Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Érted élünk s halunk,az ÚJPESTÉRT harcolunk,bárhova elutazunk,mi mindenhol ott vagyunk,H?SÉG a jelszavunk,mi soha el nem hagyunk,együtt énekelünk HAJRÁ ÚJPEST gyerünk!!

Link to comment
Share on other sites

megköszönhati a vasas a bironak hogy az mk meccsen kiszorták a két játékosunkat hogy igy könnyebb legyen nyerni de hy majd kapnak otthon 3-at akkor lesz cumi géza.apád miért járkált testörökkel honapokig??????? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

áhh, gyenge-gyenge :D ez sokkal jobb :P

 

"Zöld-fehérek, Ferencváros, ezt dalolják az ultrák,

játékosok szive dobban a dalaink hallatán,

idegenben és itthon is a zöldekért szurkolunk,

utunkba nem állhat senki, mi mindenhol ott vagyunk!"

gyenge?? :blink: mi legalább magunk irjuk dalainkat,nem ugy mint ti meg az összes többi tábor: lopjátok tölünk öket.... ez a gyenge komám...

 

amugy meg gyönyörüen kipotyantunk a kupábol,meg lett a veszte annak hogy nem rugtunk gólt odahaza...de hát 10 ember ellen tud csak nyerni ez a gyík láki... <_< :angry:

Link to comment
Share on other sites

legalább vmi zöld-lila fociesemény, mégha távol áll az igazitól, akkor is :) :

Már a hatodik tavaszi forduló vár hétvégén utánpótláscsapatainkra.

U18-as és U16-os együttesünk játszik csupán idehaza, mindkét gárda az Újpestet fogadja. A többiekre idegenbeli fellépés vár, az U19-es és U17-es csapat Pakson lép pályára.

Link to comment
Share on other sites

FTC–Újpest 1-2 (0-1)

U18, Területi bajnokság, 21. forduló

 

UTE: Budai – Ignácz, Illés B., Arany, Cséffai – Tamási, Hammer, Tasselmájer – Mundi – Füzi, Mihalecz

Játszottak még: Antal (kapus), Padutsch, Reit, Rauzer, Selmeczi

Gólszerző: Mihalecz (2, az egyiket 11-esből)

 

Lejkó Ferenc edző, Újpest:

„A mai meccs után elneveztem a csapatomat: unbreakable, az megtörhetetlen! Csak köszönetet szeretnék mondani a fiúknak a hozzáállásért, a taktikai fegyelemért, és azért, mert amit kértem, azt az első perctől az utolsóig végrehajtották. Az előző mérkőzésen elkövetett hibáinkat ma kijavítottuk. Gratulálok a Ferencvárosnak is, mert nagyon jó meccset játszottunk.”

 

forrás: ujpestfc.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
igazából nem igazán értelek, azért remélem te tudod,hogy mit akartál mondani :P:P

hát őő nem akarok kifogasokat keresni, de neha nehezen megy a fogalmazas, foleg ha kicsit iszok. :D na ez tortent tegnap is amikor legjobb baratom ballagasi kajalasan voltam. hehe

szoval ma vissza olvasva elöször en sem ertem miert irtam haladast, de sztem mar nem is fogom :)

Igy fogalmaznek helyesen:

Botlik a nyiregy igy pontokat hullajtva el nem sikerul feljutniuk az nb1-be. A fradi e veletlen folytan jutna csak fel az nb2-bol... tehat 1 ujabb siker, megnyerte a fradi az nb2-t, az UFC meg sajnos csak a 2. helyig jutott, igaz ez az nb1... xD

na remelem most mar értitek mire gondoltam,ha megse akkor feladom. :D

Link to comment
Share on other sites

Botlik a nyiregy igy pontokat hullajtva el nem sikerul feljutniuk az nb1-be. A fradi e veletlen folytan jutna csak fel az nb2-bol...

az igaz, h a fradi csak akkor juthat fel, ha botlik a nyiregy, de attól függetlenül azt én még nem nevezném véletlennek, h feljutnak ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...