, h én 1 sátorba negyedül, a 2 srác 1 sátorban, a 3 csaj 1 sátorban aztán gondolhatjátok... minden sátorban 2-en lettünk a végére... nekem ott volt az első csókom meg más is... nem nagyon hallogattam ^^) Azóta is azzal a lánnyal vagyok, csak már együtt élünk szerény kis Tatabányai házunkban.

 

Ez olyan édes történet volt! :blush:

Link to comment
Share on other sites

ez első nem volt valami nagy szám,hazakísért a fiú és a ház előtt lesmárolt.nem jártunk utána,nem is tetszett,csak úgy megvolt.a második életem legjobb pillanata volt. volt egy fiú aki már régóta tetszett,(ő is hazakísért):) és megkérdezte járunk-e,utána smaci stb.,azóta is együtt vagyunk.ez már több mint 2 éve volt,de még mindig ugyanolyan boldog vagyok mint akkor este :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Még nekem se volt és nem is tudom hogy mikor lessz :(

 

Én megfogadtam, hogy szakítok kocka életmódommal és az ezzel járó félelmeimmel amik meggátolnak az életben. Szóval irány élni :) Annyira üres minden körülöttem, hogy úgy érzem belepusztulok.

 

És a BSD nem is férfias.

Link to comment
Share on other sites

Húha.. én 13 évesen még fára másztam, asszem kicsit későn érő vagyok akkor :D Azt már inkább le sem írom hány évesen volt:) Mondjuk azért már eltelt jóóóóópár év azóta, de nem volt semmi extra, egy buliban történt, aztán nem volt semmi... ő akarta volna, én nem igazán. Azóta már volt jópár, de a legjobb a mostani barátommal (ha már más nem tökéletes.. :D)

Viszont 5 vagy 6 évesen volt egy kis élményem az ovis szerelmemmel, de nem csókoloztunk, csak bementünk a wc-be, és összeraktuk, amink van (persze csak hozzáérintéses szinten), abban a tudatban, h most sexeltünk:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...