Jump to content
PirateClub.hu

Kik a kedvenc rappereitek?


Gangsterking
 Share


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8Ball and MJG, Paul Wall, Pitbull, Young Buck, Young Jeezy, Wu-tang clan, Twista, Three 6 Mafia, The Lox, Talib Kweli, Hi-Tek, Spider Loc, Sadat X, Ruff Ryders, Rick Ross, Planet Asia, Pastor Troy, Noreaga, N.W.A., Mystikal, Masta Ace, Lil' Wayne, Kool G Rap és még sorolhatnám a jobbnál jobb rappereket!

Link to comment
Share on other sites

A nyugati zenéket általában fellehet ismerni a jellegzetes hangzásról (Ice Cube, Dr Dre, N.W.A., stb., bele kell hallgatni). Nehéz leirnom ezt a hangzást, mivel nem vagyok zenész, de azért hallás után nagy részt felismerem a zenéket. Ez a kelet-nyugat dolog régebbi időkben alakult ki.

"Amerikában a keleti és a nyugati part muzsikusai között évtizedek óta tartott a rivalizálás. A keletiek ún. East Coast jazzt, a nyugati partiak West Coast jazzt játszottak. A negyvenes években a bebop hódított, melyet az ötvenes években a cool, a hűvös, intellektuálisabb zene követett."

Nem én vagyok a legnagyobb szakértője a témának, hátha valaki ír még.

 

És a lényeg: SNOOP DOGG Budapesten koncertezik július 12-én!!!

http://www.partyticket.hu/junius/snoop.html

Módosította spirituell
Tilos a direkt link az oldalon! Code tag használata kötelező!
Link to comment
Share on other sites

sub bass monster, számomra ő a király, és eljárok a koncertjeire, imádom minden mennyiségben. szipi

Link to comment
Share on other sites

Eminem meg 2pac a király, meg X-Zibit is jó, meg Snoop Dogg is meg mindegyik a listárol :D

A magyar rapperek között is vannak jók, nem kell kifikázni h szar meg ijenek, igaz van ojan is ami aztán télleg szar de akkor is.....

Hallgassatok pl Anonim Mc-t, nah ő nagyon jól tolja, egy király a gyerek.

Link to comment
Share on other sites

Ihar ezt MSN-en is megkérdezheted...az EAST sokkal keményebb és a rímekre mennek,a west az lazább és dallamosabb,igaz onnan indultak a nagyobb hírnevű rapperek!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mainstrem, mainstrem és mainstrem.. hát igen ezek az ismertebb arcok.. ezeket mindenki ismeri még egy 10 éves fiú is! :D

én most a magyar undergroundhoz kötödőm most azt hallgatok! Anonim MC Stb.

My Best Hungarian Underground Rap Music: Anonim MC-Jövő Kép (egyenlőre)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

és hol vannak a magyarok??Én a wacuumosokat főleg Tirpa és Korboncnok rímeit komálom,ahogy kenik az mindíg eltesz, persze a kriminálosok is ott vannak...

külföldibe hát...Sean price, non phixion, necro, boot camp clik, jedi mind tricks stb

szal nagyon az egyébre szavazok!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...