Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A magyar foci nem értékelhetö(asszem ezt már irta valaki), de ha azt nézzük Újpest!Csak az Újpest!

Van amit nem lehet pénzel megvenni---->UTE

Minden másra ott a Mastercard---->FTC

:lol:

Nos, addig a pontig még nem szolnak be nekem, h "mocskos lilák", addig nincs bajom se a fradival, se a fradistákkal!

NB2---Ott nyugisabb! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Igazából most te kezdtél el kötekedni, szal viseld a következményeit ;)

Mennyi volt az átlag nézőszám Újpesten?hmmm...

Tényleg könnyű mások baján nevetni...

Miért is jó neked, hogy a Fradi másodosztályban marad?

Azt írod, hogy amig nem szólnak be, addig nincs bajod a Fradistákkal, akkor most miért is kezdtél kötekedni?

Végezetül:

20405187277.jpeg

:P:P

(bocs lilaboy, ezt most nem lehetett kihagyni, remélem érted, hogy hogy értem :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

Igazából most te kezdtél el kötekedni, szal viseld a következményeit ;)

Mennyi volt az átlag nézőszám Újpesten?hmmm...

Tényleg könnyű mások baján nevetni...

Miért is jó neked, hogy a Fradi másodosztályban marad?

Azt írod, hogy amig nem szólnak be, addig nincs bajod a Fradistákkal, akkor most miért is kezdtél kötekedni?

Végezetül:

20405187277.jpeg

:P:P

(bocs lilaboy, ezt most nem lehetett kihagyni, remélem érted, hogy hogy értem :rolleyes: )

nah ilyeneket én is töltögethetnék fel, de nincs kedvem!Nem keresem a bajt!Szal bocs, ha esetleg megbántottam érzéseidet! :) (ehhez anyit, h haverom(Újpestes) járt egy Ferencvárosos csajjal, képzeljétek el mikor az utcán mentek, kézen fogva, az egyik Lila fehér a másik zöld fehér sálban!)PÉLDÁT MUATTAK!És látom Yoda55 te se vagy "k*csög Fradista", mer okosakat irsz, és mindkét csapat szurkolótáborából kikéne irtani a barmokat, akik csinálják a balhét!

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Szerintem Yoda55 is megérti meg Lilaboy meg én én is mert eredendően én is a lilákhoz húzok , de a magyar foci ma nem igazán áll a toppon, meg egy ideje inkább a pénz mint a sport ami ebben a műfajban a meghatározó !

 

Yoda55 , amúgy ís bebizonyította már úriemberi mivoltát a Forma 1 topicban ezt nem is kell ecsetelni ! Ezt most komolyan gondoltam semmi csúfolódás nincs a szavaimban ! ;)

 

Egyébként aki a Porsche-t meg a Sony Ericsont preferálja az annyira rossz figura nem lehet! :);)

Link to comment
Share on other sites

és 32 millio miatt képes lenne egy egész klubbot tönkreteni???? :blink: Jo,az igaz hogy sok pénz,na de ez igy durva...elég sokáig volt a fradinak a labdarugoja,van kötödése is,ugyhogy több türelmet kéne adnia szerintem...

 

Yoda nagyon hiányzott már a kedvességed ;):D

Link to comment
Share on other sites

ráadásul hrutka amikor visszaigazolt játékosként 72 milliós (!!!) szerződést írt alá, és fel is vette teljes lelki nyugalommal a pénzt, pedig azért a teljesítényért szinte lopásnak számít, igaz, ha felajánlják neki, hát emberből van, jó, h aláírja, csak akkor most meg ne vacakolna itt a 32 millión...

Link to comment
Share on other sites

Új esély: legjobb másodikként is feljuthat az NB I-be a Fradi

FERENCVÁROS. Veszélybe került a Tatabánya élvonalbeli tagsága, a versenykiírás szerint pedig az NB II legjobb második helyezettje kerül fel

Negyvenmillió forint hiányzik a klub költségvetéséből, hogy a Tatabánya elindulhasson a július végén rajtoló első osztályú bajnokságban. Ha a hajdani bányászcsapat visszalép az élvonalbeli küzdelmektől, úgy az NB II-ben legjobb második helyezett jogán a Ferencváros állhat a helyére az NB I-es küzdelmek indulásakor.

A Tatabánya az idei bajnkságban épphogy bentmaradt az élvonalban. A következő idénytől fogva azonban lehet, mégsem állhat rajthoz az első osztály küzdelmeinek kezdetekor. Az ok prózai: pénzhiány. Török József, a csapat ügyvezetőjének számításai szerint negyvenmillió forint hiányzik ahhoz a költségvetésből, hogy úgy vágjanak neki a bajnokságnak, hogy be is tudják fejezni azt.

 

Ha a Tatabánya inkább visszalép az élvonaltól, akkor páratlan számú – tizenöt – együttes lenne a mezőnyben. Az MLSZ-nek azonban lehetősége arra, hogy feltöltse a keretet. A feltöltésnél nem vehetik figyelembe a kiesőket. A végleges döntést a versenybizottság hozza, az MLSZ elnökségének állásfoglalása alapján.

 

A határozat minden bizonnyal az lesz, hogy az NB II legjobb második csapataként a Ferencváros jut fel. Ennek az ügynek a hátteréről bővebben olvashat a csütörtöki Nemzeti Sportban. Többek között megtudhatja, mi a jelenlegi helyzet a zöld-fehér gárdába befektetni szándékozó csoportokkal is.

 

Na tessék. :)

Link to comment
Share on other sites

igen, csak egyrészt ez nem egészen így van, mert ha nem is indulna a tatabánya, akkor osztályozót játszana a két második helyezett, úgy meg már megint nem biztos semmi, másrészt mindezek mellett azért... de inkább idézek a fradi szurkolók szövetségének oldaláról, mert az mindent elmond:

 

"Helyzetünk rendkívül kiszolgáltatott, hiszen, mint tudjátok, van némi esélyünk a feljutásra, bízhatunk talán a szerencsében, de ez mit sem változtat már a tényeken, AZON, HOGY JÁTÉKOSAINK TAVASSZAL FOLYAMATOSAN SZEMBE KÖPTEK BENNÜNKET. EZT SEMMILYEN GYŐZELEM, ESETLEGES FELJUTÁS NEM FELEDTETHET! SZÉGYEN!"

Link to comment
Share on other sites

Nem biztos, hogy osztályozót kéne játszani, mert úgy hallottam, hogy nem akarják, hogy kiesett csapat mégis indulhasson, inkább a másodosztályból hoznak fel valakit. Legalábbis így remlik, és nem tudom mikor hallottam és hol, de mintha mondták volna. Én nem örülnék, ha így jutnánk fel, igaz, már attól sem lennék annyira oda, hogy ha megnyernénk ezt a roppant erős keleti csoportot...

Link to comment
Share on other sites

OMG; de reg irtam ide is, de szerintem nem is nagyon fogok mert itt ez a nagyszerű utevsfradi forum :D rofl!!!!!!!

---

most ha a banyaszokat azert kizarjak mert nincs penzuk, akkor milyen alapon engednek a fradit az nb1-be hogyha nekik meg még inkabb nincs penzuk? :blink:

lehet h töky haverom foldhoz veri magat örömeben mert a Haladas megiscsak nb1.be jatszik majd? :D

Link to comment
Share on other sites

nem tudom arra az oldalra mért volt szükség,ha nagyon akarják ugyis megtalálják egymást <_<

kiváncsian várom hogy mi lesz a vége,ki lesz most akkor NbI-es... mi már biztos,mert elfogadták a nevezésünket :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...