Jump to content
PirateClub.hu

Kik a kedvenc rappereitek?


Gangsterking
 Share


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nem sűrűn hallgatok rappet de ami nekem nagyon bejön az tupac,xzibit,eminem....

 

Eminemnek az utolsó pár száma ami nagyon bejön a mosh asszem amibe busht oltja,meg amit a lányához írt....azok komolyak...nem arról szól mint a legtöbb szemét h mekkora a fuxom meg a faxom és h mennyi pénzem van amire ragadnak az agyatlan és müanyag csajok....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

hát ennek van értelme. "te reppervagy?" ezt bírom ezt a kérdést. tipikus magyar nemtudomság. a rapper mint tudjuk az MC-aki szövegel. és ez a baj a mai "hip-hop" társadalommal hogy sokan azt mondják hogy "Úúú én reppp zenét hallgatok! Én reppper vagyok b*szeg!!". hát legyen, az ő dolga.

meg hogy ez a n*gger meg az a legnagyobb rapper a világon, közben az összes mai "rapper" egy pénzéhes nyikhaj. nem az megy a mai mainstream előadók körében mint a 80-as, 90-es években vagy még régebben. akkor mindenki a gettóból jutott el oda ahova. ma minden a pénzről szól. ezért nem is írok előadót mert azzal is csak rajít mindenki hogy ő ezt meg azt hallgat.a magyar előadókról inkább nem is mondok semmit:/ ennyi...

Link to comment
Share on other sites

Esküszöm, ez a topik szánalmas.

 

Szörnyű látni, hogy a magukat "reppernek" valló gyerekeknek a fiftiszent meg a zikzibit jelenti a műfaj csúcsát...

Nem meglepő, hogy a műfajnak olyan a megítélése magyarországon, amilyen.

Na meg ez a n*ggerezés... Ettől hiszitek menőnek magatokat? Hihetetlen.

 

Én is hiphop-ot hallgatok, de komolyan mondom, lassan már szégyellem, hogy az ilyen "repperekkel" vesznek egy kalap alá...

 

A szavazásra már ki sem térek...

 

Kíváncsi vagyok, hogy hányan tudjátok ki az az Afrika Bamtaataa, vagy KRS One... Vagy akár ... The DOC?

 

Ennyit erről..

Link to comment
Share on other sites

Esküszöm, ez a topik szánalmas.

 

Szörnyű látni, hogy a magukat "reppernek" valló gyerekeknek a fiftiszent meg a zikzibit jelenti a műfaj csúcsát...

Nem meglepő, hogy a műfajnak olyan a megítélése magyarországon, amilyen.

Na meg ez a n*ggerezés... Ettől hiszitek menőnek magatokat? Hihetetlen.

 

Én is hiphop-ot hallgatok, de komolyan mondom, lassan már szégyellem, hogy az ilyen "repperekkel" vesznek egy kalap alá...

 

A szavazásra már ki sem térek...

 

Kíváncsi vagyok, hogy hányan tudjátok ki az az Afrika Bamtaataa, vagy KRS One... Vagy akár ... The DOC?

 

Ennyit erről..

 

látod haver erről beszélek. látom nem vagyok egyedül ezzel az álláspontommal. jó tudni hogy van aki még tudja hogy mi is az a hip-hop :)

Link to comment
Share on other sites

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Nincs mit hozzá tennem, a 11-13 éves gyereknél ez a menő... Fiftyi meg a dzsíjunit...

Mindegy én kitartok az eredeti stílus mellett.

Kedvencem: KRS One, Mobb Depp, BigL, Afrika Bamtaataa is bejövős ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Na igen... Most soroljam? A Tribe Called Quest, Q-tip, Afu-Ra, N.W.A., West Side Connection, Run DMC, Grand Master Flash, Beastie Boys, Gangstarr, Guru, DJ Premier, Rahzel, Rakim, KRS-One, Ice Cube, The Roots, Public Enemy, De La Soul, Nas, Funk Master Flex,Biz Markie, Artifacts, CNN, Mobb Deep, Pete Rock, CL Smooth, Redman, Mos Def, Wu-Tang Clan....sorolhatnám. Ki mennyit ismer közülük, döntse el maga. Direkt nem írtam sokat :) kíváncsi lennék hogy a mai nagy "repper"ek kiket ismernek ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...