Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hi!

 

Sajnos csak most sikerült idekerülnöm, a tegnapi meccs valami fantasztikusan jól végződött számomra!

Majdnem sikerült a fradinak kibekkelni 60percet vagy többet, de hála az égnek jött Koko, és feltámasztotta a reményeket! Ami utána történt az szinte hihetetlen volt! Álmomban sem mertem volna gondolni ezt, hogy a 90. percben a még hátrányban lévő cspatom egyenlít, nem hogy még a maga javára forditja a meccset! Manchester 2 (99-es Bl döntöre gondolok)!!

Eltudom képzelni h ti fradistak mit éltetek át, de a saját börömön nem akarom megtapasztalni. A bajnoksag hatralevő forduloira minden jot kivanok :lol: !

A meccs után volt valami balhé? akik kinnt voltak hallottak tapasztaltak valamit?

Link to comment
Share on other sites

Helyzet nélkül játszott végig 96percet az ute.

Se az első, se a második gól előtt nem volt helyzet.

Nagy szerencse, és még nagyobb bírói segítség kellett a győzelmükhöz.

A 2. gól előtt nemcsak Kovács volt lesen, hanem rajta kívül még 2újpesti, de elfelejtették befújni.

A fradi megóvja a meccset Füzi Ákos miatt, de abban biztos vagyok, hogy kimentik az utét ebből is

Valahogy olyan érzésem van, hogy ezt a bajnokságot az utének "kell" megnyernie, mert a bírók és mindenki úgy akarja.

Ettől függetlenül becsülendő az ute akarása az utolsó pillanatokban is, de meggyőződésem, hogyha nem fejel össze Leo és Laczkó, akkor szerkezeti változás nem történik, vagyis nem zavarodik meg a fradi és nyert volna.

Összességében jó meccs volt és a Fradi szempontjából tanulságos is!!!

GRATULÁLOK!

 

Link to comment
Share on other sites

Hat ja, helyzet nem sok volt az UTE részéről, de mindkét gól szabályos volt. Azt viszont nem mondanán h a bírók segitik az UTE-t, inkabb h jó csapatnak szerencséje van.

(amugy en szemlyszerint a 85. percben még szidtam az újpesti jatákosokat h nem futnak, beletörödtek az 1-0-ba, de Koko ezt másként gondolta, megis lett az eredménye)

Egesz jol jatszott a fradi, meg is nyertek volna a meccset ha nem fejel össze a 2 jatekos mert askkor nem kellett volna ennyit hosszabítani!

 

jo8!

 

Link to comment
Share on other sites

Sajnálatos vereség pápán, amit én szeretnék a pálya állapotának betudni! Nem értem mert kellett lejaccani azt a meccset, várhato volt h ilyen időjárás mellett nem lehet szep focit jatszani , nem h eredmenyeset, sőt még focizni se!

Undormány!

Az a 3 pont annyira eleg meg, h hátra levő fordulok közül 1 vereseg beleferhet, de akkor a tobbi meccset hozni kell!Azért remeljuk h a vegen nem a rúgott ill. a kapott gólók döntenek majd a bajnoki cimünkröl!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...