Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
ttpityu

Internet Download Manager v6.37 Build 10

Recommended Posts

Internet Download Manager 6.37 Build 10

Internet Download Manager (IDM) Crack is a reliable and very useful tool with safe multipart downloading technology to accelerate from internet your downloads such a video, music, games, documents and other important stuff for your files.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
has a smart download logic accelerator and increases download speeds by up to 5 times, resumes and schedules downloads. Comprehensive error recovery and resume capability will restart broken or interrupted downloads due to lost connections, network problems, computer shutdowns, or unexpected power outages.

How To Crack IDM Latest Version?

1. Install IDM 6.37 Build 7
  2. When Finish Installation, Close “Tray Icon” From Taskbar
  3. Copy patch to installation directory & Apply Patch
  4. Done! Enjoy IDM Full Version Cracked:- ) [Don’t Update Application]

Hidden Content

• Like 1
  • Thanks 8

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy ez a verzió tud-e magyarul.

4 órával ezelőtt, kovacs0 said:

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy ez a verzió tud-e magyarul.

Automatikusan telepíti a magyar nyelvet.

• Thanks 2

Mire való az IDM_Cleaner_Resetter.bat fájl? Ez letakarítaná a régebbi verziót, ami fenn van a gépemen?

15 órával ezelőtt, kovacs0 said:

Mire való az IDM_Cleaner_Resetter.bat fájl? Ez letakarítaná a régebbi verziót, ami fenn van a gépemen?

A Remove Traces.reg.gel együtt kell használni és az előző verzió regisztrációs kulcsát törli. Mielőtt feltelepíted az új verziót előtte érdemes ezt használni.

• Thanks 2

Na akkor én itt rendesen megakadtam. Mi az a Remove Traces.reg fájl? Hogyan kell használni? Hol található? Mert a csomagban nincs.

9 órával ezelőtt, kovacs0 said:

Na akkor én itt rendesen megakadtam. Mi az a Remove Traces.reg fájl? Hogyan kell használni? Hol található? Mert a csomagban nincs.

Elnézést, én hibáztam mert nem néztem meg eléggé. Ez már egy újabb verzió, eddig két fájl volt Remove Traces.reg és a Resetter.bat. Ez egy újabb verzió és a két fájlt összevonták és lett belőle egy. A használata nagyon egyszerű, kétszer rákattintasz, elindul és amikor végzett nyomsz egy entert és kilép. Ez a folyamat törli a regisztrációs adatbázisból az előző verzió regisztrációs kulcsát. Ezt azért kell csinálni, mert ha nem teszed meg akkor a feltelepítés után az IDM egyből kilép azzal a hibaüzenettel, hogy hamisított kulcsot használtál. Ha ezelőtt még nem használtad az IDM-et akkor ezt a folyamatot ki lehet hagyni.

• Thanks 2

Az IDM_Cleaner_Resetter.bat fájl használata után már nincs teendőm a fent lévő régebbi programmal? Telepítsem rá egyszerűen ezt az újat vagy előbb uninstalláljam?

Köszi a feltöltést, de nem vagyok biztos benne hogy használni is fogom!

71-ből 44 jelez! :(

Hidden Content

15 órával ezelőtt, kovacs0 said:

Az IDM_Cleaner_Resetter.bat fájl használata után már nincs teendőm a fent lévő régebbi programmal? Telepítsem rá egyszerűen ezt az újat vagy előbb uninstalláljam?

Ha helyesen akarod csinálni, akkor előbb uninstalláld a régi programot, miután újra indult a gép, akkor használd az IDM_Cleaner_Resetter.bat fájlt, hogy a program maradéka is eltűnjön a gépről és csak ezután telepítsd fel az új programot.

Amúgy  Patch fájlra szinte minden vírusirtó jelezni fog, mert ezzel a módszerrel kerülöd ki a programért való fizetést. 

• Thanks 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.