Jump to content
PirateClub.hu

Kik a kedvenc rappereitek?


Gangsterking
 Share


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igaz nem rapet hallgatok, kivéve ha vmi régi előadó. De igazi nagy nevek nem igazán vannak felsorolva.

Ezeknek az újaknak nem sok közük van az igazi raphez..

 

és mivan 2pacal? :)

 

és mi az hogy 50 cent az első, igaz hogy él de még a nyomába se ér a régi rappereknek :P

Link to comment
Share on other sites

ez mind divat "rapper" ezért egyébre szavazok nem a csicska young fifty xzibit doggra.

fiftyék meg csicskák. ennyi lehet oltani

 

hungarian hip hop ennyi.

 

peace

 

 

azért ezzel nem értek egyet!

én nem mondanám 2Pac-ra hogy divatrapper! :angry: sőt Snoop-ra se, igaz mostanában egy kicsit eltunyult, de nézd meg a 90-es években mit alkotott!

a többi az az sztem is, talán még Game-et kivéve!

 

 

De nagyon sok jó kimaradt. Eazy-E sehol, Wu-Tang sehol meg sorolhatnám.

ebben teljesen igazad van kiscipo Eazy-t hogy hagyhatjuk ki mikor ő a Gangsta rap atyja? :o és én még betenném Dr.Dre-t is akinek szintén nagyon sokat köszönhetünk a mai rappért, mert sokat tett is érte, és sokat ártott is (50 cent,Eminem!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ez mind divat "rapper" ezért egyébre szavazok nem a csicska young fifty xzibit doggra.

fiftyék meg csicskák. ennyi lehet oltani

 

hungarian hip hop ennyi.

 

peace

 

50 meg a többiek nem csicskák!

Tudod kik a csicskák ezek a hazai rapperek nem mind van belőlük jó de legtöbbje sz*r!A külföldi nigger rap a legjob 50,Jeezy,stb.

Link to comment
Share on other sites

A felsorolásból Busta Rhymes jön be egyedül a többit nem ismerem,de hiányzik Method Man és B-Real a Cypress Hill frontembere is aki azért elég sokat tett az asztalra! :D

Link to comment
Share on other sites

Most mi a **** kell beszólogatni?Ha nincs ott nyomd meg az egyebet!Jó tudom pár fontos rappert kihagytam!SORRY!

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás és egyéb sértő kifejezések használata!
Link to comment
Share on other sites

Ez nem beszologatás,hanem hiány jelzése,mert akiket írtál azok nem éppen a legjelentősebb arcok,sok stílusteremtő arc hiányzik és ezt hiányolom,de a legrosszabb,hogy Big Pun nevét nem látom,helyette van

Eminem,meg 50Cent akik elismertek,de nekem egyáltalán nem jönnek be,remélem nem harag!

Link to comment
Share on other sites

OKS tényleg írhattam volna még jelentős rappereket SORRY all!

Ja és még 1 dolog nekem ne mondja senki, hogy a magyar rapperek jobbak, mint a külföldi divatrapperek na először is, nem divatrapperek, hanem azok a f*sza rapperek ez olyan, mintha a magyar foci-t összehasonlítod a franciákkal vagy a brazilokkal hát össze sem lehet mérni, mert a magyarok nagyon sz*rok a külföldiek meg f*szák.Amúgy a rap is küldföldről indult, mégpedig Amerikából!Az amerikai Nigger Underground és a Gangsta Rap a király!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...